Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Sveikuoliai – naujame lietuviškame meniniame filme

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Režisierius Andrius Žiurauskas. Z. Šilinsko nuotrauka

Televizijos, kino ir teatro aktoriusrežisierius Andrius Žiurauskas, sužavėtas Alytaus sveikuolių klubo veikla, pakvietė filmuotis naujame lietuviškame meniniame filme „Moterys meluoja geriau. Robertas“.

Filmavimai vyko Trakuose, ant užšalusio Galvės ežero. Sveikuoliai filmavosi keturiose filmo scenose, viena jų – maudynės lediniame vandenyje, kurių metu pagrindinis filmo herojus Robertėlis savo širdies draugės įstumiamas į šaltą vandens eketę… Filmavimo dieną spaudė devyniolikos laipsnių šaltukas, bet kaitri saulė ir puiki nuotaika, tvyrojusi ištisas dešimt darbo valandų neleido sušalti nei vienam, tądien dalyvavusiam naujojo filmo kūrimo procese.

Aktorius Nerijus Gadiliauskas. Z. Šilinsko nuotrauka

Aktorius Nerijus Gadiliauskas, vaidinęs Robertėlį, ne iš karto sutiko su režisieriaus sumanymu atsidurti lediniame vandenyje, bet iškart po filmavimo pajuokavo, kad nuo šiol ir jis norėtų prisijungti prie Alytaus sveikuolių ir dažniau išsimaudyti eketėje. „Labai jau greitai mane išstūmėte iš vandens, aš visai dar ten norėjau pabūti“, – po šaltų maudynių gerų emocijų apimtas, tikino pagrindinis filmo herojus. „Tai romantinė komedija, kurioje netrūks tikrai gero humoro, netikėtų siužeto vingių ir iki ašarų jautrių akimirkų,“ – sakė režisierius A. Žiurauskas. Filmo premjera numatoma dar šios vasaros pabaigoje.

Filmavimo komanda. Z. Šilinsko nuotrauka

Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ informacija

Zenono Šilinsko nuotraukos

1 komentaras apie “Sveikuoliai – naujame lietuviškame meniniame filme”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.