Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Stovykla “Cukraus detoksas”: suprasti maistą ir save

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

“Pirma sveikuoliška stovykla. Lūkesčiai buvo dideli. Tikėjausi, kad didžiąją dalį stovyklos informacija bus apie Cukraus detoksą, sveikuolišką mitybą, kur darome klaidas. Šios informacijos gavau nemažai, tačiau didžiausią bagažą išsivežiau psichologine prasme. Gavau žinių kaip išsidėlioti savo mintis. Pasisėmiau labai labai daug optimizmo. Maistas buvo net per skanus. Sužinojau, kaip pagaminti šeimai, kad mano sveikuoliškas maistas jiems būtų skanus. Ačiū visai komandai, kad patvirtinote, jog einu teisingu keliu. Labai naudinga pažintis su Lukrecija.“ – Jurgita

oznor

„Stovykla labai patiko, nes gavau paskatinimą keistis, išmokti detokso taisylių bei praktiškai išbandžiau maistą. Puikios gyvenimo sąlygos kūrė gerą nuotaiką bei padėjo įsijausti į papildomas veiklas. Rytinė mankšta- puiki, padedanti prabusti.“ – Milda

smacap_Bright

„Detokso stovykla – super atradimas ir nerealūs pojūčiai. Man tai visiškai nauja patirtis, kuri, manau ir labai tikiuosi, išsirutulios į gyvenimo būdą. Stovyklos metu sužinojau daug puikių dalykų, pasitvirtinau ir pagilinau jau turimas žinias. Čia sutikau naujus žmones, kuriuos vienija tas pats tikslas ir norai – turėti puikią sveikatą. Man labai svarbu buvo gauti palaikymą ir supratimą iš visiškai iki šiol nepažįstamų žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo. Ačiū vadovei ir lektoriams. Sudalyvauti stovykloje rekomenduočiau visiems, ypač kelio į sveiką mitybą pradžioje. Tai idealus atspirties taškas. Sėkmės organizatoriams ir iki kitų susitikimų.“ – Daiva

„Cukraus detokso stovykloje patiko Kristinos paskaitos, metodika, Lukrecijos mankštos, paskaita, įkvepiantis pavyzdys ir energija, paskaita apie miltus. Labai patiko Sigitos meditacijos, joga, mandalų piešimas ir ji pati. Labai skanus maistas stovykloje. Stovykla naudinga, malonūs žmonės, graži aplinka. Ačiū!”

“Jauki, draugiška aplinka, paskaitos gilios, išsamios, moksliškos, net ir dvasiškos, ko nesitikėjau. Rašant po stovyklos, atsiranda suvokimas, kad teks pabusti iš nuostabaus sapno. Norėjau padėkoti, kad jūsų kolektyvas moka įkvėpti, “pramazgoti” smegenis ir paleisti į gyvenimą kaip šeimos narį. Net ir būdamas vienas sužinai, kad yra šeima, kuri padeda mintimis. Ačiū.”

“Stovykloje patiko maistas, visada buvo skanu ir įdomu. O įdomiausia tai, kad sotu ir be mėsos. Ačiū virtuvės šefui – sužavėta.”

“Aš džiaugiuosi, kad čia atvykau ir idomiai, prasmingai praleidau laiką, daug sužinojau, sutikau žavių žmonių, sportavau daug daugiau nei namuose. Maistas taip pat patiko, ačiū stovyklos organizatoriams. Manau, atvyksiu į kitą stovyklą”.

“Ačiū už stovyklą ir naujas idėjas, šaunų ir puikų jaunos kartos sveikatingumą ir mitybos naujoves. Labai patiko stovyklos vieta, organizacija. Maistas buvo labai puikus, lektoriai – rinktiniai. Išvažiuoju pailsėjusi ir įkvėpta naujiems iššūkiams ir išbandymams. Ypatingai dėkinga Lukrecijai už sugražintą meilę vandeniui. Su meile ir geriausiais linkėjimais ir sėkmės ateityje”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.