Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

SUSITIKIMAS SU JAUNIMU. ONLINE. SEKMADIENĮ.

7 birželio, 2020 | 11:15 - 12:45

Tęsiame susitikimus su jaunimu, nemokamai, kiekvieną savaitgalį!

Jūsų norai – mums įsakymas!  Labai džiaugiamės, kad pageidavot daugiau susitikimų, tad skelbiam naująjį!!!

Šįkart kalbėsim apie pažintis. Ne tame kontekste, apie kurį turbūt pirmiausia pagalvojot (kai pavyksta susipažinti su įdomiais žmonėmis ar gauti pirmąjį darbą, nes pažįstate kažką, kas pažįsta dar kažką). Bandysim pažinti save – suprasti savo emocijas ir mokėti jas išsakyti.

Ilgai buvo manoma, kad pagrindinės emocijos yra 6: tai džiaugsmas, liūdesys, baimė, pyktis, nuostaba ir bjaurėjimasis. Prieš trejetą metų pristatytame tyrime mokslininkai įvardijo gerokai daugiau – 27 .  Kad ir kiek jų bebūtų, visos išaugina tam tikrus jausmus (taip, šitie du dalykai yra skirtingi)  Pažinus juos ir jausmų sukeltas emocijas galima sukurti efektyvius ryšius ne tik su savimi, bet ir su aplinka.

Šį kartą mūsų susitikime ypatingas svečias – Martynas Driukas Trimurti. 

Kas?  Online susitikimas su 13–24 m. vaikinais ir merginomis.

Kokia tema? Viskas tik per pažintis!

Kur?  „Zoom“ platformoje

Registracija į webinar’ą čia : https://forms.gle/75q1zaV3RmLJqSoV9

Jei nori šauniai praleisti ne tik vebinarui skirtą laiką, bet ir ištisą vasaros savaitę, susirasti naujų draugų, įgyti daug žinių apie mitybą, sveiką ir sąmoningą gyvenimo būdą, pažinti daug puikių vadovų, registruokis į jaunimo vasaros stovyklą “Laisvės kodas 2020”  čia: https://www.sveikuoliai.lt/renginys/vaiku-ir-jaunimo-stovykla-laisves-kodas-2020/

Informacija

Data:
7 birželio, 2020
Laikas:
11:15 - 12:45

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.