Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Projekto finansuojamos sveikatos mokyklos vyks Vilniuje ir Kaune

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Paklausus žmonių, ar jie žino kaip reikia sveikai gyventi, beveik visi atsako TAIP. Paklausus ar jie gyvena sveikai, didžioji dauguma atsako, kad NE. Kodėl taip yra? Mūsų patirtis mokant žmones sveikos gyvensenos pateikia tris atsakymus:

 • Trūksta patikimų žinių.
 • Trūksta valios ir motyvacijos eiti pasirinktu keliu vienam, be bendraminčių palaikymo.
 • Trūksta mokytojo, vedlio, kuris ne tik kalbomis, bet ir savo pavyzdžiu įkvėptus ir skatintų siekti užsibrėžtų tikslų.

Lietuvos sveikuolių sąjunga per daugiau kaip 30 metų sukūrė, ištobulino ir įgyvendino labai paprastą, aiškią, duodančią greitus rezultatus programą, kuri trunka 7 dienas. Sutikite, kad septynios dienos yra trumpas laikotarpis visame ilgame žmogaus gyvenime. Jų metu dalyviai iš naujo atranda sveikatą, gyvenimo pilnatvę, suranda kelią į save, savo prigimtį ir vidų, atskleidžia savo galimybes ir taip pakeičia ne tik asmeninio, bet ir šeimos gyvenimo kokybę

Sveikatos mokyklos dalyviai visą savaitę gyvens pagal 7 dienų programą su aiškiomis instrukcijomis ką, kada ir kaip daryti, mankštinsis, maitinsis pagal sveikatos mokyklos receptūras, dalyvaus paskaitose, treniruotėse, klausimų-atsakymų sesijose

Sveikatos mokyklos gali dalyvauti visi, norintys sustiprinti savo sveikatą.

Moksliniais tyrimais pagrįsta sveikatos stiprinimo metodika, taikoma mokykloje, yra viena efektyviausių siekiant greičiau atkurti žmogaus adaptacines galimybes, sumažinti ankstyvo senėjimo greitį ir suaktyvinti organizmo imuninę sistemą.

 • Sustabdomas organizmo senėjimo procesas (iki 50%);
 • Palieknėjama 2-4 kilogramais;
 • Biologiškai atjaunėjama 3-5 metais;
 • Sustiprinamos širdies-kraujagyslių, virškinimo, kvėpavimo, šalinimo, lytinės, judėjimo sistemų; funkcijos;
 • Įveikiamas nerimas, depresija, įtampa, nemiga, įvairūs skausmai ir sutrikimai;
 • Greičiau atsistatoma po įvairių ligų, ypač kraujotakos, plaučių, nevaisingumo, stuburo, sąnarių, vėžinių;
 • Pagreitinami socialinės adaptacijos šeimoje ir kolektyve problemų sprendimai;
 • Įgyjamas naujas požiūris į gyvenimą, sėkmingiau sprendžiamos šeimos problemos.

Pritaikyta prie šių dienų žmonių gyvenimo ritmo, darbinio užimtumo ir poreikių, programa siekia parodyti, jog ir šiuo laikmečiu, kai visi skubame ir bėgame, galime gyventi darnoje tiek su savimi, tiek ir su aplinka.

SVEIKATOS MOKYKLAS VILNIUJE IR KAUNE VEDA

Kristina Visagurskienė – Biomedicinos mokslų daktarė (Sporto fiziologija), aerobikos ir Nirvana fitness instruktorė. LSU lektorė studijų programoje „Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata“, Kauno rajono Savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos narė, Lietuvos sveikuolių sąjungos Valdybos narė, Kauno jungtinio sveikatos klubo pirmininkė.

 

Lukrecija Augustaitytė – Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, buvusi profesionali sportininkė, trenerė, sveikos gyvensenos propaguotoja, lektorė, stovyklų organizatorė.

 

 

Kristina Bondar – Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė, mokslų paremtos autorinės programos ir knygos
„Cukraus detoksas“ autorė, stovyklų organizatorė, Lietuvos sveikuolių sąjungos Valdybos narė, holistinės sveikos gyvensenos propaguotoja.

 

Daugiau informacijos ir registracija į 2020-10-17-2020-10-24 Vilniaus sveikatos mokyklą

Daugiau informacijos ir registracija į 2020-11-02-2020-11-08 Kauno sveikatos mokyklą

SVEIKATOS MOKYKLOS – NEMOKAMOS (su pietumis). Registracijos mokestis – 30 eur.

Lietuvos sveikuolių sąjunga vykdo projektą “Fizinis aktyvumas ir sveikos gyvensenos skatinimas”, kuri bendrai finansuoja valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.