Sveikatos mugė Vilniuje ir Šiauliuose suburs norinčius gyventi sveikiau

Dalintis

Ateikite susipažinti su sveikuoliais!

Šį savaitgalį, ateikite su mumis susipažinti, pasimatyti, sužinoti daugiau apie stovyklas ir gauti išskirtinę, tik mugės dalyviams skirtą nuolaidą stovykloms!

VILNIAUS AKROPOLYJE, lauksime Jūsų balandžio 15–16 d. nuo 10 iki 18 val.

Ateinantį savaitgalį, balandžio 15–16 d., Vilniaus prekybos centre „Akropolis“ vyks Vilniaus sveikatos mugė. O kiek vėliau, gegužės 13 d., Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ rengiama Šiaulių sveikatos mugė. Renginyje savo paslaugas bei prekes pristatys tiek alopatinės, tiek natūraliosios medicinos atstovai, sveiko maisto, ekologiškos kosmetikos ir švaros priemonių gamintojai, knygas bei periodinius leidinius apie sveikatą leidžiančios leidyklos, įvairios bendruomenės ir organizacijos. Vilniuje mugė vyks jau antrą kartą, o Šiauliuose ji bus pirmoji.

„Idėja organizuoti šį renginį kilo jau senokai, tačiau vis nebuvo laiko ją įgyvendinti. Visgi pandemijos metu pamačiau, kokios menkos visuomenės žinios apie sveikatą, ligas, ir apsisprendžiau, kad toks renginys labai reikalingas. Pirmąją mugę surengėme pernai rudenį, ji buvo labai sėkminga. Tad šiemet ją organizuosime du kartus – pavasarį ir rudenį. Be to, nusprendėme ją rengti ne tik Vilniuje, bet ir Šiauliuose“, – sakė renginio iniciatorė renginių agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė.

Vilniuje dalyvaus apie 65 dalyviai, Šiauliuose – 50. Jie atvažiuos iš visos Lietuvos ir siūlys įvairius gaminius bei paslaugas, skirtus sveikatai gerinti. Bus ir keletas dalyvių iš užsienio.

„Dalyvius atrinkome itin kruopščiai. Savo veiklą renginyje pristatys įvairios diagnostikos ir gydymo įstaigos, reabilitacijos centrai, holistinės medicinos įstaigos, jogos ir meditacijos centrai, masažo specialistai. Prekybininkai siūlys įsigyti sveiko maisto, papildų, sveikatai nekenkiančios kosmetikos ir švaros priemonių. Stendus turės sveikuolių bei sporto bendruomenės, įvairios organizacijos, pavyzdžiui, Lietuvos sveikuolių sąjunga“, – pristatė V. Viteikaitė. Renginyje lankytojai galės susipažinti su ajurveda, senąja kinų medicina, taip pat senoviniais lietuviškais gydymo būdais.

Renginyje bus galima pasikonsultuoti su gydytojais, psichologais, mitybos specialistais, įsigyti įvairių reikmenų, su sveikata ir sveikatingumu susijusių paslaugų, prisijungti prie bendruomenių ir organizacijų veiklos.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad daugelį prekių renginyje pardavinės patys gamintojai ar tiesioginiai atstovai, tad jų kainos bus mažesnės, nei parduotuvėse ar vaistinėse, bus rengiamos ir įvairios specialios akcijos“, – aiškino organizatorė.

Anot jos, atlikus apklausą paaiškėjo, kad būtent galimybė pasikalbėti su specialistais, sužinoti naujų dalykų apie sveikatą ir žemesnės kainos buvo tai, kas labiausiai viliojo lankytojus pernykštėje mugėje. „Be to dedame pastangas, kad renginyje pristatomų prekių ir paslaugų įvairovė būtų dar didesnė. Tikimės, kad renginys įkvėps žmones labiau rūpintis savo, savo šeimos sveikata, skirti sau daugiau laiko“, – pridūrė pašnekovė.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/events/1251603069032782

https://www.facebook.com/events/1199027767658384/

Organizatorių tekstas ir archyvo nuotraukos

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.