Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

 • Šis renginys jau įvyko.

Imuniteto stiprinimo kursas Online. Sausio 31- vasario 6 d.

31 sausio | 18:00 - 6 vasario | 18:00

89€

Kaip nesusirgti?

Kaip susirgus lengvai ir greitai pasveikti?

Kaip išsigydyti lėtines ligas?

Kaip jaustis žvaliam?

Nuolat esame puolami virusų, bakterijų ir grybelių, ligos grėsmės yra nuolat aplink mus. Vienintelis būdas nesusirgti, o susirgus greitai pasveikti yra imuninės sistemos stiprinimas. Deja, apie imuninę sistemą galvojame per mažai ir viešojoje erdvėje patarimų kaip ją stiprinti tikrai nepakanka.

 

Lietuvos sveikuolių sąjunga per daugiau kaip 30 metų sukūrė, ištobulino ir įgyvendino labai paprastą, aiškią, duodančią greitus rezultatus programą, kuri trunka 7 dienas. Sutikite, kad septynios dienos yra trumpas laikotarpis visame ilgame žmogaus gyvenime. Jų metu dalyviai iš naujo atranda sveikatą, gyvenimo pilnatvę, suranda kelią į save, savo prigimtį ir vidų, atskleidžia savo galimybes ir taip pakeičia ne tik asmeninio, bet ir šeimos gyvenimo kokybę.

Imuniteto stiprinimo programos dalyviai gaus detalią 7 dienų programą su aiškiomis instrukcijomis ką, kada ir kaip daryti, nuorodas į mankštas, receptūras su savaitės meniu, dalyvaus paskaitose, klausimų-atsakymų sesijose (Zoom platformoje):

Pirmadienis 18-20 val. Įvadinė paskaita. Programos pristatymas, metodika, instrukcijos (Sigita Kriaučiūnienė)
Antradienis 18-20 val. Grūdinimosi svarba imunitetui (Lukrecija Augustaitytė)
Trečiadienis 18-20 val. Mityba ir imuninė sistema. Kokie produktai ją silpnina, o kokie – stiprina (Kristina Ragauskaitė)
Ketvirtadienis 18-20 val. Judėjimo svarba stiprinant imunitetą. Savimasažas (praktika) – kaip pagalbinė priemonė kūnui (Lukrecija Augustaitytė)
Penktadienis 18-20 val. Kaip tarpusavio santykiai įtakoja savijautą? (Eglė Kislosvski)
Šeštadienis 11-13 val. Pasaulėžiūros įtaka savijautai ir imuninei sistemai. Programos apibendrinimas (Sigita Kriaučiūnienė)
Sekmadienis Apibendrinimas elektroniniu paštu (patarimai, naudinga informacija) – bus atsiųsta jums.

Prieš kiekvieną susitikimą likus 30 min iki pradžios dalyviai el. paštu gaus prisijungimo į webinarą nuorodas. Negalintiems prisijungti į paskaitą, padarome įrašus, kuriuos galite išklausyti jums patogiu metu (prisijungimas bus atsiųstas).

Sveikatos mokyklos gali dalyvauti visi, norintys sustiprinti savo imuninę sistemą ir tam:

 • NEREIKIA išeiti atostogų iš darbo,
 • NEREIKIA atsiskirti nuo šeimos,
 • NEREIKIA išlaidauti (sveikatos mokyklos kainos prieinamos kiekvienam, nereikia skirti pinigų kelionei, apgyvendinimui ir pietums).

Moksliniais tyrimais pagrįsta sveikatos stiprinimo metodika, taikoma mokykloje, yra viena efektyviausių siekiant greičiau atkurti žmogaus adaptacines galimybes, sumažinti ankstyvo senėjimo greitį ir suaktyvinti organizmo imuninę sistemą.

 • Sustabdomas organizmo senėjimo procesas (iki 50%);
 • Palieknėjama 2-4 kilogramais;
 • Biologiškai atjaunėjama 3-5 metais;
 • Sustiprinamos širdies-kraujagyslių, virškinimo, kvėpavimo, šalinimo, lytinės, judėjimo sistemų; funkcijos;
 • Įveikiamas nerimas, depresija, įtampa, nemiga, įvairūs skausmai ir sutrikimai;
 • Greičiau atsistatoma po įvairių ligų, ypač kraujotakos, plaučių, nevaisingumo, stuburo, sąnarių, vėžinių;
 • Įgyjamas naujas požiūris į gyvenimą, sėkmingiau sprendžiamos šeimos problemos.

Pritaikyta prie šių dienų žmonių gyvenimo ritmo, darbinio užimtumo ir poreikių, programa siekia parodyti, jog ir šiuo laikmečiu, kai visi skubame ir bėgame, galime gyventi darnoje tiek su savimi, tiek ir su aplinka.

SVEIKATOS MOKYKLĄ VEDA:

Sigita Kriaučiūnienė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, sveikatingumo stovyklų ir sveikatos mokyklų organizatorė, lektorė, Ukmergės šeimų bendruomenės “Sąmoninga tėvystė” vadovė, lauko darželio “Vėjo šalies vaikai” įkūrėja, sveikos gyvensenos iššūkių socialiniuose tinkluose organizatorė.

 

 

 

Lukrecija Augustaitytė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, kūno kultūros dėstytoja, buvusi profesionali sportininkė bei trenerė, lektorė, stovyklų senjorams vadovė.

 

 

 

 

 

Kristina Ragauskaitė, Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė, sveikos mitybos specialistė, autorinės knygos “Cukraus detoskas” autorė, sveiko maisto dirbtuvių ir stovyklų vadovė.

 

 

 

Eglė Kislovski, Lietuvos sveikuolių sąjungos vaikų/jaunimo, šeimų stovyklų vadovė, lektorė, seminarų paaugliams organizatorė, GLRPWR prekės ženklo autorė ir vadovė.

 

 

 

Programos kaina: 89 EUR

Registruotis dabar

Daugiau informacijos:

kristina@sveikuoliai.lt, tel: 8 648 00948

Informacija

Pradžia:
31 sausio | 18:00
Pabaiga:
6 vasario | 18:00
Kaina:
89€
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.