Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Sveikatos mokykla keičia ne tik dalyvių, bet ir jų šeimos narių įpročius

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

„Kaip gerai, kad organizuojamos tokios stovyklos, dėkoju visai šauniai komandai už žinias, šiltą bendravimą ir įkvėpimą.“ – įspūdžiais iš spalio 17-24 dienomis Vilniuje vykusios sveikatos mokyklos dalinasi dalyvė Virginija.

Jau 30 metų vykstančios Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamos sveikatos mokyklos keičia ne tik pačių dalyvių, bet ir jų šeimų, bei aplinkinių žmonių gyvenimus. „Šiandien vėl maudžiausi ežere, ir dar paskatinau vyrą. Dukra irgi savaitei atsisako cukraus. Jaučiuosi puikiai, ačiū Jums!“ – sako viena iš dalyvių, Jolanta.

Apie sveiką gyvenseną daugelis turi tikrai nemažai informacijos, tačiau nesiryžta pradėti. Pakalbinus pirmojo susitikimo metu dalyvius, kas gi labiausiai trukdo pradėti pokyčius, visi vienbalsiai atsakė – „trūksta motyvacijos“.  Kaip gi ją rasti, tą motyvaciją? Vienareikšmiškai – su bendraminčiais pradėti teigiamus pokyčius savo gyvenime daug lengviau. „ Programos metu labai padėjo grupės ir lektorių palaikymas! Jaučiau net atsakomybę, nepavesti kitų, o kai būdavo sunku, galvodavau, kad aš esu ne viena, kad yra dar 24 žmonės, kurie susiduria su tuo pačiu. Tai labai motyvuoja“ – dalinosi iššūkio dalyvė Daiva.

Programa sudaryta remiantis Lietuvos išminčių patarimais kaip išlaikyti gerą sveikatą, išvalyti organizmą, atstatyti natūralų gamtos ritmą ir dienos rutiną. Dalyviai klausėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorių Sigitos Kriaučiūnienės, Lukrecijos Augustaitytės, Kristinos Bondar paskaitų, mokinosi sveikai gaminti kartu su Julija Maksimova, sportavo su Asorti sporto ir sveikatingumo studijos trenere Vaida Vaičiulyte, rytais mankštinosi ir maudėsi ežere, valgė skaniai paruoštą detoksui skirtą maistą.

„Jūsų dėka supratau, kad puikiai galiu gyventi be bandelių ir miltų patiekalų, saldumynus pakeisti sveikesniais skanėstais, kad košė nebūtinai turi būti tik su druska ir aliejumi. Dar labai didelis pliusas, kad pagaliau prisiruošiau maudytis po šaltu dušu ir lįsti į ežerą (beje, buvom ir su visa šeima). Viena vis atidėliojau, nes tai šalta, tai nedrąsu. Ačiū Jums už paskatinimą, palaikymą, gerą nuotaiką ir energiją“ – Gitana

„Atradau, kad galima skaniai maitintis patiekalais iš įvairių kruopų ir daržovių, miksuojant su sėklomis. Susidariau tinkamų produktų matricą (kruopos + daržovės+ sėklos+pieno produktai+prieskoniai) ir bandysiu Cukraus detokso programą.

„Atnaujinau maudynių sezoną ir ačiū Lukrecijai, kuri įtikino, kad galvą sušlapti būtina. Labiau praktikavau meditaciją, o dabar savimasažas, mankšta ir grūdinimasis, tikiuosi, taps mano kasdiena. Nors maitinausi gana sveikai, bet, pasirodo, dar yra kur pasistiebti. Atradimas, kad galima išvirti uogienę be cukraus. Tegyvuoja sveikuoliai!“ – Virginija

Ačiū jums, Kristina ir visai šauniai jūsų komandai. Be galo džiaugiuosi savo apsilankymu pas jus. Tik savaitė praėjo, o mano kūne ir sieloj daug kas pasikeitė. Kol kas tikrai tęsiu gyvenimą pagal jūsų programą tik įtraukdama kai kuriuos produktus. Žodžiu, be jūsų pagalbos tikrai nebūčiau pati sugebėjus pakeisti mitybą ir atsisakyti žalingų įpročių. Tad, jei kas abejojate – neatidėliokite ir užsiregistruokite. Patikėkite, ši nuostabi komanda jums padės. Dar kartą ačiū visai jūsų komandai. Jūs nuostabūs.“ – Liuda

Vilniaus sveikatos mokykla yra projekto “Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimas”  dalis. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Cukraus detoksas jau padėjo daugeliui žmonių pagerinti sveikatą, gyvenimo kokybę, atsikratyti priklausomybės maisto produktams ir numesti svorio pačiu sveikiausiu ir natūraliausiu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.