Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Konferencija: Senjorų sveikatingumo metai – pavyzdžiai, patirtys ir įžvalgos

16 gruodžio, 2015 | 13:00 - 15:00

Lietuvos sveikuolių sąjunga 2015 metus paskelbė Senjorų sveikatingumo metais. Baigiantis šiems metams sąjunga kartu su Medarbo Čoboto Trečiojo amžiaus universitetu, Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komitetu  kviečia žmones į praktinių pavyzdžių konferenciją, kaip pagyvenusiems žmonėms sekasi gyventi brandžiame amžiuje sveikai, kaip sprendžia pasitaikančius negalavimus.

Mokslas daug kalba apie sveiko gyvenimo būdo kultūros diegimo, švietimo būtinumą, bet neretai rezultatai tėra menki, jei tai netaikoma praktikoje. Pokyčiams būtent įkvepia pavyzdžiai. Tad šio susibūrimo, konferencijos tikslas pasidalinti įkvepiančiais pavyzdžiai ir parodyti, kad mokslo rekomendacijos tikrai yra veikiančios, jei jos taikomos. Ir pats mokslas gali šiuos pavyzdžius dar labiau plėtoti tiriamuosiuose darbuose, naujose įžvalgose ir rekomendacijose.

Šia konferencija siekiame ir politikams parodyti, kokia linkme turėtų vystytis sveikatos politika, kur skirti didesnį dėmesį ir finansus.


 REGISTRACIJA Į KONFERENCIJA PASIBAIGUSI. 


Senjorų sveikatingumo metai – pavyzdžiai, patirtys ir įžvalgos

LR Seimas, Konstitucijos salė.

Gruodžio 16 d. 13 – 15 val.

KONFERENCIJOS PROGRAMA


Sveikinimo žodis: Seimo nariai prof. Arimantas Dumčius, Rima Baškienė.

Šimtamečio Prano Skersio sveikos ilgaamžystės pavyzdys. Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis, publicistas Juozas Dapšauskas.

Kaip ilgai gyventi ir nesenti? TAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė.

Auksinis amžius: patirtis ir naujovės. Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė.

Sveika gyvensena – vertybė ir senjorams. Alytaus sveikatos klubo „Ryžtas“ prezidentas Vytautas Mockevičius.

Kelias į sveikatą. Asmeninė patirtis. Sveikos gyvensenos propaguotoja, ilgametė Kauno jungtinio sveikatos klubo narė Janina Vaizgielienė.

Nevėlu pradėti sveikai gyventi. Vegetarų draugijos prezidentė, Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narė dr. Ksavera Vaištarienė

Brandaus gyvenimo kokybė ir sveikata. Buvęs ilgametis Panevėžio sveikuolių klubo vadovas Kazimieras Ilginis.

Gyvenimu džiaukis visada – puoselėk sveikata. Elektrėnų sveikuolių klubo narė, buvusi ilgametė vadovė Bronė Vasiliauskienė.

Kai galime pasirinkti tik sveikatą. Panevėžio sveikuolių klubo atstovas Povilas Vadopalas.

Senatvė gražus ir prasmingas laikas. Gyd. Eugenija Guogienė, Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narė.

*Pasisakymu trukmė 10 min.

Organizatoriai: Lietuvos sveikuolių sąjunga, Medarbo Čoboto Trečiojo amžiaus universitetas, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas.


 REGISTRACIJA Į KONFERENCIJA PASIBAIGUSI. 


Informacija

Data:
16 gruodžio, 2015
Laikas:
13:00 - 15:00

Vieta

LR Seimas, Konstitucijos salė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.