Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Online webinaras “Kaip susilaukti sveiko vaiko?”

26 sausio | 18:00 - 20:00

19 EUR

Daugelis porų svajoja susilaukti vaikų, laukimo momentas prilyginamas stebuklui, tačiau panašu, kad atsakymą į klausimą, kaip susilaukti fiziškai ir psichologiškai sveiko vaiko, žino retas. Šiuolaikinė edukacinė sistema to nemoko, o klaidos dažnai pastebimos tik tuomet, kai rezultatas tampa akivaizdus

„Jei kūdikis yra laukiamas, motina jį myli ir visą nėštumo laikotarpį palaiko su juo glaudų ryšį, toks nėštumas ir gimdymas dažniausiai būna lengvas. Vaiko pasąmonėje tuomet susiformuoja meilė aplinkiniam pasauliui, saugumas, atvirumas, geranoriškumas, siekis pažinti. Tai, ką vaikas patyrė, jis gali nešti į pasaulį, perduoti kitiems. Nepatyręs tokių jausmų, vaikas negalės jų perduoti toliau.“

Gyd. Romualdas Šemeta, 2014 m.

Kviečiame į unikalų on-line webinarą poras, kurios ruošiasi susilaukti vaikų. Tai galimybė ateityje išvengti klaidų ir susilaukti fiziškai ir psichologiškai sveikų vaikų.

Seminare kalbėsime:

  • Kaip fiziškai ir psichologiškai pasiruošti vaiko pradėjimui? Visuomenėje įprasta vaikus “daryti“, mes kviečiame juos kurti!
  • Koks laikas tinkamiausias pastojimui? Ne bet koks laikas tinka…
  • Ką daryti, kad vaikas gimtų visiškai sveikas? Vaiko sveikata formuojasi dar prieš pradedant gyvybę.
  • Kuo skiriasi supratimas „turėti vaiką“ ir „būti mama ir tėčiu“? Ką reiškia būti tėvais?

 Seminarą veda

Romualdas Šemeta – legendinis gydytojas akušeris–ginekologas, turintis 30 m. klinikinės praktikos patirtį, daugiau nei 33 m. ruošiantis besilaukiančias šeimas gimdymui. Gydytojas yra knygų „Gimdymas su šypsena“, „Sąmoningas ruošimasis tėvystei“ autorius, lektorius, prenatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentas, jau 28 metus organizuojantis stovyklas šeimoms.

 

 

 

 

Seminaro kaina: 19 EUR

Registruotis dabar

Daugiau informacijos:

sigita@sveikuoliai.lt, tel: +37065631211

Informacija

Data:
26 sausio
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
19 EUR
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.