Sveikatingumo stovykloje pramankštinti sąnariai, emocinė įkrova, pilnatvės būsena ir ryžtas keistis

Dalintis

„Ši stovykla buvo man atradimas pačiai sau. Visada svajodavau nuvažiuoti į kažką panašaus, bet būdavo aibė priežasčių: tai per toli, tai neturiu kompanijos ir pan. Šįkart ėmiau ir ryžausi, nors ir viena. Visų pirma jaučiuosi puikiai, pakylėtai, nes išmokau pažiūrėti į save iš naujo. Paskaitos suteikė naują kvėpavimą, mankštos nerealios – ypač maudynės ryte nuogomis, pasisveikinimas su stichijomis, maistas nuostabus – lengvas, skanus, suderintas. Ačiū.”

„Malonu Jus buvo pamatyti, sutikti, girdėti, jausti gyvai! Ne FB, ne portaluose. Dėkoju už palaikymą, vedimą, žinias, motyvaciją, energijos pliūpsnį, o svarbiausia už spyrį į šikną, už emocinę įkrovą, potyrius. Dar daug galėčiau vardinti.  Mano tikslas buvo sugrįžti į „doros“ kelią. Tikslą pasiekiau, norisi tai tęsti ką pradėjome čia nugalėję savo tinginį. Tobula ir nepamirštama. Tikiuosi sugrįžti.” Alma

„Restarto savaitgalis. Pasirodo, seniai žinomos tiesos apsitraukia voratinkliu. Pamiršti, kad pažiūrėjus į veidrodį reikia save pagirti, pamiršti, kad reikia pažvelgti į dangų ir pasisiveikinti su saule, pamiršti, kad maistas be cukraus ar druskos yra skanus. Ačiū organizatoriams, Kristinai, Lukrecijai, maisto gaminimo komandai už galimybę prisiminti, atsispirti nuo to pamiršto laiptelio ir vėl sveikintis su Saule, kilti į dangų ir skleisti dėkingumą pasauliui. Su meile, Aušra.”

SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA “Į LAISVĘ!” – 2023

„Nuostabi vieta! Ramybė, kvapas, saulė. Skanesnio vegetariško maisto nesu valgiusi. Lektoriai nuostabūs! Lukrecija! Visiems yra ko iš jos pasimokyti. Energijos užtaisas, pavyzdys ir jaunam ir vyresniam. Kristina – rami, gležna moteris, bet žinių bagažas didelis. Ir toliau nešk savo žinią, sėk sėklas į dirvą. Sigita – tobula pašnekovė, rodos galėtumėm kalbėtis kiauras naktis ir dienas. Neveltui sakoma, kad vyrai – geriausi virtuvės šefai! Tikrai grįšiu!”

„Esu labai dėkinga už naujas žinias, potyrius, galimybę pabūti su savimi ir su kitais, galimybę paragauti nuostabiai skanaus maisto, prajudinti sąnarius,/raumenis/sausgysles ir mintis, už išvalytą galvą ir šalto vandens suteiktą energiją. Nuoširdus ačiū ir iki kitų kartų!”

„Ačiū labai už pasidalinimą žiniomis, energija, už įkvėpimą, spyrį judėti tolyn. Ačiū už besąlygišką palaikymą ir meilę. Lukrecija buvo nebe saulės spindulys, o saulės kamuolys! Ji uždega ir šildo, nuo šiol ji mano siekiamybė ir idealas. Ačiū Sigitai už ramią, nuostabią išmintį, ačiū Kristinai už žinias ne tik apie mitybą, bet patį gyvenimą. Jūs nuostabūs!”

„Ačiū už šilumą, už pasaulio pažinimo pamoką. Ačiū už akių atvėrimą. Mastas nuostabus, lektorės nuostabios. Aplinka neapsakomai kerinti, užburianti, raminanti. Išvažiuoju su turtingu vidumi, laiminga, pasisėmusi noro gyventi švariau.”

Vaikų ir jaunimo stovykla “Laisvės kodas – 2023”

„Nuoširdi padėka stovyklos rengėjams! Nereali atgaiva kūnui ir sielai! Labai daug pasisėmiau jėgų, įkvėpimo, naujų įgūdžių. Norėčiau dar grįžti.”  Joana Žoštautė

„Pilna galva minčių, ką norėčiau ir reikėtų keisti savo gyvenime. Nes patirti nauji įspūdžiai priverčia susimąstyti.”

„Puiki stovykla, jei nori pabėgti nuo savo rutinos, namų, kasdienybės. Čia atsigavau tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Pravaliau mintis ir atšviežinau žinias. Ačiū.”

„Puiki stovykla! Gavau didelę motyvacijos dozę sveikiau maitintis, daugiau judėti, svarbiausia – gerinti imunitetą. Ačiū labai.” Vita

„Labai tiko maistas, nuostabi aplinka. Pojūtis nuostabus, kai gali viską pamiršusi leisti laiką sau ir tikrai tikiu, kad viską, ką gavau, sugebėsiu įgyvendinti šeimoje: ramybę, pasitikėjimą, meilę artimui ir sau.”

„Tikras poilsis! Nerealiai daug patirčių per tokį trumpą laiką. Grįžtu namo pasisėmusi gėrio ir palaiminta Visatos stichijų. Ačiū Jums!”

„Išsivežu pilnatvės būseną, savęs pajautimą ir šviesą. Dabar norisi dalintis šiluma, apkabinti artimus ir truputėlį padaryti pokyčius kasdienybėje. Labai dėkoju.”

„Ačiū labai už trumpą, bet labai pilną gerų emocijų, naujų žinių ir malonių potyrių laiką. Tęskit šitą nuostabią veiklą, kad kuo daugiau žmonių tai patirtų. Tegul padeda Jums Dievas. Palieku šituos namus su meile. Iki kitų kartų.”

„Nustebino stovyklos vieta. Nuostabus gamtos grožis, labai skanus, spalvingas maistas, kuris net neleidžia susimąstyti apie mėsą. Stovyklos programa išdirbta, viena veikla papildo kitą veiklą. Nuoširdus ačiū.”

Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!”

www.sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Judam kartu

Po poilsio reikia poilsio: kaip išmokti ilsėtis?

Kodėl taip nutinka, kad po atostogų reikia dar vienų atostogų? Kiek stipriai nutolome nuo gamtos, kad net leisdami laiką joje, sunkiai nurimstame be išmaniųjų prietaisų? Kodėl vaikai vidutiniškai lauke kasdien

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.