Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo gerinimo stovyklos dalyviai nusiėmė akinius, kad matytų geriau

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vakar, balandžio 3 d., prasidėjo jau tradicine tapusi pavasarinė regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius”. Visi pažinties vakarui rinkosi kupini puikios nuotaikos ir pozityvaus nusiteikimo. Kaip ir kiekvienos stovyklos metu, po susipažinimo, dalyviai nusiėmė akinius ir sudėjo į dėžutę – jų nenešios visos stovyklos metu.
Rytas prasidėjo mankšta saulei tekant ir maudynėmis ežere.
Stovyklos metu dėmesys kreipiamas ne tik į regėjimo gerinimo pratimus ir praktikas, bet ir į bendrą organizmo stiprinimą, sveikatos ir savijautos gerinimą, sveiką mitybą.
Anot specialistų, didžiausias regėjimo priešas yra įtampa ir stresas, todėl stovykloje didžiausias dėmesys skiriamas harmonijos atradimui su pačiu savimi, su aplinka ir su kitais. Mobilius telefonus ir televizorius pakeis daugybė pramogų: lauko žaidimai, įvairios paskaitos ir praktikos, žygiai, jogos užsiėmimai.

Informaciją apie Sveikuolių organizuojamas stovyklas galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.