Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo gerinimo stovyklos dalyvis: “Tai buvo visiškai kitaip, nei mes elgiamės kasdieniniame gyvenime”

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ką tik baigėsi dar viena regėjimo gerinimo stovykla. Dalinamės dalyvių įspūdžiais.

“Siūlyčiau kiekvienam, kuris nešioja akinius, ar turi vaikų, kurie juos nešioja, atvažiuoti į tokią stovyklą, nes tai keičia žmogų, keičia jo požiūrį į pasaulį ir santykius su akiniais. Šioje stovykloje gavau daug įvairių patyrimų ir susipažinau su nuostabiais žmonėmis. Tad šalin akinius ir gyvenkime sveikai!”

“Buvau šioje stovykloje pirmą kartą ir man labai patiko. Jauki aplinka, malonūs ir draugiški žmonės, labai skanus maistas, daug iššūkių. Taip pat gavau daug patirties ir patarimų kaip pagerinti regėjimą, kuriuos galėsiu pritaikyti ir savo gyvenime”.

“Mums patiko ši stovykla. Tai buvo visiškai kitaip, nei mes elgiamės kasdieniniame gyvenime. Tai nauja patirtis, kuri privertė mus išeiti iš komforto zonos. Rytinė kasdieninė mankšta, vegetariškas maistas, žygiai be akinių diena ir naktį, joga, meditacija, paskaitos ir visa kita. Pas jus labai šaunus kolektyvas, vaikinai ir merginos savanoriai, šaunu, kad yra tokio jaunimo. Todėl linkime jums sėkmės tolimesnėje veikloje, o mes manau vienu ar kitu būdu grįšime. :)” Giedrius ir Deiminas

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Vilnius

“Man labiausiai įsiminė: rytinės maudynės, maistas ir savanoriai, kurie jį dalijo, joga, meditacijos ir maudynės gonguose, žmonių šiluma ir supratimas kai valgėm maistą iš žievės žygyje. Nuostabi stovykla, manau grįšiu namo tikrai pasikeitusi. Džiaugiuosi, kad atvažiavau. Esu užtikrinta, kad akinių nešioti neteks.”

 “Maistas labai geras. Rytinė mankšta ir maudynės yra super. Esminis dalykas vistiek yra bendras derinys. Puiki stovykla, sėkmės jums!”

“Man labai patiko veiklos. Nepatiko specialus patiekalai tokie, kaip bananai su prieskoniais, bet labai patiko neprastos košės ir tortas! Patiko maudynės gonge. Joga nidra, taip pat patiko savanoriai, nes jie faini.”

“Man labai patiko! Buvau čia pirmą kartą. Čia visi yra kaip viena didelė šeima! Buvo labai neįprasta kiekvieną rytą keltis į mankšta. Labai norėčiau dar sugrįžti. Maistas buvo labai keistai skanus, ypač pusryčiai. “ Aleksandra

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Šiauliai

“Stovykloje patiko bendravimas su žmonėmis, ryto ritualai – mankšta, maudynės, meditacija, o nuostabiausia – gera nuotaika. Ačiū, kad dalinatės patirtimi, energija ir pozityvu. Aš esu šypsena! :)”

“Man labiausiai įsiminė: rytinės maudynės, maistas, rytinė, mankšta, žmonės, kurie buvo labai faini ir linksmi. Maistas tikrai buvo labai skanus, džiaugiuosi, kad man teko laimė ji paragauti. Nebuvo nieko, kas nepatiko. Labai džiaugiuosi, kad čia atvažiavau! Manau kad, kai grįšiu namo tikrai darysiu palmingą, soliarizaciją ir t.t. Ačiū jums visiems”

“Aš buvau čia pirma kartą ir man viskas labai patiko, bet labiausiai man įsiminė maudynės, maistas ir sportas. Aš pati pagalvojau, kad aš pati norėčiau čia atvažiuoti, dar kartą ir pasiūlysiu kitiems. Aš labai gerai praleidau visas penkias dienas ir labai jums už tai dėkoju! Ačiū.”

“Stovykla labai patiko. Labai labai. Vienintelė stovykla, kuri nuoširdžiai patiko. “

“Labai patiko garso meditacijos. Puikiai atpalaiduoja, paskraidina. Mankšta ir maudynės -energijos užtaisas iš pat ryto – puiki dienos pradžia. Žygiai. Nesinori į juos eiti, tačiau sudalyvavus – įspūdis ,,nepataisomas”. Sunkumų įveikimas – puikus būdas pradėti labiau save vertinti ir mylėti. Bendra atmosfera – tobula: šilta, jauku, galima atsipalaiduoti ir būti savimi. Aptarimas psichologinių regėjimo pablogėjimo aspektų (tiek vaikų, tiek suaugusiųjų). Paskatino susimąstyti ir iškart pradėt keisti bendravimo modelį su dukra. Ačiū!!! :)” Diana

“Gamta nuostabi, aplinka nuostabi. Maistas įvairus ir sveikas – skanus. Mankštos ir maudynės tobulos. ŽADINTUVAS – iš viso nepakartojamas! Tas rytinis pozytivus balsas – baterija visai dienai. Jo man labiausiai trūks. Gerai sudeliota dienotvarkė. Pašalinėms mintims nėra laiko. Tobula mintis – atimti mobilius telefonus. Ačiū”

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Panevėžys

“Stovykla – nuostabi. Labiausiai patiko stovykloje – žmonės ir šilta, jauki atmosfera, jautiesi kaip namuose tarp savų žmonių. Praktikos puikios- Mindaugas ir Sigita labai aiškiai išdėstė, ką reikia daryti, norint pagerint rėgėjimą ir svarbiausia, kad viskas veikia. Žmonės tiki tuo, ką daro, ir tai užkrečia, duoda tau tikėjimo, kad tikrai gali matyti be akinių. Svetlana irgi įkvėpė, kaip žmogus ir specialistė, praktika labai patiko.  Mankšta ryte su Lukrecija ir maudynės įkvėpė toliau sportuoti, ir tas jausmas, kai išlendi iš maloniai gaivaus vandens:) ( lapkričio mėn) – super. Po to joga su Egle, kvėpavimas ir meditacija – buvo labai gera. Ir dar žygiai į gamtą su pukia nuotaika, kompanija – Simonas ir Lukrecija, labai smagūs. Žodžiu, viskas buvo super. Ai, dar savanoriai – šaunuoliausi pasaulyje:) Ačiū,myliu”

“Aš pirmą kartą Jūsų stovykloje. Man labai viskas patiko. Tik labai gaila, kad dėl kitų priežasčių negalėjau rytinėse mankštose ir maudynėse dalyvauti. (tiesiog plaučių ir širdies liga). Su akiniais nuo aštuntos klasės ir dar su užtamsėjančiais nuo saulės, tad man čia buvo didelių išūkių. Labai patiko joga, gongai – meditacija… užsiemimai, maistas, tiesiog negaliu atrasti, kas netiko ar nepatiko. Tikrai net minties nebuvo, kad pasigailėčiau, kad čia atvažiavau. Man 60 metų ir aš jau matau kokia nauda, o vaikams tai tikrai būtina į čia važiuoti, kad nebūtų priklausomi nuo akinių.
Labai ačiū už žinias, ačiū už viską!” Auksė Lisauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.