STOVYKLOS

Lietuvos sveikuolių sąjunga organizuoja sveikatingumo stovyklas šeimoms bei vaikams ir jaunimui.
Nuo 2014 metų rengiamos regėjimo stiprinimo stovyklos „Šalin akinius!“.

Kelis kartus per metus rengiamose stovyklose dalyviai mokomi holistinių sveikatos principų:
sveikos mitybos pagrindų, fizinio aktyvumo, grūdinimosi, kvėpavimo praktikų.
Teorinė dalis derinama su praktika, todėl pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Savaitgalio stovykla. Tikro poilsio menas "RESTart"
2024 m. balandžio 12 - 14 d.

RESTart atsipalaidavimo ir įtampų paleidimo menas. Tai penktadienio – sekmadienio stovykla, skirta giliam poilsiui, ramybei, sielos ir kūno detoksui. Didžiausia mūsų laikmečio problema – skubėjimas ir įtampos, kurių nemokame paleisti. Įtampos kaupiasi kūne, ilgainiui sukeldamos skausmus, sveikatos sutrikimus ir dar didesnę įtampą. Gyvenant tokiais įtemptais laikais būtina mokėti atsipalaiduoti.

Senjorų stovykla "MES GALIM"
2024 m. gegužės 20 - 24 d.

Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla senjorams Lietuvoje, kurioje nebus kada galvoti kur ir ką skauda, kur įkvėpsime jaunystės eliksyro, tapsime žvalūs, žaismingi, sveiki ir laimingi su savo sidabrine gija galvose. Stovykla skirta atgauti vidinę ramybę ir pasitikėjimą, atjaunėti, sustiprėti, patirti teigiamų emocijų savo bendraminčių būryje, pasidalinti savo patirtimi, atsikratyti kūniškų ir dvasinių sopulių.

Regėjimo gerinimo stovykla “ŠALIN AKINIUS”
2024 m. birželio 24 - 30 d.

Vienintelė sveikatingumo ugdymo ir regėjimo gerinimo stovykla Lietuvoje, kurioje galima sustiprinti savo regėjimą ir visam laikui atsikratyti akinių. Padovanokite sau ar savo artimajam žmogui galimybę gyventi be akinių!

Turistinis žygis dviračiais: Vilnius – Palanga
2024 m. gegužės 25-29 d.

Tikrų tikriausias žygis! Preliminarus kelionės maršrutas: Vilnius – Aukštadvaris – Prienai – Vilkija – Jurbarkas – Šilutė – Rusnė – Nida – Smiltynė – Klaipėda – Palanga (apie 450km)
Važiuojam vidutiniu tempu, visi kartu nieko nepalikdami, vieni kitus palaikydami ir užstodami vėją. Per dieną įveikiam apie 120 km. Tai įmanoma kiekvienam. Jei sugundėm, registruokis, pūsk dviračio padangas ir važiuojam!

Stovykla vaikams ir jaunimui "LAISVĖS KODAS"
2024 m. liepos 8-14 d.

Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje vaikai ir jaunimas atranda naujas vertybines nuostatas, keičia požiūrį į gyvenseną, atranda naujus bičiulius ir autoritetus.​

Laukinė suaugusiųjų stovykla 18+ "Laukiniai"
2024 m. liepos 22-28 d.

Tai stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

Sveikos gyvensenos stovykla "Laimės galima išmokti!"
2024 m. liepos 29 d. - rugpjūčio 4 d.

Didžiausia sveikatingumo ugdymo stovykla Lietuvoje, kurioje atsikratoma pervargimo, įtampų, depresijos, pasenusių nuostatų ir stereotipų, baimių, ligų ir vaistų, pailsima nuo automobilių kamščių ir asfalto, nuo triukšmo ir visko, kas iki šiol gadino gyvenimą, trukdė džiaugtis ir būti laimingiems.

Laukinė stovykla jaunimui iki 18m "Laukiniai"
2024 m. rugpjūčio 5-11 d.

Tai stovykla be interneto ir telefonų smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, mokytis gyventi su gamta, būryje žmonių, kur visi vieni už kitus atsakingi. Tai išgyvenimo gamtoje žinių patikrinimas, gerinimas ir jų pritaikymas praktiškai.

Ilgasis detokso savaitgalis vyrams ir moterims
2024 m. | REGISTRACIJA DAR NESUKURTA

Tai 4 dienos skirtos giliam poilsiui, ramybei, sielos ir kūno detoksui. Jos metu sužinosite kaip maistas veikia jūsų kūną, kaip maitintis sveikai, lengvai ir skaniai, numesti svorio visam gyvenimui, dalyvausite dirbtuvėse ir degustacijose.

GERIAUSIA
DOVANA
MYLIMAM

Padovanokite savo artimui kelialapį į stovyklą.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.