Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Eko moliūgėliai | Vilnius

7 spalio, 2016 | 15:00 - 17:00

Spalio 7d. ( šypsenos dieną) 15-17 valandą Vilniaus mieste Vingio parke vyks šventė

,,EKO MOLIŪGĖLIAI“

Renginio metu, iš vasarą užaugintų moliūgų, bus sudėta ilga moliūgų eilė. Kviečiame projekto dalyvius ir kitas Lietuvos švietimo įstaigas aktyviai dalyvauti ir atsivežti kuo daugiau moliūgų. Šventėje gali dalyvauti visos Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenės (darželiai, mokyklos, gimnazijos, licėjai, universitetai), taip pat ūkininkai, sodininkai, rajonų, šeimų, sveikuolių bendruomenės.

Renginio metu ne tik kursime ilgiausią moliūgų eilę, bet ir dainuosime kartu su Lietuvos Pensininkų Sąjungos ,,Bočiai“ kolektyvu. Vilniaus l/d ,,Rūta“ pedagogai su ugdytiniais parodys meninę kompoziciją ,,Sėklytės kelionė“, Vilniaus futbolo klubo ,,Žalgiris“ vyrai praves ,,Sveikuolių mankštą“, dalyvausime sporto estafetėse ,,Moliūgėlį ridenu“, eko dirbtuvėlėse kiekvienas galės pasigaminti sau atminimo dovanėlę.

Patys mažiausieji turės galimybę spalvinti ir dekoruoti didelį moliūgo koliažą, Žirmūnų bendruomenės nariai, kartu su mažaisiais ugdytiniais, spalvų parašiutais paleis oranžinius balionus (sveikatos palinkėjimus) į dangų, vaišinsimės moliūgų vaišėmis ir gersime žolelių arbatą. Susirinksime kartu ir parodysime mažos moliūgo sėklytės galingą jėgą, subūrusią visą Lietuvą bendrai veiklai. Prisijunkime savo bendruomenių „vagonėliais“ ir kartu pasiekime Lietuvos rekordą!

Pasiruošimas šventei nuo 13 iki 15 valandos. Prašome iki 14:30 valandos atvežti moliūgus į Vingio parką prie estrados. Švietimo Įstaigos ir kitos renginyje dalyvaujančios bendruomenės turi puikią galimybę save įamžinti Lietuvos rekordų knygoje. Visos, dalyvavusios ,,EKO MOLIŪGĖLIAI” renginyje švietimo įstaigos ir pedagogai, prisidėję prie saulėto oranžinio traukinio kūrimo gaus pažymėjimus, patvirtinančius apie dalyvavimą siekiant ilgiausios moliūgų eilės Lietuvoje rekordo.

Renginyje Jūsų laukia daug smagių akimirkų. Kurdami saulėtą oranžinį traukinį mes skelbiame: „Švari ir sveika aplinka – sveikas ir laimingas žmogus!”. Todėl, visiems dalyviams primename, kad renginio metu rodytų gerą pavyzdį vieni kitiems, nešiukšlintų Vingio parko žaliosiose zonose, rūšiuotų į tam skirtus rūšiavimo konteinerius ir po savęs paliktų švarią, saugią aplinką, kuri daro didžiulę įtaką žmonių sveikatai.

Norinčius dalyvauti renginyje ,, EKO MOLIŪGĖLIAI“ prašome registruotis iki rugsėjo 20 dienos el.paštu: ruta.projektai@gmail.com (Tema – rekordas). Informacija telefonu 861888448 Rita Stulpinienė.

Informacija

Data:
7 spalio, 2016
Laikas:
15:00 - 17:00

Vieta

Vilniaus Vingio parkas

Organizatorius

Vilniaus lopšelis – darželis ,,Rūta“ir Lietuvos Edukologijos Universitetas
Phone
8-61888448
El.paštas
ritute.stulpiniene@gmai.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.