STOVYKLOS

Lietuvos sveikuolių sąjunga organizuoja sveikatingumo stovyklas šeimoms bei vaikams ir jaunimui.
Nuo 2014 metų rengiamos regėjimo stiprinimo stovyklos „Šalin akinius!“.

Kelis kartus per metus rengiamose stovyklose dalyviai mokomi holistinių sveikatos principų:
sveikos mitybos pagrindų, fizinio aktyvumo, grūdinimosi, kvėpavimo praktikų.
Teorinė dalis derinama su praktika, todėl pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Jaunimo sveikatingumo stovykla ONLINE - 2022 (sausio 3 - 9 d.)

Sveikuolių sąjunga ir jaunimo prekinis ženklas GRLPWR skelbia ONLINE SVEIKATINGUMO SAVAITĘ. Pažadam prablaškysim, sužinosi ir patirsi daug naujo, susirasi naujų bendraminčių, o svarbiausia turėsi jėgų užsibrėžtiems tikslams siekti ir būsi pavyzdžiu kitiems. Ar jau susidomėjai?

Cukraus detokso holistinė stovykla moterims. Balansas - 2022 (kovo 10-13 d.)

Detokso ilgasis savaitgalis “Balansas”. Tai 4 dienos skirtos giliam poilsiui, ramybei, sielos ir kūno detoksui. Jos metu sužinosite kaip maistas veikia jūsų kūną, kaip maitintis sveikai, lengvai ir skaniai, numesti svorio visam gyvenimui, dalyvausite dirbtuvėse ir degustacijose. O taip pat didelį dėmesį skirsime atsipalaidavimui, sveikai gyvensenai, savęs pažinimui, santykiams, vidinei harmonijai atrasti.

Jaunimo sporto ir sveikatingumo stovykla - 2022 (balandžio 19-24 d.)

Tai šešių dienų stovykla aktyviam laiko leidimui, kur akcentas bus skiriamas ne tik fiziniam kūnui, bet ir sveikos gyvensenos žinių pritaikymui. Ši stovykla ne retai tampa nauju entuziazmu, nauja pradžia, nauju startu gyvenime. O ką jau bekalbėti apie naujus draugus ir naujas pažintis.

Regėjimo gerinimo stovykla
"ŠALIN AKINIUS!" - 2022 (birželio 27 - liepos 3 d.)

Vienintelė sveikatingumo ugdymo ir regėjimo gerinimo stovykla Lietuvoje, kurioje galima sustiprinti savo regėjimą ir visam laikui atsikratyti akinių.

Stovykla vaikams ir jaunimui
"LAISVĖS KODAS" - 2022 (liepos 11-17 d.)

Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje vaikai ir jaunimas atranda naujas vertybines nuostatas, keičia požiūrį į gyvenseną, atranda naujus bičiulius ir autoritetus.​

Laukinė suaugusiųjų stovykla
"Laukiniai 2022" (liepos 15-31 d.)

Tai stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

Sveikos gyvensenos stovykla "Į laisvę!"
2022 (rugpjūčio 1-7 d.)

Didžiausia sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje atsikratoma pervargimo, įtampų, depresijos, pasenusių nuostatų ir stereotipų, baimių, ligų ir vaistų, pailsima nuo automobilių kamščių ir asfalto, nuo triukšmo ir visko, kas iki šiol gadino gyvenimą, trukdė džiaugtis ir būti laimingiems.

Laukinė stovykla "Laukinis jaunimas"
2022 (rugpjūčio 8-14 d.)

Tai stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

GERIAUSIA
DOVANA
MYLIMAM

Padovanokite savo artimui kelialapį į stovyklą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.