Šiauliuose pirmą kartą rengiamoje sveikatos mugėje susitiks šiuolaikinė ir senoji medicina

Dalintis

Šį savaitgalį, ateikite su mumis susipažinti, pasimatyti, sužinoti daugiau apie stovyklas ir gauti išskirtinę, tik mugės dalyviams skirtą nuolaidą stovykloms! Lauksime Jūsų gegužės 13 d. nuo 10 iki 18 val.

Jau poryt, šeštadienį, Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ vyks pirmą kartą rengiama Šiaulių sveikatos mugė. Tai – renginys, skirtas skatinti žmones labiau rūpintis savo ir savo šeimos sveikata, kurti sveikatai palankią rutiną, atsikratyti žalingų įpročių. Mugėje paslaugas ir prekes pristatys tiek alopatinės, tiek natūraliosios medicinos atstovai, sveiko maisto, maisto papildų, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių gamintojai, leidyklos, leidžiančios knygas ir periodinius leidinius apie sveikatą, sveikatos priežiūros srityje veikiančios valstybinės įstaigos, įvairios bendruomenės ir organizacijos.

„Idėja organizuoti sveikatos mugę kilo jau senokai, tačiau vis nebuvo laiko ją įgyvendinti. Visgi per pandemiją pamačiau, kokios menkos visuomenės žinios apie sveikatą, ligų atsiradimo priežastis ir apsisprendžiau, kas toks renginys – labai reikalingas“, – teigė renginio iniciatorė renginių agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė.

Agentūra pernai rudenį ir šį pavasarį surengė pirmąsias Vilniaus sveikatos muges, o paskatinta jų sėkmės renginį nutarė organizuoti ir Šiauliuose. „Jau keletą metų bendradarbiaujame su „Akropoliu“. Kai pasidalinome planais, jie renginiui iškart pasiūlė savo erdves“, – sakė pašnekovė. Šiaulių sveikatos mugė vyks prekybos centro antrajame aukšte esančioje Renginių aikštėje.

Mugėje dalyvaus daugiau nei pusšimtis dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. „Juos atrinkome itin kruopščiai, stengėmės, kad siūlomų paslaugų ir prekių asortimentas būtų kuo įvairesnis, apimtų įvairius sveikatos bei sveikatingumo aspektus“, – aiškino organizatorė.

Tai – įvairios diagnostikos ir gydymo įstaigos, vaistinės, reabilitacijos centrai, optikos, odontologijos klinikos, sporto klubai ir grožio salonai, holistinės medicinos įstaigos, jogos ir meditacijos centrai, masažo kabinetai ir t. t. Prekybininkai siūlys sveiko maisto, papildų, agresyvių cheminių priedų neturinčios kosmetikos ir švaros priemonių, įvairių gaminių sveikatai gerinti namų sąlygomis. Be to renginyje dalyvaus kelios valstybinės įstaigos, pvz., Šiaulių teritorinė ligonių kasa, pristatysianti šiuo metu vykdomas nemokamas sveikatos tyrimų programas, Šiaulių technologijos mokymų centras, kurio stende bus galima sužinoti apie galimybę įgyti su sveikatos priežiūrą susijusią profesiją, įvairios sveikuolių bei sporto bendruomenės. „Labai laukiame Lietuvos sveikuolių sąjungos, jų stendai visuomet pritraukia daug lankytojų“, – džiaugėsi V. Viteikaitė.

Atėjusieji turės progą susipažinti tiek su naujausiais medicinos pasiekimais, tiek su senosiomis, tačiau iki šiol plačiai taikomomis sveikatingumo sistemomis, tokiomis kaip ajurveda ar tradicinė kinų medicina. Dėmesys bus skiriamas ne tik fizinei, bet ir psichinei sveikatai, būtinybei pailsėti, išmokti valdyti stresą.

„Renginyje bus galima pasikonsultuoti su gydytojais, mitybos specialistais, netgi psichologais, atlikti įvairių testų, išbandyti procedūrų, įsigyti sveikto maisto, kosmetikos, įvairių reikmenų sveikatai, sužinoti apie jūsų mieste veikiančių bendruomenių, organizacijų veiklą bei prie jų prisijungti“, – apibendrino V. Viteikaitė. Ji atkreipė dėmesį, kad tiek paslaugų, tiek prekių mugėje bus galima įsigyti su nuolaidomis, nes jas siūlys patys paslaugų teikėjai, gamintojai ar tiesioginiai atstovai.

Pasak organizatorės, atlikus apklausą paaiškėjo, kad būtent didelis paslaugų ir prekių asortimentas, galimybė pasikalbėti su sveikatos specialistais ir žemesnės kainos buvo tai, kas labiausiai viliojo lankytojus Vilniaus mugėje. Moteris tikisi, kad renginys įkvėps visuomenę labiau domėtis ir rūpintis savo sveikata, išbandyti naujus dalykus, na ir tiesiog į gyvenimą žiūrėti pozityviau.

„Pastebime, kad „Akropolių“ lankytojai vis daugiau dėmesio skiria sveikam ir tvariam gyvenimo būdui, o rūpestis savo ir artimųjų sveikata išlieka tarp svarbiausių gyventojų prioritetų. Kviečiame šiauliečius atvykti į pirmąją mieste organizuojamą sveikatos mugę ir pasinaudoti proga sužinoti daugiau apie sveikatai gerinti skirtas paslaugas ir prekes, pasikonsultuoti su specialistais“, – komentavo UAB „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Mugės darbo laikas – nuo 10 iki 18 val. Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos:  Šiaulių sveikatos mugė 2023 | Facebook

Organizatorių archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Aktualijos

Tėvystės bejėgystė su paaugliu: kaip gelbėtis?

Nė vieni tėvai nesvajoja, jog jų vaikas telefonu praskrolins kone visą paauglystę, teks nuolat ginčytis, pyktis. Neįsivaizduoja savo vaiko ir užkampyje su cigarete. Tačiau nutinka visaip. Ir kai susitarti tampa

Naujienos

Ar norėtum pagerinti regėjimą per 30 dienų?

Gegužės 14 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia nuotolinį regėjimo gerinimo iššūkį. Tikslas – supažindinti žmones su natūraliais būdais, padedančiais pastiprinti savo regėjimą ir galbūt pradėti naują gyvenimo etapą be akinių.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.