Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Sąjungos metų savanoris: darbas čia man tapo poilsis

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Abiturientas Gabrielius Skuminas – Lietuvos sveikuolių sąjungos metų savanoris. Sąjungos valdybos nutarimu, vaikinas nusipelnė šio apdovanojimo, nes praėjusiais metais šiai organizacijai atidavė daug jėgų ir laiko.

Jis savanoriavo daugelyje stovyklų, renginių, dirbo su stovyklų dalyviais, padėjo vesti užsiėmimus, praktikas, dirbo virtuvėje. Atrodė, yra visur ir visada, kai tik vyksta koks renginys. ,,Iš pradžių savanorystė atrodė kaip darbas, o po kažkiek laiko pastebėjau, kad per tą savaitę stovyklose aš dirbdamas pailsiu, tai dabar norisi ten net kaip kažkokių atostogų“, – sako Gabrielius.

G. Skuminas – www.sveikuoliai.lt nuotr.

Pakalbinome Gabrielių apie savanorystę Lietuvos sveikuolių sąjungoje ir nufilmavome:

Vaikino manymu, savanoriaudamas ne tik duodi, bet ir gauni.

G. Skuminas – www.sveikuoliai.lt nuotr.

,,Man atrodo tiesiog reikia nebijoti, jaustis kaip namie, tada geriausiai su visais bendrauji, labiausiai padedi ir pačiam būna fainiausia. Atsipalaiduoji savanoriaudamas, daugiausiai pats gauni ir daugiausiai duodi“, – sako Gabrielius.

Savanoriai – www.sveikuoliai.lt nuotr.
Savanoriai – www.sveikuoliai.lt nuotr.

Lietuvos sveikuolių sąjunga per keletą metų užaugino daugiau kaip 50 savanorių, kurie padeda renginiuose ir stovyklose, rašo straipsnius, viešina sveiką gyvenseną savo vietovėse, neatlygintinai vadovauja klubams, buria žmones, patys organizuoja renginius.

Gabrieliaus sėkmės istorija:

https://www.sveikuoliai.lt/16-m-gabrielius-jeigu-ne-mama-as-ir-dabar-per-dienas-sedeciau-prie-kompiuterio/

Milda Noreikaitė, Simonas Dailidė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.