STOVYKLOS

Lietuvos sveikuolių sąjunga organizuoja sveikatingumo stovyklas šeimoms bei vaikams ir jaunimui.
Nuo 2014 metų rengiamos regėjimo stiprinimo stovyklos „Šalin akinius!“.

Kelis kartus per metus rengiamose stovyklose dalyviai mokomi holistinių sveikatos principų:
sveikos mitybos pagrindų, fizinio aktyvumo, grūdinimosi, kvėpavimo praktikų.
Teorinė dalis derinama su praktika, todėl pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Sveikatingumo stovykla jaunimui. Online
2021 (vasario 1-7 d.)

Kiekvieną dieną kartu mokysimės apie sveikatą, grožį, emocijų balansą ir kitus įdomius dalykus, kuriuos tikrai galėsi pritaikyti sau. Nustebtum sužinojęs kaip sveikatingumas gali pakeisti tavo santykį su savimi, aplinka, o pabodusią rutiną padaryti vėl įdomią.

Ilgasis detokso savaitgalis
Pagal "Cukraus detokso" programą 2021 (kovo 11-14 d.)

Mokslu pagrįsta detokso, valgymo kultūros, gilaus atsipalaidavimo,
harmonijos ir savęs pažinimo stovykla

Stovykla jaunimui "VAROM! Tavo stovykla!"
2021 (balandžio 5-11 d.)

Tai septynių dienų stovykla smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam išgirstų sveikos gyvensenos žinių pritaikymui. Dažnam jaunuoliui tokia stovykla tampa nauju entuziazmu, nauja pradžia, nauju startu gyvenime. O ką jau bekalbėti apie naujus draugus…

Regėjimo gerinimo stovykla
"ŠALIN AKINIUS!" - 2021 (birželio 28 - liepos 4 d.)

Vienintelė sveikatingumo ugdymo ir regėjimo gerinimo stovykla Lietuvoje, kurioje galima sustiprinti savo regėjimą ir visam laikui atsikratyti akinių.

Stovykla vaikams ir jaunimui
"LAISVĖS KODAS" - 2021 (liepos 5-11 d.)

Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje vaikai ir jaunimas atranda naujas vertybines nuostatas, keičia požiūrį į gyvenseną, atranda naujus bičiulius ir autoritetus.​

Laukinė stovykla BE AMŽIAUS LIMITO
2021 (liepos 19-25 d.)

Tai septynių dienų stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

Sveikos gyvensenos stovykla "Į laisvę!"
2021 (rugpjūčio 2-8 d.)

Didžiausia sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje atsikratoma pervargimo, įtampų, depresijos, pasenusių nuostatų ir stereotipų, baimių, ligų ir vaistų, pailsima nuo automobilių kamščių ir asfalto, nuo triukšmo ir visko, kas iki šiol gadino gyvenimą, trukdė džiaugtis ir būti laimingiems.

Laukinė stovykla "Laukinis jaunimas"
2021 (rugpjūčio 9-15 d.)

Tai septynių dienų stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

GERIAUSIA
DOVANA
MYLIMAM

Padovanokite savo artimui kelialapį į stovyklą.
Dėl dovanų kupono teiraukitės rašydami el. paštu:
sigita@sveikuoliai.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.