Regėjimo gerinimo iššūkis tiems, kas nori susigrąžinti regėjimą be akinių

Dalintis

Lietuvos sveikuolių sąjunga jau 6-verius metus rengia regėjimo gerinimo stovyklas, kuriose ir vaikai, ir suaugusieji gali stiprinti regėjimą natūraliais būdais, be akinių. Vadovaujantis amerikiečių oftalomologo V. H. Beitso metodu šimtams žmonių jau pavyko tai padaryti. Prasidėjus rudeniui, kai visi paniro į darbus ir mokslus, sveikuoliai jau antra kartą kviečia jungtis prie 30 dienų regėjimo gerinimo iššūkio nuo spalio 7 d. specialiai sukurtoje Facebook grupėje „30 dienų iššūkis“.

Iššūkio tikslas

„Dažnai žmonės galvoja, kad sutrikus regėjimui vienintelė išeitis yra akiniai, lęšiai arba operacijos, kad be šių priemonių daugiau nėra nieko, kas gali padėti matyti geriau. Tai netiesa. Yra priežastys, dėl ko sutrinka regėjimas, jas supratus tikrai galima sau padėti. Prieš užsidedant akinius ar ryžtantis regėjimo korekcijos operacijoms aš siūlyčiau išbandyti viską, ką tik galima, nes mano praktikoje 85-90 proc. užsidėjusių akinius žmonių juos periodiškai stiprina. Tai tik įrodo, kad akiniai regėjimą silpnina“, – sako Sigita Kriaučiūnienė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė.

Iššūkio metu – saugios, paprastos, bet efektyvios pratybos

„Nors pats V.H. Beitsas buvo gydytojas oftalmologas, metodas nėra susijęs su medicina ir gydymu. Tai būdas, leidžiantis saugiai susigrąžinti gero regėjimo įpročius, kurie dingo dėl įtempto gyvenimo būdo, tam tikrų modernios civilizacijos nuostatų ir elgsenos normų. Augantis kompiuterių, išmaniųjų telefonų naudojimas padeda vystytis neteisingiems regėjimo įpročiams, didėjančios apkrovos akims sukelia vis daugiau regėjimo sutrikimų”, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorius, vienas iš iššūkio moderatorių Mindaugas Mitkevičius

„Iššūkio metu išbandysime visiškai saugias ir paprastas, tačiau labai efektyvias technikas, leidžiančias suprasti, kaip veikia regėjimas, kaip kinta jo aštrumas priklausomai nuo žmogaus galimybių atsipalaiduoti, mokysimės kaip saugiai dirbti iš arti, kaip be pastangų pamatyti toli, skaityti be akinių“, – teigia iššūkio iniciatorė, sertifikuota asociacijos Bates Method International lektorė,  S. Kriaučiūnienė.

Kas gali dalyvauti?

Iššūkis skirtas tiems, ką vargina trumparegystė, toliaregystė, senatviniai regėjimo sutrikimai, žvairumas, astigmatizmas, ambliopija, katarakta, glaukoma ir įvairios degeneracinės akių ligos. Taip pat labai kviečiamos dalyvauti šeimos, kuriose auga mažamečiai vaikais, su regėjimo sutrikimais. Šiame iššūkyje mes tam skirsime labai daug dėmesio. Specialiai iššūkiams sukurtoje grupėje kiekvieną dieną bus teikiama aktuali informacija kaip pagerinti regėjimą be akinių, lęšių ar operacijų, dalijamasi kitų žmonių patirtimis, įžvalgomis. Tikimasi, kad tai paskatins iššūkio dalyvius pirmiausiai imtis priemonių padėti sau patiems, o akinius ir kitas korekcines priemones palikti neišvengiamai būtinybei.

Susitikimai su iššūkio dalyviais didžiuosiuose miestuose

Iššūkio dalyviams Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose rengsime 2 val. trukmės susitikimus/paskaitas „Kaip vėl gerai matyti be akinių?” už laisvanorišką auką padengti kelionės ir salės nuomos išlaidas.

Vilniuje paskaita vyks spalio 9 d. 18 val. Laisvės pr. 58. Registracija https://www.sveikuoliai.lt/renginys/kaip-vel-gerai-matyti-akiniu-vilnius-4/

Praėjusių metų regėjimo gerinimo iššūkio dalyvių įsūdžius rasite https://www.sveikuoliai.lt/30-dienu-regejimo-gerinimo-issukis-galiu-skaityti-arti-akiniu/

www.sveikuoliai.lt informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.