Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Senjorų rudens stovykloje atrado žmones, kurių nesutiko per 82 gyvenimo metus

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

2017 m. lapkričio 12-17 d. vyko senjorų rudens sveikatingumo stovykla “Mes galim!” dalinamės dalyvių įspūdžiais.

,,Ačiū likimui, kad galėjau pabuvoti sveikatingumo stovykloje, skirtoje senjorams. Grįžtu namo laimingas, sveikas kaip ridikas. Tai – galimybė pažinti tuos žmones, kurių nesutikau per savo 82 gyvenimo metus – malonūs, sąžiningi, patikimi“, – Vytautas.

,,Ši stovykla man ne pirma, esu buvusi ir daugiau, bet ši labiau patiko. Išvažiuoju į namus su gera nuotaika. Pirmą kartą tokiu metų laiku išsimaudžiau ežere, bet draugų pagalba įlindau į vandenį. To jausmo negaliu apsakyti, buvo gera visą dieną. Kas nebandėte, būtinai pabandykit. Jei vyks, ir vėl važiuosiu. Pamiršau ir namus, ir šunelius, viską. Tokio atsipalaidavimo dar nebuvo, nieku neskubu“, – O.

,,Esu labai laiminga, kad galiu sudalyvauti tokioje šaunioje senjorų sveikuolių stovykloje. Dėkoju Dievui ir likimui. Tikiuosi, sudalyvauti dar ne kartą. Sakiau sau, kad nesimaudysiu, bet nesugebėjau atsispirti Lukrecijos kvietimams, raginimui, tad pasisekė net keturis kartus murktelti į ežerėlį. Ačiū visiems už puikiai praleistą laiką. P. Janinai ir P. Bronelei už jų gyvenimišką patirtį, už didžiulį norą pasidalinti. Ačiū visiems, buvo šaunu, nuostabu, bet manau, pakartojama“, – Giedrė.

,,Ši stovykla man labai patiko. Jei sakytų, kad pasilik dar savaitei, tai priversčiau save ir įlįsti į ežerą. Per vieną savaitę neišdrįsau. Šiaip maistas labai skanus, ačiū šeimininkėms. Labai patiko, kad visi buvome kaip šeima, švelnūs, draugiški. Dar patiko, kad buvo mokoma šokti, ačiū Anatolijui. Dar ačiū Lukrecija,  ji man padarė gilų įspūdį“

2018 m. rugpjūčio 06-11 d. vyks senjorų vasaros stovykla “Mes galim!”.

Registracija prasidės gruodžio mėn. www.sveikuoliai.lt Kilus klausimams skambinkite tel.: 865631211 arba rašykite el. paštu sigita@sveikuoliai.lt

,,Į šią stovyklą atvažiavau pirmą kartą. Truputėlį buvo sveikatos problemėlių, bet nutariau pabandyti. Ir neapsirikau. Rytinės mankštos, meditacijos, maudynės ežere. Nors neviską galėjau daryti dėl širdies sutrikimų, bet stengiausi, kiek galėjau. Pradžia – padaryta. Dvi dienas buvo pakenčiama sveikata, trečia dieną pablogėjo, bet po to viskas į šoną ir paskutines dienas jaučiausi puikiai. Paskutinį rytą net išsimaudžiau (iki puses). Viskas nuostabiai patiko, visi nuostabūs personalo darbuotojai, nuostabūs valgiai, nuostabūs žmonės – senjorai, nuostabus šokių mokytojas, kuris atidavęs savo visas jėgas mums ir linki visiems geros kloties, sveikatos. Lauksiu tolesnių atsilankymų – susitikimų.“

,,Viskas buvo įdomu. Gera lipti į šaltą vandenį ir pasinerti. Labai įdomios paskaitos, man ypač patiko alpinisto, patiko vaikščiojimas su lazdomis. Manau, kad moku, bet, pasirodo, teko pataisyti vaikščiojimą. Rekomenduosiu ir kitiems, prijaučiantiems sveikam gyvenimo būdui, atvykti į tokią stovyklą“, – Birutė.

,,Viskas, kas nauja yra gerai, o ką bekalbėti apie tai, kad pagerėja gyvenimo kokybė. O ko mums, pagyvenusiems žmonėms reikia? Tik gyvenimo kokybės. Ačiū visiems sveikuoliams už stovyklas. Išvažiuoju su šypsena, siūlysiu ir draugams atvažiuoti pas jus“, – Aloyzas.

,,Maudytis neišdrįsau! Jei Dievas ir likimas lems, kitą kartą tikrai išsimaudysiu – tam esu psichologiškai ir emociškai pasiruošusi. Pažadu! Išlaisvėjau emociškai, gal dėl to ir sprande įtampa dingo. Patiko labai viskas – maistas, sportas, meditacija, įvairūs pratimai, šiaurietiškas ėjimas. Radau bendraminčių! Dar pasimatysim!“

,,Dvi savaitės iki atvykimo į sveikuolių stovyklą ,,Mes galim“ susirgau ūmiu radikulitu – buvo labai aštrūs skausmai nugaros srityje ties pusiauju. Atvykus į stovyklą, nugarą dar skaudėjo, buvo tarsi sustingusi. Visus rytus dariau mankštą ir maudžiausi ežere, basa grįždavau į kambarį. Jau trečią dieną skausmo nugaroje neliko, tapau lanksti, galiu nevaržomai judėti. Stovyklos metu labai pagerėjo nuotaika, atsirado daugiau ramybės, džiaugsmo bei pasitikėjimo savimi. Esu labai laiminga, nes suradau daugybę bendraminčių, labai patiko viskas, kas vyko čia: lektoriai, praktiniai užsiėmimai: ateityje visada norėsiu čia sugrįžti. Ačiū Jums, rengėjai, Jūs – nuostabūs. Telaimina Jus Viešpats“, – V.J.

,,Noriu parašyti apie poilsio dienas. Man viskas labai patiko, lieku patenkintas. Norėčiau dar kartą vėl atvažiuoti į sveikatos stovyklą. Širdingai ačiū už tai, ką gavau, iki pasimatymo!“, – Antanas.

,,Aš dėkoju už viską, viskas labai skanu buvo. Gera mankšta, bet gal ir galėjom daugiau bėgioti. Apie penkis metus buvau nesimaudęs ežere, išvažiuojant nusimaudžiau. Dar galėjo būti daugiau paprastų šokių, o šiaip, viskas – labai gerai. Ačiū ir visiems linkiu laimės“, – Adomas.

,,Važiavau su tikslu pastiprinti savo emocinę būseną prieš žiemos periodą, pasikrauti fizinės energijos. Mano lūkesčiai išsipildė. Esu patenkinta gyvenimo sąlygomis. Gąsdino šaltas ežero vanduo, bet išdrįsau ir kiekvieną rytą išsimaudžiau. Esu dėkinga organizatoriams už programą, organizuotumą.“

,,Brangūs stovyklos vadovai, Jūsų stovykla nuostabi, aš čia trečią kartą. Patiko viskas, rašau nuoširdžiai, labai man tiko maistas, susitvarkė virškinimas, įgijau žinių, kaip pagerinti sveikatą. Tikiuosi, kad užteks valios pratęsti. Išsivalė ne tik kūnas, bet ir siela, už viską labai ačiū, žadu sugrįžti. Sudie.“

,,Ačiū labai už rūpestį ir įdėtą darbą sveikuolių stovykloje. Čia ne tik pasimankštinau, pavalgiau, bet sutikau daug gyvenimui pasišventusių žmonių, kurie pasveiko nuo nepagydomų ligų“, – Algimantas.

,,Aš atvykau į stovyklą jau antrą kartą šiais metais. Labai patiko fiziniai pratimai, geras maistas, meditacija.“

,,Aš atvažiavau į stovyklą antrą kartą, viskas labai patiko. Vegetariškas maistas labai geras. Indėnų žygis labai reikalingas. Reikia organizuoti dar daugiau tokių stovyklų su kompetentingais lektoriais“

,,Ačiū Jums ir visam kolektyvui už labai gražiai ir prasmingai praleistą laiką. Esu pirmą kartą vegetarų ir sveikuolių būryje ir visa širdimi sužavėta jų linksmumu, nuoširdumu ir nepasidavimu senatvei. Visa šita man suteik daugiau jėgos apmąstymams. Dar kartą labai ačiū, iki naujų susitikimų“, – Danutė.

,,Ačiū organizatoriams, buvo viskas gerai, įdomu, visą laiką buvom užimti. Išsimaudyti pritrūko drąsos, bet nuo ežero iki namelio parbėgau basa, kitą rytą išdrįsau parbėgti nuoga. Ir nieko, esu dar gyva, viskas buvo gerai, bet kadangi laikas bėgo greitai, 5 dienų man mažai, turi būti nors 7. Įdomios buvo paskaitų sveikatos tema. Ačiū“, – D. Gedrinienė.

,,Visas pasibuvimas stovykloje buvo nuostabiausiai. Sugebėjau nugalėti šalčio baimę, visas dienas maudžiausi. Bent jau šiuo metu nustojo šalti mano kojos. Išmokau medituoti. Žodžiu, viskas buvo ne tik gerai, bet labai labai gerai. Įsigijau naujų draugų. Daug naujo sužinojau apie sveiką gyvenimą. Esu labai dėkinga stovyklos organizatoriams ir darbuotojams. Nuoširdus didelis ačiū už didelę meilę.“

,,Pirmą kartą apsilankiusi sveikuolių stovykloje, gana įdomiai stebėjau, kas bus, ką veiksim ir stebėjau žmonių reakcijas. Pasirodo, tik aš tokia bailė, visi jau ne pirmą kartą, žino, ko jie nori ir ko atvažiavo. Sveikai maitintis ir būti ,,ruoniais“. Aš norėdama suvaidinti, kad galiu, dariau tą, ką daro visi. Bėgau prie ežero po mankštos rytinė maudytis. Labai bijodama nusirengiau iki pusės nuogai ir apsitaškiau pati save ir pabėgau, buvo labai baisu. Daugiau, kitais rytais, tik nubėgdavau iki ežero ir pabėgdavau. Po Lukrecijos kritikos, susinepatoginau ir prisižadėjau, jei nors kiek tikiu tuo, ką darau, aš pasižadėjau paskutinį rytą išsimaudyti. Deja, išdrįsau tik nusirengti visa nuogai ir apsipilti šaltu vandeniu. Į ežerą nelipau, griebiau nuo kranto drabužius ir basa pasileidau bėgti namo. Bet pažadėjau, kad viską pakartosiu kitą stovyklą. O šiaip, viskas labai patiko, vadovai reiklūs ir nuostabūs. Ir juoko buvo iki soties, ir rimties susikaupimo“, – Zita Ilgūnaitienė.

,,Kai tik atvažiavau čia, atrodė nelabai svetinga, bet ryte mankštoje mano nuotaika pasikeitė. Prasidėjo labai linksmas ir malonus gyvenimas. Visi susirinkę žmonės buvo labai malonūs, nuoširdūs, draugiški. Susipažinau su daug gerų žmonių. Buvo labai malonus bendravimas, gero mankštos, maitinimas, nuostabi šeimininkė, malonus personalas. Labai norėčiau dar kartą sugrįžti. Visiems širdingai dėkoju. Linkiu geros kloties personalui, o senjorams – sveikatos sveikatos sveikatos“,  – Antanas Sedevičius.

2018 m. rugpjūčio 06-11 d. vyks senjorų vasaros stovykla “Mes galim!”.

Registracija prasidės gruodžio mėn. www.sveikuoliai.lt Kilus klausimams skambinkite tel.: 865631211 arba rašykite el. paštu sigita@sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.