ŠALIN AKINIUS

Patikrintos paslaptys, kaip paprastų, bet labai efektyvių praktikų pagalba,
galite padėti savo akims, atstatyti ir išlaikyti gerą regėjimą iki gilios senatvės.

Programos vadovė
SIGITA KRIAUČIŪNIENĖ

Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, regėjimo gerinimo stovyklų Lietuvoje pradininkė, sertifikuota V. H. Beitso metodo lektorė. Prieš dešimt metų atsisakiusi akinių, sustiprinusi savo regėjimą, Sigita šiuo metu dalinasi patirtimi ir visame pasaulyje žinomo oftalmologo paliktomis žiniomis, leidžiančiomis sustiprinti ar net visiškai atsistatyti gerą regėjimą.

Lektorius
MINDAUGAS MITKEVIČIUS

Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorius-praktikas, jau ketvirti metai vedantis natūralaus regėjimo gerinimo pratybas pagal William H. Bates metodą įvairiuose Lietuvos miestuose bei Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamose regėjimo gerinimo stovyklose. Praktikuodamas W. H. Bates metodą, pagerino savo regėjimą nuo –4 dioptrijų trumparegystės taip, kad atsikratė akinių. Įgijęs pasitikėjimą savo akimis, yra įkvėptas dalintis patirtimi ir padėti kitiems pagerinti Jų regėjimą.

Pratimų, atsipalaidavimo ir vizualizacijos pagalba galima sustiprinti savo akis ir visiškai atsikratyti akinių.

Akies veikimo principai ir pagrindinės regėjimo blogėjimo priežastys.
Kaip išsaugoti gerą regėjimą ilgą laiką dirbant su kompiuteriu?
Kodėl akių mankšta ir pratimai neduoda ilgalaikio rezultato?
Paprasti praktiniai metodai, leidžiantys atstatyti ir stiprinti regėjimą.
Praktiniai užsiėmimai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.