Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

BENDRAVIMO VAKARAS. Kaip askezės gali padėti atsikratyti priklausomybių?

15 balandžio, 2023 | 18:00 - 20:00

Kartais atrodo, kad priklausomybės yra stipresnės už mus, kad jų negalima įveikti. Lyg bandai kartą, kitą, bet valia dingsta ir vėl viskas iš naujo. Net ir tuomet, kai viskas griūva ir dingsta: santykiai, statusas, pagarba, galimybė oriai gyventi, valios nerandame. Nes jos tiesiog nėra. Ir nėra tikslo.

 

Ar gali būti kitaip? Ar įmanoma pažadinti valią ir su(si)grąžinti kokybišką gyvenimą, atskurti sugriuvusius santykius ar sukurti naujus/ sėkmingus? Kiek tam reikia laiko ir ar verta tai daryti? Kaip ir kur rasti bendraminčių ir palaikymą, kad visa tai vėl niekur nedingtų? Ar galima padėti kenčiantiems nuo priklausomybių savo artimiesiems?

❗️ BENDRAVIMO VAKARAS skirtas visiems, kas susiduria su priklausomybės tema (alkoholis, narkotikai, tabakas, azartiniai žaidimai) asmeniškai ar artimoje aplinkoje ir jaučiasi vienišas ieškant sprendimų.❗️

Susitikimo metu dalinsimės patirtimi, kuri padėjo ir padeda žmonėms pakilti iš giliausios duobės, kuomet jau nei jis pats, nei kiti juo nebetiki. Išeitis visada yra. Ir kartais trūksta tik labai nedaug, kad ją būtų galima išgirsti ar pamatyti.

Vakaro metu kalbėsime:

  • askezės įvairiose tradicijose;
  • subtilus kūnas, jo savybės ir skirtumai,
  • sąlygotos sielos trūkumai;
  • trys gunos ir jų poveikis žmogui;
  • keturi reguliuojantys principai.

Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus, dalintis savo patirtimis, kartu ieškosime kelio iš užburto rato.

VAKARO SVEČIAS:

Raimondas Labutis, vegetarinės virtuvės šefas, daugiau kaip prieš dešimtmetį įveikęs priklausomybes alkoholiui ir narkotikams, atkūręs santykius su artimaisias, praktikuojantis bhakti jogą.

Trukmė – 2 val.

Vieta: Zoom platforma. Užsiregistravusieji gaus laiškus su prisijungimu likus 30 min iki susitikimo pradžios.

ĮRAŠAS BUS saugomas savaitę laiko.

Daugiau informacijos telefonu 865631211, el. paštu sigita@sveikuoliai.lt

Renginys už paaukojimus

REGISTRACIJA

REGISTRUOTIS DABAR

Informacija

Data:
15 balandžio, 2023
Laikas:
18:00 - 20:00
Renginys kategorija:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.