Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ačiū už proveržį į laisvę. Tai buvo savaitė kupina įspūdžių, tobulėjimo – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Gavau daugiau nei tikėjausi. Skaitykite atsiliepimus

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ten kur gera, ten visda norisi grįžti. Ir grįžtu ir tikiuosi grįžti…

Ačiū už gerą jausmą, geras emocijas, ramybę ir nepakartojamus išgyvenimus. Visa komanda yra nuostabi, apkabinu širdimi. Su šilčiausiais linkėjimais. Vaida. 

Man labai patiko ši stovykla, nors negalėjau išbūti visas dienas iki galo, bet supratau, kad galima gyventi ir kitaip. Nors iš žinau, kad vėl grįšiu į tą “realybę”, bet jau būsiu labiau pasiruošęs visiems laukiamiems stresams. Tikrai labai noriu  grįžti, bet kaip pirmam kartui tikrai neblogai:

  • savaitė be mėsos;
  • savaitė be alkoholio;
  • mažiausiai dvidešimt apsikabinimų per dieną;
  • pašnekesiai su vyrais. 

Paulius. 

Skaičiau, kad kažkoks pozityvus veiksmas taptų įpročiu, reikia 21 dienos, tai kitais metais norėčiau, kad šita stovykla tęstųsi ilgiau negu savaitę! Šiaip laikas pralėkė nerealiai greitai ir net nesinori važiuoti namo ir grįžti į realybę. Ačiū už NUOSTABIAS rytines mankštas LUKRECIJAI, nežinau kaip dabar reikės keltis namie, bet stengsiuosi toliau ugdyti valią ir discipliną. Ačiū visam kolektyvui už tai, kad mumis taip nuoširdžiai ir šiltai rūpinosi, lektoriams už įdomias, horizontus praplečiančias paskaitas, Šarūnui už jogą ir visiems stovyklos dalyviams už šypsenas ir apsikabinimus griebiančius už širdies. Tęskite toliau savo nuostabų darbą ir kitais metais tikiuosi, kad susimatysime ir ilgiau pasibūsime kartu. AČIŪ. Lina. 

Ačiū:

  • už atsipalaidavimą;
  • poilsį;
  • gerus žmones;
  • nuostabius lektorius;
  • skanų maistą;
  • už tai, kad esate. 

Mano gyvenime jūs atsiradote iš niekur ir netikėtai. Jei nebūna nieko be reikalo, tai tada būtent jūsų man ir reikėjo šią savaitę. Ačiū už poilsį ir grįžusią šypseną veide. Didelės sėkmės ir idėjų, jėgų, laiko, visko ko tik reikia, kad tai tęstųsi ir klęstėtų. Aušra, Kaunas. 

Be galo dėkingi už jūsų milžinišką indėlį, kad sukurti tokią stovyklą. Penas protui, sielai ir kūnui. Ačiū už galimybę visa tai patirti su visa šeima. Ačiū už bendrystę ir galimybę sutikti naujus bendraminčius. 

Kitoje stovykloje norėtųsi turėti daugiau  laisvo laiko ir stipresnio balanso tarp paskaitų ir terapinių/fizinių užsiėmimų. Dvi paskaitos viena po kitos po 2 val. sudėtinga atlaikyti, o norisi sugerti ir dalyvauti visur. 

Improvizacijos super! Daugiau juoko – seniai taip nuoširdžiai nesijuokiau! Vyrų klubas – Jėga! Aurimas, Edita, Aurimas , Patricija. Oslas. 

Šita stovyla buvo mano mėgstamiausia. Labai skanus maistas. Oras buvo ne geriausias, bet maudytis vis tiek buvo galima. Viskas labai gražu. Man visai patiko žongliruoti. Žmonės labai geri. Mankštą tik vieną kartą nepramiegojau. Turbūt atvažiuosiu kitais metais. Labai gaila, kad pasibaigė. Ačiū už stovyklą. Goda 10 m. 

Mieli stovyklos organizatoriai, 

žmogus gimsta ir miršta vienas, bet gyventi deja turi su žmonėmis ir tarp žmonių. Vadinasi, turi mokytis visą gyvenimą kaip jaustis gerai tarp kitų ir ką gera duoti kitiems. 

Sveikuoliai šios stovyklos metu būtent ir moko šito ir mokosi vieni iš kitų. Supratau, kad šios bendruomenės pranašumas yra tas, kad išmoksti ne tik dvasiškai tobulėti, bet ir fiziškai. Ši dermė žmogų skatina gyventi pilnavertį ir kokybišką gyvenimą nepriklausomai nuo tavo išsilavinimo ar turtinės padėties. Tai ko daugiau reikia!!!

Gyvuokite, klestėkite, dauginkitės. Mes jau esame jūsų idėjų tęsėjos, palaikytojos ir daugintojos. Nijolė, Kaunas. Laima, Londonas. 

Ačiū už skanų maistą ir šią stovyklą. Dar susitiksime. Gustė 6 m. 

Ačiū už proveržį į laisvę. Tai buvo savaitė kupina įspūdžių, tobulėjimo – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Gavau daugiau nei tikėjausi. Jau po kelių dienų pradėjau jausti lengvumą, daugiau energijos, tapo lengviau keltis ryte. Lukrecijos nuostabi energija uždegdavo nuo pat ryto, ir jos užteko iki vėlaus vakaro. Pakako mažiau miego nei įprastai. 

Buvo puikios atostogos, nuostabus maistas, įspūdinga veikla man ir dukroms. Nuostabūs žmonės, puiki nuotaika, daug juoko. Ačiū, kad tai darot. Jūs atnešat šviesą. 

Planuojam būtinai sugrįžti, nes geresnių atostogų neįsivaizduoju. Galva švari, jaučiuosi lyg būčiau ilsėjusi ne savaitę, o bent tris. Būtinai rekomenduosiu savo draugams. Pasiilgsiu jūsų visų. IKI. Jurgita Rimkevičienė. 

Stovykla NUOSTABI!

Stiprūs lektoriai. Nustebino paskaitų įvairovė. Sukrėtė konsteliacijų vakaras – pamačiau kaip visas organizmas, kūno negalavimai susiję su emocine ir  psichine būsena. 

Labai patiko Tomo Gudėno meditacijos, šokių pamokos, mandalų piešimas, žygiai. 

Savanorių būrys – tai patys geranoriškiausi žmonės. Atmosfera prasisunkusi meile ir gerumu, švelnumu. Pajutai kaip svetimas žmogus yra visai nesvetimas. Tik užsidėjęs savo apsauginę kaukę. Šioje stovykloje nukrenta visos kaukės, kiautai ir žmogus išlaisvėja. Geras jausmas! Plečiasi pasaulėžiūra, stiprėja kūnas. Pamilau jogos pamokas. Ačiū. Vilma Kuosienė iš Kauno. 

Ačiū, ačiū, ačiū už suteiktą galimybę pailsinti kūną ir protą. Ačiū Sigitai, ačiū organizatoriams, ačiū savanoriams ir visiems dalyvavusiems už saugios erdvės sukūrimą. Buvo gera tiesiog būti, jaustis visiškai nerūpestingai kaip vaiksytėje. Ačiū už Dievišką maistą, bendravimą, priėmimą. Linkiu visiems laimės, meilės ir vidinės rasmybės. Apkabinu, bučiuoju. Milda. 

Ačkū, kad organizuojate tokias stovyklas. Ačiū, Siga, kad mus kvieti, ačiū savanorių komandai, kad mumis rūpinasi. Jeigu nesilaukčiau, važiuočiau čia ne kaip dalyvė, o kaip savanorė, nes čia nerealu. Labai gerai jaučiuosi stovykloje, maistas fantastiškas, poilsis begalinis. Dar atvažiuosiu. Eglė Jakučionė. 

Man labai patiko tas užimtumas. Visada buvo ką veikti. Nebuvo žodžio “Ką veikti?”, Maistas neblogas, bet kartais nepatiko. Vos nelabiausiai patiko meditacija. Labai patiko miegoti. Nuo dešimtmetės Godos. 

Man čia viskas labai patiko, o ypatingai naktinis žygis. Maistas buvo nuostabus, niekada nebuvau alkana. Gaila, kad pusę stovykloje buvo blogas oras. Rosita. 

Mielos Sigita ir Eglute, 

Jūs esate nuostabios ir mums viskas labai patiko. Tikrai pavadinimas atitinka tikrovę – Į Laisvę. Mes buvome kaip kitame pasaulyje ir kai pagalvoji, kad reikės grįžti į savąjį, įprastą gyvenimą, tai ir nebesinori. Čia pas jus labai gera. Jūs visi nuostabūs ir aplinka labai gerai paruošta.Tikimės kada nors dar sugrįžti čia. Po stovyklos mūsų galvose kažkas pasikeitė tik dar nežinome kas. Aišku nėra mėsos ir pykčio sumažės labai. Labai,labai dėkingi. Nijolė ir Saulius iš Klaipėdos. 

Viskas patiko, o ypatingai joga, meditacija, rytinė mankšta, kurią darau ir namuose ir maudausi bet kokiu oru. Daug lektorių jau buvau girdėjusi ir prieš tai, taigi turėjau tam tikrą nuomonę. Ypač patiko Bronelė, Danutė, Dalius. Labai patiko aktyvios stovyklos veiklos: tinklinis, žygiai. Esu aktyvi, taigi man norisi veiklos, aktyviau kažką veikti. Dėkoju, kad buvote, vedėte ir įtraukėte, kad taip nuoširdžiai gaminote maistą, jį dalijote. Tariu ačiū. Jūs esate nuostabūs. Vida

Atmosfera nereali. Žmonės labai dėmesingi ir nuoširdūs. Paskaitos labai aktualios, lektoriai be galo įdomūs ir sugebantys atsakyti į mums rūpimus klausimus. Lankiausi visose paskaitose, lektoriai buvo labai įdomūs. Ypač patiko Donatas Janickis, Bronelė, Danutė Kunčienė. Šie lektoriai ypač spinduliuoja savo vidinę energiją, be galo turi daug informacijos. Stovykloje labiausiai patiko joga ir treneris Šarūnas, kuris buvo labai dėmesingas ir stebėjo mūsų atliekamus pratimus. Stengėsi mums padėti ir parodyti mūsų galimybes ir tai man buvo kitaip, nes mano trenerė to niekada nedaro 

(pasirodo gali būti ir kitaip:)). Tomas G. yra labai šviesus žmogus. Turi labai daug žinių ir mąsto nestereotipiškai. Savanoriai yra fantastiški žmonės ir supratau, kad čia kitokie ir negalėtų būti:). 

Laikas praleistas čia turės įtakos mano tolimesniam gyvenimui. Manau, kad mano pokyčiai turi įtakos mano santykiams su kitais žmonėmis. Dabar galiu tvirtai pasakyti, kad čia susirenka žmonės, kurie turi daug pozityvo ir noro keistis ir keisti. Smagu suprasti, kad esi teisingame kelyje. Ačiū organizatoriams už ypač atsakingai atrinktus lektorius, suderintas veiklas. Sonata. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.