Savanorių žygis: Puiki galimybė susipažinti su nuostabiais žmonėmis ir sužinoti daugiau apie sveikuolius

Dalintis

Rugsėjo 11-13 dienomis vyko tradicinis savanorių ir norinčių jais būti žygis. Ši kartą plaukėme baidarėmis Ūlos ir Merkio upėmis. Plaukėm dieną ir naktį, žygiavom ir gaminom maistą ant laužo. Geriausiai apie šiuos žygius kalba dalyvių atsipielimai:

Fantastiškas žygis! Labai smagu pabūti gamtoje žygiuoti per miškus, rinkti grybus vakarienei ir gaminti maistą ant laužo. Puiki galimybė susipažinti su nuostabiais žmonėmis ir sužinoti daugiau apie sveikuolius 🙂
 
Labai ačiū Simonui ir visai Sveikuolių organizacijos komandai už įsimintiną ir įspūdžių pilną žygį. Buvo nepaprastai gera atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į gamtą. Puikus poilsis ir pozityvi kompanija!
 
 
Patiko man močiutė, ir ten buvę obuoliai ir jos nuoširdumas. Patiko, kad užsivėlino plaukimas, nes buvo smagu ir šiek tiek nežinomybės. Labai gerai, kad papuolė viens su Tadu, nes jis cool person, geras ir psichologas jis.. blessed 🙂 ačiū už fotkę, dabar happy išvis 🙂 
 
Žygis baidarėmis tikrai buvo puikiai suplanuotas, maršrutas nuostabaus grožio, na ir buvo ką veikti, ir su akmenimis, ir su nukritusiais medžiais ir Ūlos vingiais. Oras kaip užsakytas! Pasivaikščiojimas taip pat neapsakomo grožio. Maistas skanus, kompanija linksma, viskas tobulai..
 
  

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.