Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo atstatymo stovykla: “Nemačiau, o dabar matau!”

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Stovykla labai patiko! Labai daug informacijos! Šita stovykla ir dalyvavimas joje dar vienas įrodymas, kad viskas priklauso nuo tavęs paties, tavo pastangų. Nemačiau-dabar matau. Kas antras šiuos žodžius taria šiandien išvažiuodamas. Ačiū Jums. Ačiū Jums! Jūsų komanda nuostabi. Lukrecija- Jūs mūsų dievaitė.

Atvykau pavargusi, išvykstu pailsėjusi. Pagerėjo ne tik savijauta, bet ir nugaros reikalai. Nuostabu, nuostabu, nuostabu. Akims- atostogos nuo akinių, o širdžiai nuo kasdienybės.

12180104_10153375241732880_1587960854_nMano atsiliepimai labai geri, stovykla esu patenkinta. Mano akys gerokai pagerėjo, akiniai pasidarė per stiprūs, norisi silpnesnių. Labai džiaugiuosi, kad atvykau ir daug iš jūsų gavau, kai to labiausiai reikėjo. Mokytojai šaunūs, kiekvienas labai skirtingas, bet daug duodantis.

Geriau ir būti negalėjo. Viskas tik į gerą.

Stovykla labai patiko. Regėjimas tikrai pagerėjo. Labai linksma programa. Labai ačiū, kas tai sugalvojo. Nuostabūs žaidimai, užsiėmimai ir žygiai. Labiausiai patiko naktinis žygis ir vakaronė. Ačiū už nuostabią stovyklą.

Ši stovykla yra pati geriausia iš visų mano buvusių.

12190291_10153373407972880_1261511460_o (1)Ši stovykla- puikus pasirinkimas, norint atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos ir pasinerti į save. Kai turi tiek laiko sau, savo fizinei, emocinei būsenai, išaiškėja daug dalykų, kurių bėgdamas, skubėdamas net nepastebi ir gali tiksliai suprasti ko tau reikia. Pati stovykla man labai patiko, kasdien jaučiausi vis geriau, vis lengviau buvo judėti. Visi žmonės tapo labai artimi ir visai nereikėjo jų aiškiai matyti, po kelių dienų visus pažinojai iš silueto, balso. Gavau daug motyvacijos ir tikiuosi tolyn judėti š priekį. Labai Jums ačiū.

Iš pradžių buvo labai sunku, nes atvažiavus į stovyklą paėmė akinius. Reikėjo laiko priprasti viską matyti be akinių. Buvo sunku priprasti prie maisto ir didelio krūvio judėti. Organizmas prisitaikė greitai ir kuo toliau, tuo geriau jaučiuosi. Labai buvo įdomios paskaitos, rytinės mankštos, žaidimai lauke, joga bei meditacija. Išmokti pratimai tikrai padeda išsigydyti akis, bet visų pirmą reikia išsigydyti stuburą. Labai sunku išvažiuoti, nes susipažinau su labai nuostabiais žmonėmis, o visa aplinka padėjo padaryti mano atostogas pačias geriausias. Ačiū, kad vyksta tokios stovyklos, jos padeda sužinoti daug naudingu, vertingų patarimų, tikiuosi dar organizuosite tokias stovyklas. – Benedikta

20151024_131807Labai džiaugiuosi, kad čia atvažiavau. Ačiū Jums už nuostabų laiką, tikrai nesigailiu čia atvažiavusi. Planuoju grįžti dar kartą.

Smagūs užsiėmimai ir šiaip labai faina stovykla. Nelabai patiko maudytis ežere, nes pradėjo skaudėti gerklę, bet be to man viskas patiko. Tikrai dar kartą sugrįšiu.
Man ši stovykla labai patiko, buvo linksma. Skanus maistas, pagerėjo regėjimas, niekada nebuvo akimirkos, kad neturėčiau ką veikti. Stovykla man labai patiko.
Man labai patiko stovykla. Patiko akių mankštos, jos labai padėjo, nes kai užsidėjau akinius, jie man tapo per ryškūs. Užsiėmimai, žygiai buvo įdomūs.

Aš įgijau naujų žinių ir susipažinau su vegetarišku maistu.

20151027_102233Aš pažinau kitokį gyvenimo būdą, supratau, kad galima valgyti vegetarišką maistą. Sužinojau, jog darant akių pratimus galima atsistatyti arba bent jau pagerinti savo regėjimą.
Man ši stovykla labai patiko, norėčiau grįžti kitais metais. Skanus maistas labai buvo, ačiū.

Šioje stovykloje sužinojau daug naudingų dalykų, kurie man labai patiko. Pirmą kartą paragavau vegetariško maisto. Ši stovykla man labai patiko. Ačiū. Martynas.

Sigita- nerealus pavyzdys, kaip suderinti motinystę ir darbą ir išlikti stipria, gražia, šaunia moterimi. Ačiū. – Agnė.

Stovykla buvo labai puiki, atvykau pavargusi, o išvykau su pakylėta nuotaika, gera savijauta. Labai labai didelis ačiū už gerai praleistą laiką.

20151028_144713Atvažiavęs kažkodėl nesitikėjau padėti virtuvėje, bet ten praleidau daugiausiai laiko ir daug ko išmokau. Tikrai puikiai praleidau laiką, nors retas paauglys atostogas norėtų praleisti padėdamas virtuvėje. Labai mėgstu taip staigiai pakeisti aplinką ir daryti tai, kas man nėra būdinga, tai ir šįkart labai džiaugiuosi, kad atvažiavau. Tikiuosi, kad ateityje padėsiu/dalyvausiu dar daugelyje sveikuolių renginių, nes dar nei vienu nenusivyliau. Tikrai labai džiaugiuosi, kad atvažiavau. – Gabrielius.

Labai šaunu, kad vyksta tokios stovyklos. Labai patenkintas, pasijutau laisvas, labai daug sužinojau. Vadovai ir lektoriai labai šaunūs ir profesionalūs. Maistas labai puikus, ačiū.
Esu dėkinga ir laiminga. Užsidėjus buvusius akinius, pradėjo skaudėti galvą. Labai gerai jaučiausi septynias dienas be jų.

IMG_0218Šioje stovykloje ne pirmą kartą. Joje pailsi fiziškai ir dvasiškai. Jautiesi pailsėjęs daug geriau negu Turkijoje ar kitoje kelionėje, kur viskas įskaičiuota. Išgirsti daug naujo, pakartojami dalykai kuriuos žinojai, bet pamiršai. Pažadinamas noras keistis, tobulėti, kovoti su savo tinginiu, daugiau mylėti aplinkinius ir save. Ačiū už visa tai Sigutei ir visam jos bendraminčių kolektyvui.

Man ši stovykla labai patiko, nes susiradau naujų draugų. Su naujais draugais buvo žiauriai faina. Turbūt labiausiai patiko naktinis žygis. Dar pagerėjo regėjimas. Žiauriai faina stovykla.
Man patiko stovykla. Buvo linksma ir įdomu. Iš pradžių nelabai patiko, bet paskui pasidarė linksma, smagu ir įdomu. Maistas buvo skanus, bet trūko mėsos. Skanūs saldainiai.

IMG_0232Labiausiai patiko vakaronė, nes buvo linksma. Šokau kaip galėjau iš visų jėgų. Norėčiau pakartoti šią stovyklą. – Ieva.

Ačiū už tokią fainą stovyklą. Jaučiuosi puikiai ir sveikai. Man viskas labai patiko, gavau informacijos, naujų žinių, kaip sveikai gyventi, kaip sveikiau maitintis, kaip treniruotis, kaip kvėpuoti, kaip sveikti be vaistų. Ačiū už viską. Visur dalyvavau ir supratau, kaip toliau gyventi, kad aš išsitaisyčiau akis. Esu labai motyvuota ir toliau stengsiuosi eiti šiuo keliu. Man labai patiko viskas. Didžiulis Ačiū.

IMG_0225Mano įspūdžiai apie stovyklą patys geriausi. Nemaniau, kad aš galiu būti tokia stipri. Atvykdama turėjau daug baimių, kurias pasirodo galiu įveikti. Įveikiau šalčio baimę išsimaudydama keletą kartų šaltame vandenyje. Tarsi visas kūnas atsigavo, ląstelės atsinaujino, akys pagerėjo. Tai- nuostabus jausmas. Negalėjau gyventi be akinių nei dienos, o čia-stovykloje, aš be jų gyvenau visą savaitę. Tai nuostabu- vadinasi aš galiu ir daugiau. Papildomos žinios atliekant jogos pratimus, rytinę mankštą, meditaciją, akių pratimus ir atsipalaidavimą- padėjo mano ryškesniam regėjimui, kūnui išsilaisvinti, sustiprėti. Palepinau savo kūną, dvasią ir sielą. Kas gali būti geriau? Visų mokytojų žinios-neįkainojama dovana man. Ačiū Jums už tai, man tai labai daug. P.S šokių mokytojas Anatolijus ir jo pamokos- nerealios! Sutikti žmonės- nerealūs! Aš gavau čia daugiau nei galėjau įsivaizduoti!- Kristina.
Regėjimas pagerėjo ir išmokau daryti pratimus teisingai. Suradau daug bendraminčių. Taip pat įgavau tikėjimo, kad darydama pratimus, greitai numesiu akinius.

IMG_0238Jaučiuosi laiminga kaip vaikas baigęs antrą klasę ir perėjęs į antrą. Jaučiuosi, kad perėjau į kitą gyvenimo etapą. Norisi didžiuotis ir visiems girtis, kad aš jau antrokė! Rašau blogai matydama, bet matydama. Tai pirmas žingsnis, po kurio bus kiti, suprantu, kad tai kelio pradžia. Ačiū Jums labai. Man patiko viskas. Ačiū už Jūsų milžinišką darbą vardan mūsų visų. Išvažiuoju su meile širdyje ir liūdesiu, kad jau reikia atsisveikinti. Pamilau Jus. Tegul Dievas laimina Jūsų kelią! Ačiū. – Virginija.

IMG_0228Stovykla labai patiko. Ir skanus maistas ir visa programa. Maudynės ryte, visų mokytojų naudingi patarimai. Taip pat gera nuotaika ir nusiteikimas. Visos žinios labai geros tobulinant regėjimą. Man asmeniškai labai daug naudos teikė tiek akių pratimai, tiek mankštos, nes kai žinai, kaip viską daryti teisingai visai kitaip jautiesi darant pratimus akims. Užsidėjus akinius regėjimas tikrai pagerėjęs. Ačiū Jums visiems už šia programą, t.y stovyklą!

Puiki stovykla, geri mokytojai, labai geros mankštos ir praktikos, nuostabus poilsis ir skanus maistas. Regėjimo rezultatai puikūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Geras regėjimas

Ar blogas regėjimas gali būti užkrečiamas?

Klausimą, ar regėjimo sutrikimai yra paveldimi, medicinos profesija nagrinėjo labai išsamiai. Tiek daug resursų buvo panaudota tam, kad ši hipotezė būtų patvirtinta. Ir kas kartą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.