Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

BE KAINOS. Savęs pažinimo dirbtuvės: MANDALA (praktinis webinaras)

29 sausio, 2022 | 13:00 - 17:00

Mandala – centruotas simetriškas piešinys apskritime – dar vienas būdas pažinti save. Mandalų piešimas – galimybė pakeisti tai, kas atgyveno, ir iš naujo pažvelgti į save ir savo gyvenimą.
Psichoanalitikas Karlas Gustavs Jungas – mandalą vadino „aš atspindžiu“, kuri leidžia žmogui suprasti savo pasąmonę ir jos pagalba tobulėti toliau, atsikratyti neigiamų dalykų, kurie trukdė siekti asmeninės laimės bet kurioje gyvenimo sferoje.
Webinaro metu:
–  atskleisite savo asmenybę, pagal jūsų piešinį webinaro vedėja Sigita Juzumaitė papasakos tai, ką žinote, ir ką slepiate nuo savęs.
– pažadinsite tai, kas giliai paslėpta ir uždrausta. Dauguma žmonių mokykloj nusprendė, kad jie nepiešia. Atėję į užsiėmimą visi nustemba kokie jie talentai.
– pamatysite save kūryboje ir išgirsite, ką jūs nupiešėt, ką teptuko ir spalvų pagalba galite pakeisti savo gyvenime.

 

 

 

Webinarą veda: Sigita Juzumaitė, sveikos gyvensenos lektorė, transformuojančio žaidimo LEELA vadėja, marmos masažų meistrė
Webinaras neturi kainos. Tegul jūsų nuoširdi auka bus padėka lektorei už laiką, kuri jį su didele meile skirs jums tam, kad giliau pažintumėte save.  Paramą galite pervesti į Lietuvos sveikuolių sąjungos sąskaitą: AB “Swedbank”, LT497300010151973342, mokėjimo paskirtyje nurodydami “Padėka Sigita Juzumaitei”. 
Praktikoms reikia pasiruošti: piešimo popierių, paprastą pieštuką, trintuką, skriestuvą arba skirtingų dydžių lėkštučių ar puodelių, liniuotę arba didelę knygą ir spalvinimo įrankių pieštukų, akvarelių, guašo – tai ką turite.
REGISTRACIJA

Informacija

Data:
29 sausio, 2022
Laikas:
13:00 - 17:00
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.