Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Patyriminis savaitgalis moterims „Akistata su vyru”

14 spalio, 2016 | 18:00

Data: spalio 14 d.–16 d.
Vieta: Norviliškių pilis, Norviliškės, Šalčininkų raj.
Registracija: https://goo.gl/forms/rEc0d8Yc4n3HQwTB3
Vietų skaičius ribotas: iki 25 moterų.

Esate profesinėje srityje save visapusiškai realizavusi moteris, tačiau jaučiate, kad tai nesuteikia pilnatvės jausmo. Jaučiatės stipresnė už daugelį sutiktų vyrų darbe ar artimoje aplinkoje. Dažnai tenka prisiimti atsakomybę ir priimti sprendimus už vyriškąją giminę. Erzina antrosios pusės pasyvumas ir dėmesingumo trūkumas. Varo į neviltį pastangos užauginti „tikrą vyrą“ iš savo sūnaus. Mama nuo mažų dienų Jums nuolat kartojo, kad moteriai svarbiausia turėtų būti karjera, o iš vyrų neverta nieko tikėtis. Vis dažniau save pagaunate galvojant, kad trokštate būti moteriška, apsupta dėmesio ir švelnumo, laiminga, rami ir harmoninga. Galbūt dėl to aplankėte daugybę moteriškumo paslaptimis besidalinančių moterų seminarų. Deja, vis dar neradote Jus dominančių atsakymų…

Šįkart bus visiškai KITAIP. Į visa tai pažvelgsime netradiciškai, drąsiai, labai atvirai ir tai padaryti padės VYRAI – per savo realią poziciją, patirtį, situacijas, pokalbius, žaidimą.

Prabangiose Norviliškių pilies erdvėse visą savaitgalį vyks intensyvūs grupiniai patyriminiai užsiėmimai, įdomios diskusijos, taip pat individualios konsultacijos.

Jūsų komfortui turėsite asmeninį skoningai įrengtą kambarį, būsite lepinama skaniu maistu, saldumynais ir karalienei deramu dėmesiu. Atpalaiduoti kūną ir protą Jums padės kūno masažo meistrai bei įspūdingos specialiai šiam savaitgaliui parengtos vakaro programos pilyje.

Jūsų savaitgalio vadovai:

Mindaugas Vidugiris – komunikacijos ir bendravimo treneris, organizacijų vidinės kultūros ekspertas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokytojas, „Success Republic“, „Whatansu“, „Masters of Calm“ bendrakūrėjas. 16 metų santuokoje su žmona gyvenantis vyras ir 4 vaikus auginantis tėvas.

Vaidas Arvasevičius – santykių bei saviugdos mokytojas, lektorius, kuriantis veiksmingas mokymo programas, orientuotas į gyvenimo būdo pokyčius, darnius hierarchinius santykius šeimoje su vaikais ar įmonėse su pavaldiniais, kūno psichoterapeutas, Ajurvedos Akademijos dėstytojas, Vedų tyrinėtojas, karjeros konsultantas, kovos menų instruktorius, mokęsis Amerikoje pas Bruce Lee mokinius. Šeimyninį gyvenimą su žmona kurti pradėjo prieš 20 metų ir drauge augina 3 vaikus.

Vasanta Das – Vedų astrologas, bhakti jogas, lektorius ir gyvenimo kelio konsultantas. Su žmona susituokė prieš 8 metus, augina 3 vaikus.

Savaitgalio temos:
Kaip vyksta santykis tarp vyro ir moters?
Ką daryti, kai vyrai tavęs bijo, kaip jų neišgąsdinti?
Kaip išlaikyti autoritetą darbe ir kartu išlikti moteriškai?
Kaip leisti vyrui tave mylėti ir rūpintis?
Kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp moteriško žaismingumo ir manipuliacijos, norint ką nors gauti?
Kaip moteris gali padėti vyrams savo aplinkoje ugdytis vyriškumą?
Kaip suteikti vyrams energijos neiššvaistant savęs?
Kaip stipriai moteriai pritraukti dar stipresnį vyrą?
Kaip užauginti vyrišką sūnų?
Ką sako moters kūno kalba?
Kaip keturi pagrindiniai elementai – vanduo, žemė, ugnis ir oras – veikia santykiuose tarp vyro ir moters?
Ir apie viską, kas Jums įdomu ir svarbu.

Kaina: 539 eur (Dėmesio! Pirmieji 8 bilietai – po 299 eur, 9 bilietai – po 399 eur, 8 VIP bilietai – po 539 eur).

Į VIP bilietą įskaičiuotas individualus kambarys pagrindiniame pilies pastate, pasirinktinai veido arba pėdų masažas, individuali konsultacija su pasirinktu lektoriumi.
Įprastinį bilietą įsigijusios moterys gyvens individualiuose kambariuose pilies priestatuose, o individualią konsultaciją ir masažą galės įsigyti papildomai.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės el. paštu vyraimoterims@gmail.com, telefonu 865515813.
Nuotrauka ar kitas failas

Details

Date:
14 spalio, 2016
Time:
18:00

Organizer

Masters of Calm
Phone
865515813
Email
vyraimoterims@gmail.com

Venue

Norviliškių pilis
Norviliškės, Lietuva + Google Map

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.