Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo gerinimo stovyklos dalyvė: „Lyg iš naujo mokiausi gyventi – be akinių“

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Baigėsi dar viena regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!-2019”. Dlinamės dalyvių atsiliepimais. Dar daugiau jų rasite specialiai Facebook sukurtoje grupėje “V.H. Beitso metodas”

Stovykla labai padėjo regėjimui, programa gerai sudaryta, niekada neteko nuobodžiauti. Labai patiko naktinis žygis. Visi savanoriai labai draugiški ir geranoriški. Visada buvo įdomios lektorių paskaitos. Smagu būdavo keltis į rytinę mankštą. Maistas geras, labiausiai patiko rytinės košės ir duona. Labai rekomenduoju šią stovyklą ir nekantrauju sugrįžti.

Ši stovykla man patiko. Savanoriai buvo labai draugiški, geranoriški. Regėjimas man tikrai pagerėjo ir išmokau įvairių pratimų akims. Siūlyčiau šią stovyklą visiems, kieno rega šiek tiek prasta. Gintarė.

Išvažiuojame su dukra: +2 eilutės. Super rezultatas. Bet tai net ne svarbiausia iš to, ką išsivežame, nes sutikome daug įdomių žmonių, ryškių asmenybių bei skaitovų, teigiamų ir draugiškų žmonių. Fizinė samprata nuo 6/10 iki 9/10, emocinė – 10 t., energijos 10 t. Tikrai rekomenduosime. Andrius ir Viktorija.

Ši stovykla yra puiki, nes padėjo mano akims. Savanoriai buvo super draugiški. Rekomenduoju šią stovyklą ir suaugusiems, ir jaunimui, ir vaikams. Sveikai maitina. Man ši stovykla yra puiki. 10/10 balų. Odilija.

Prieš atvykdama į šią stovyklą nežinojau ko tikėtis. Viskas buvo keista ir neišbandyta, ypač tada, kai reikėjo atiduoti akinius ir pradėjau lyg iš naujo mokytis gyventi. Stovykai atėjus į pabaigą, galiu pasakyti, kad tai, ką čia išbandžiau ir išgyvenau, buvo neįkainojama patirtis, pradedant žmonėmis ir baigiant regėjimo praktikomis. Atgavus akinius jaučiausi keistai, buvo labai ryšku, net norėjosi prisimerkti. Manau, kad tai gera pradžia regėjimo gerinimo kelionėje ir tikiuosi čia sugrįžti ir kitais metais. Vaiva

Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!-2019” | RUDUO

Šioje stovykloje pirmiausiai atitrūkau nuo savo kasdieninės rutinos ir darbų. Turėjau galimybę aktyviai ilsėtis. Ne tiesiog gulėti paplūdymyje, o žaisti, šokti, bendrauti. Visa veikla, netgi pratimai atliekami bendrystėje – tai gyvenimo esmė, tai apie ką yra gyvenimas, apie buvimą kartu, veiklą, orą, judesį, valgymą, dalinimąsi savo negandomis ir jų sprendimas kartu. Atsipalaidavimas ir lengvumas aplanko, kai žinai, kad ne tu vienas nematai bei, kad yra žmonių pakeitusių tai tavo gyvenimuose. Taip pat, čia gebu pabūti be akinių ilgiausią laiko tarpą savo gyvenime. Esu pastebėjusi ir anksčiau, kad kai pervargstu, geriau pabūti be akinių, bet kasdienybėje, tai gali atlikti tik trumpai. O čia būtent taip visą savaitę – tikra atgaiva. Neišvardinsiu visų gerų dalykų patirtų čia, nes jų labai daug. Visos veiklos buvo nuostabios ir dauguma jų, man vyko pirmą kartą. Tai nuostabu. Ačiū visiems organizatoriams ir dalyviams! Iki kitų susitikimų! Elmyra.

Man labai patiko stovykloje, nes buvo daug veiklos. Visiems siūlau eiti į “sveikuolių” visas stovyklas. Labai smagūs savanoriai, įneša džiaugsmo ir energijos. Pats norėčiau savanoriauti. Ačiū, kad ši stovykla padėjo pagerinti akis. Dar kartą ačiū tam žmogui, kuris sukūrė stovyklą. Ąžuolas

Man tuoj 75m. Paskutiniais metais žymiai silpo regėjimas, rado net astigmatizmą, nubudus perštėjo akys ir t.t. Netikėtai atvykau į stovyklą. Džiaugiuosi gavusi daug įvairių žinių, pratybų, kitų užsiėmimų. Suvokiau kaip svarbu atsipalaidavimas, poilsis, ramybė. Išsinešu viską, nuspręndusi nesidėti akinių kiek įmanoma, daryti visapusišką judėjimą kūnui, akims, ramybę… Puiku! Didžiausias AČIŪ! Maistas irgi svarbu!

Noriu labai padėkoti už viską, ką patyriau per šią savaitę. Tai kažkoks KOSMOSAS… Emocijos liejasi per kraštus, nepaprastai gera. Viduje harmonija ir ramybė. Labai norėčiau, kad apie šią stovyklą sužinotų kuo daugiau žmonių, nes čia nerealu. Ačiū. Neringa

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Vilnius

Puikiai ir aktyviai praleistas laikas. Gyvenimas su paaugliais, buvo tarsi susitikimas su ankstesniuoju aš. Žygis vedant vaikų grupę – unikali patirtis. Soliarizacija – išmokau taisyklingai ją daryti. Joga ir rytinė mankšta pratampė mano kūną. Labai įdomus mandalos piešimas ir analizė. Draugiški ir geranoriški savanoriai bei kiti dalyviai. Patiko organizuotiškumas, visada buvo ką veikti. Skanus maistas. Išmokau šokti! Pirmą kartą buvau ant batuto. Rekomenduosiu stovyklą kitiems, ypač jaunimui. Karolis.

Šioje stovykloje aš esu ne pirmą kartą, tačiau man labai patiko. Labai šilti, draugiški žmonės, visada pasirengę patarti, padėti. Taip pat, patiko maistas ir įvairūs užsiėmimai bei mankšta kiekvieną dieną. Čia sužinojau ne tik regėjimą gerinančių pratimų, bet ir daug kitų įdomių dalykų apie maistą, sportą bei sveiką gyvenimo būdą. Man čia tikrai labai patiko ir tikiuosi sugrįžti vėl!

Man šioje stovykloje labai patiko, buvo labai smagu kiekvienuose užsiėmimuose. Susiradau daug gerų draugų. Visi žmonės buvo geranoriški, šilti, malonūs. Savanoriai, taip pat, buvo be galo geri, tiesiog nuostabūs. Akys pagerėjo, dėl to labai džiaugiuosi, kad atvažiavau čia. Labai noriu padėkoti virėjui už sveiką ir skanų maistą. Tiesiog labai, labai dėkoju visiems už šią nuostabią savaitę. Labai dėkoju.

Ačiū visiems už tokią nuostabią ir tobulą stovyklą. Man labai patiko anksti keltis. Niekada daugiau nevalgysiu burgerių McDonald‘e. Myliu jus!  Viktorija

Į stovyklą atvažiavau su ašaromis ir per kančias, bet po kelių dienų savo nuomonę visiškai pakeičiau. Čia visi be galo geranoriški, linksmi ir visada pasiruošę padėti. Austėja.

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Kaunas

Labai faina stovykla, tikrai daug ko sužinojau. Iš pradžių nemaniau, kad man patiks ir bijojau, kad nesusibendrausiu su niekuo, bet veiklos čia, nors ir neįprastos, traukė sudalyvauti visur. Žmonės irgi labai nuoširdūs ir linksmi, savanorių komanda padedanti ir sunkiai dirbanti. Žodžiu, aišku 10/10 ir viskas. Ir man itin labai patiko Andžėjaus paskaitos. Ir maistas. Žodžiu viskas! 😀

Gera stovykla. Patiko išlikimo žygis. Metodas veikia, darysiu pratimus. Bet mėsos pasiilgau.

Man labai patiko šioje stovykloje. Išmokau sveikos mitybos, palmingo. Labiausiai patiko maudynės ir anksti keltis. Ačiū visiems savanoriams. Aleksander

Į šią stovyklą vežiau savo brolį ir sesą dvynukus. Nežinojau kaip jie reaguos į viską šioje stovykloje, juk čia yra viskas kitaip. Tačiau pamačiusi rezultatą ir jų atsiliepimus apie veiklas, maistą ir kt., tikrai galiu garantuoti, kad dar sugrįšime! Dėkoju savanoriams už šilumą, rūpestį, natūralumą ir empatiją. Dėkoju organizatoriams už idėją. Julija.

Šioje stovykloje išmokau daryti regėjimo gerinimo pratimus. Labiausiai patiko maistas ir gongo meditacija. Labai noriu atvažiuoti ir kitais metais. Ačiū visiems savanoriams ir organizatoriams! J

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Šiauliai

Šioje stovykloje dalyvauju ne pirmą kartą, tad man tikrai patiko. Gera atmosfera, visi visuomet šypsosi, bendrauja. Siūlau tikrai visiems. Atiduokite save 100%. Evelina D.

Buvo labai smagu, viskas labai patiko. Susiradau nuostabių draugių. Tikiuosi grįžti. Goda J

Išvažiuoju su regėjimo pagerėjimu. Naktinis žygis įdomiausias ir planuoju daryti pratimus.

1 komentaras apie “Regėjimo gerinimo stovyklos dalyvė: „Lyg iš naujo mokiausi gyventi – be akinių“”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.