Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo atstatymo stovyklos dalyvių įspūdžiai: pagerėjęs regėjimas ir baimės, likusios lediniame ežero vandenyje

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Prieš Velykas baigėsi ketvirtoji regėjimo atstatymo stovykla “Šalin akinius!”. Dalinamės įspūdžiais ir akimirkomis iš jos.

“Labai džiaugiuosi stovykla, iš kurios išvažiuoju visai kitu žmogumi. Regėjimas ženkliai pagerėjo, sustiprėjau fiziškai. Baimė ir kitos neigiamos emocijos paliko lediniame ežero vandenyje. Susitikau ir bendravau su įdomiais žmonėmis. Po šios stovyklos sustiprėjo net kraujagyslių būklė.”

“Pagerėjo ne tik regėjimas, bet atsivėrė vidinis pasaulis. Labai patiko programa, teisingai išdėlioti fiziniai krūviai, visų savanorių darbas, ypač didelis pagyrimas virėjai.”

“Šios stovyklos laukiau dėl noro pabėgti nuo kasdienybės ir susipažinti su regos atstatymo metodais. Pasitiko jauki aplinka ir be galo malonūs žmonės. Jonas kaip seniai pažįstamas draugas, o Milda, kaip sesė. Lukrecija tokia energijos bomba, kad jos pavyzdžiu nesekti tiesiog neįmanoma. Bronytė kaip močiutė, kokios visada norėjau, o Sigita kaip nuoširdi ir atsidavusi mokytoja. Ačiū Jums, draugai, už parodytą gyvenimą be akinių! Myliu Jus!”

“Labai geri organizatoriai, lektoriai, maistas. Pasikroviau emocijų, nurimo protas, kurį stengsiuosi išlaikyti grįžęs iš stovyklos. Taikysiu išmoktas praktikas. Ši stovykla yra labai puikios atostogos. Kūno, proto ir sielos pravalymas, tam tikrų vidinių barjerų sulaužymas ir žvilgsnis į šviesesnį rytojų. Ačiū, kad organizuojat ir sėkmės.”

“Stovykla suteikia naudingų žinių, apie sveiką gyvenimo būdą. Sudarė galimybe prisiliesti ir patirti daug naujo ir nepažįstamo. Suteikė ramybę ir pasitikėjimą patikėti savo jėgomis. Labai patiko šokiai, kurie taip pat suteikė atsipalaidavimo jausmą ir ramybę. Linkiu organizatoriams ir toliau ruošti stovyklas, kurios ypatingai naudingos jaunajai kartai.”

“Man labai patiko visi užsiėmimai, visi pasikalbėjimai. Čia buvo labai lengva atsiskleisti ir išsikalbėti. Labai patiko prisiversti maudytis esant minusinei temperatūrai. Buvau geroje kompanijoje, kurioje per visą stovyklą negirdėjau nė vienos patyčios. Nesakė, kad aš kvailas, durnas, viščiukas ir pan. Turbūt, tai buvo pati geriausia, draugiškiausia stovykla mano gyvenime, o aš daugelyje stovyklų esu buvęs. Ačiū. Įgijau geros patirties ir visiškai nesigailiu, kad čia atvažiavau.” Vakaris Kučinskas.

“Tai vienas nuostabiausių mano gyvenime pokyčių. Ačiū ir susitiksime kitoje stovykloje.”

“Nuostabi stovykla, galite drąsiai vadinti ją “gyvenimo meno”, ne tik regėjimo atstatymo stovykla. Jūsų stiprybė – komanda. Daryti gerus darbus jums gal ir pareiga, bet mes jautėmės apsupti rūpesčio ir dėmesio.”

“Įspūdžiai neapsakomi. Anksčiau į sveikuolius žiūrėdavau kaip į neįdomų dalyką, nereikalingą mano gyvenime, bet savaitę pagyvenus tarp sveikuolių, visas požiūris į juos pasikeitė gerąja prasme. Nustebau, kad pavyko įšokti į šaltą vandenį ir nustebino ta atėjusi šiluma. Žinoma maistas puikus, bet mėsos valgysiu 300g. į savaitę, bent pirmą savaitę. Akiratis žymiai pagausėjo.”

“Ilgai nesiryžau dalyvauti tokioje stovykloje, gal baugino nežinia ir baimė, kad ko nors nesugebėsiu, kad gali būti per sunku. Iššūkių buvo, bet labai smagu įveikti savo sustingimą ir išsijudinti. Ypač džiaugiuosi, kad atvykau pavasarį, tai puiki pokyčių pradžia. Daug sužinojau apie save, pajutau, ko trūko, kiek mažai skyriau laiko sau. Važiuodama čia netikėjau, kad tokiu metu ežere negaliu maudytis. Galiu! Pirmom dienom trūko kavos ir saldumynų, vėliau noras praėjo. Tikrai mėgavausi maistu ir jo buvo labai daug, jis gardus. Nuostabi stovyklos atmosfera – jauti, kad esi laukiamas ir mylimas. Tai nulemia ir visų žmonių santykius. Tai buvo tikrai nuostabi savaitė, tikras pilnavertis poilsis ir dėl savęs.”

“Išmokau labai daug apie save, tapau drąsesnis, nebijantis išreikšti savo emocijas. Labai patobulinau jogos praktiką, labai patiko Lukrecijos mankšta ir gera nuotaika. Labai dėkoju Sigitai už gerus pratimus, buvo malonu klausytis jos žodžius, nes jie labai atpalaiduoja. Jogos mokytoja taip pat labai atpalaidavo savo maloniu balsu. Esu labai dėkingas. Taip pat esu dėkingas Simui už maudynes, nuotraukas, gerą nuotaiką, gražią muziką ir rytinius pažadinimus. Šaunuoliai savanoriai ir visi kiti organizatoriai. Ačiū dar kartą už viską.”

“Man ši stovykla labai patiko, suradau daug draugių. Jaučiu, kad mano regėjimas tikrai pagerėjo. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių puikių ir tikrai naudingų stovyklų” Noja.

“Šioj stovykloj patyriau daug smagių ir juokingų dalykų. Labai patiko diskoteka, aš džiaugiuosi, kad atvažiavau. Jei man kas nors vėl pasidarys su regėjimu, aš būtinai čia sugrįšiu. Šioj stovykloj visi kaip šeima, visi labai draugiški. Susiradau labai daug draugų. Nors stovykloje buvau žemiausia, bet man tai patiko. Norėčiau čia sugrįžti, nes labiausiai patiko rytais maudytis ežere.” Smiltė Jakubauskaitė.

“Jau trečią kartą atvažiuoju į sveikuolių stovyklą ir kiekvieną kartą vis labiau norisi važiuoti į sekančias stovyklas. Visos jos – kažkas tokio, kažkas ypatingo, tiesiog “VAU”. Tikrai rekomenduoju visiems atvažiuoti bent vieną kartą į šią stovyklą.” Aidas.

“Vakarais būdavo linksmiausia. Paprastai kitose stovyklose vakarai būdavo nuobodūs, truputį liūdni. Šioje stovykloje viskas kitaip. Buvo labai smagu prasiblaškyti, kartais trūkdavo mėsos, džiaugiuosi, kad atvažiavau. Ačiū jums.” Marius Uktveris.

“Stovykla buvo puiki. Susiradau daug draugių. Visi malonūs geri. Žaidimai buvo linksmi, smagūs, maistas skanus, tvarkinga, smagu.” Darija.

“Noriu padėkoti visiems už nuoširdumą, draugiškumą tarpusavio pagarbą. Visiems tiems, kurie čia buvo ir kiekvieną dieną vis kėlė nuotaiką. Ačiū Jums už šias dienas, praleistas čia ir už geriausią laiką! Ačiū” Gabrielė Zuokaitė.

“Pateisino lūkesčius, buvo labai smagu. Tikrai rekomenduoju atvykti – pasisemsite naujos patirties bei gerų emocijų, atsipalaiduosite. Visi žmonės labai nuoširdūs ir jaukiai priima į savo ratą. Puiki stovykla!” Julija.

“Labai patiko būti be akinių ir matyti pasaulį be jų. Nuostabi gamta ir oras. Jaučiuosi labai atsigavusi… O maistas… Skanus, sotus įvairus. Ačiū savanoriams ir organizatoriams””

“Labai ačiū, labai geri aukšto lygio lektoriai. Puikus darbas su jaunimu. Labai dvasinga tarnystės atmosfera.”

“Jauki aplinka. Į stovyklą ateina labai draugiški ir malonūs žmonės, puikios sąlygos gyventi, visiškai pakeičia požiūrį į maudymąsi bet kokiu oru, skanus maistas, geras atsikėlimo laikas, labai gera stovyklos programa. Ir viskas buvo jėėėėėėėėėga.”

“Šaltas vanduo ne šaltas, geras. Mankšta gera. Savijauta stovykloje gera. rėžimas geras. Geros akių mankštos.”

“Man labai patiko ši stovykla, nes: susiradau puikių draugų, valgiau super maistą, ėjau į energingas mankštas, maudžiausi šaltame vandenyje, išmokau susikaupti, atsipalaiduoti, mylėti, piešti, šokti.”

“Viskas vyko nuostabiai, visur lydi gera nuotaika. Pailsėjome, pasportavome… Įgijome labai daug gerų žinių, kurias galėsime pritaikyti savo gyvenime, širdingas ačiū Sigitai K., Lukrecijai A. Bronelei ir visiems kitiems organizatoriams. Sveikatos, ištvermės ir Dievo palaimos Jums.”

“Manau, stovykla puiki ir žmonės, kurie čia atlieka savo darbą. Buvo smagu praleisti laiką ir įgyti naujų įspūdžių, bei susipažinti su naujais žmonėmis. Tokia aplinka be galo tinka žmonėms, norintiems atstatyti savo regėjimą.”

“Labai naudinga stovykla, tiek sveikatai, tiek žmogaus sielai, tinkama vieta pailsėti, atsipūsti nuo kasdienybės, išbandyti savo jėgas, ištvermę. Susirenka nuostabūs žmonės, gera aplinkos aura.”

“Antrą kartą dalyvauti patiko dar labiau nei pirmą, akių pratimai labiau atpalaiduodavo akis, daugiau įdomių paskaitų. Puikūs lektoriai, daug naudingos informacijos, be akinių jaučiausi užtikrinčiau nei praeitą kartą. Ačiū!”

“Stovykla padeda pabėgti nuo kasdienybės, praskaidrina gyvenimą ir įkvepia rūpintis savo kūnu bei siela. Norisi tik dėkoti žmonėms, kuriuos čia sutikau, už tai, kad visos blogos mintys buvo nuvytos šalin ir drąsiai galėjau ištarti, koks laimingas esu žmogus. Čia buvau savanorė, tikiuosi pagelbėjau kiek galėjau ir mane dar čia priims. Man čia gera. Ačiū.”

Netrukus skelbsime registraciją į rudens stovyklą. Sekite naujienas!

Pilną nuotraukų albumą rasite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Sveika šeima

Atsargiai: namuose paauglys!

Kokiu tonu šiandien kalbėjotės su savo paaugliu vaiku? Gal net nebuvo progos KALBĖTI, turėjote akimirką tik pabandyti prabilti. Neretai sudėtingas besiformuojančio žmogaus tarpsnis pandemijos akivaizdoje

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.