Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Tėtis graudinasi: 5-metė Amelija nustojo žvairuoti stovykloje “Šalin akinius!”

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 23-29 d. vyko regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!”. Tai kol kas vienintelė tokio tipo sveikatingumo stovykla Lietuvoje, kurioje įvairiaus amžiaus dalyviai mokomi stiprinti savo regėjimą natūraliais būdais. Stovykloje gali dalyvauti tiek šeimos su vaikais, tiek pavieniai dalyviai, paaugliai, vyresnio amžiaus žmonės.

Regėjimo gerinimo stovykloje praktiškai mokomi: atminties ir susikaupimo gerinimo, regėjimo gerinimo ir stiprinimo metodų;, atsipalaidavimo, stresų ir neigiamų emocijų valdymo technikų, fizinio pratimų, koreguojančios gimnastikos. Stovyklos porgrama remiasi holsitinės sveikatos samprata, kurią daugiau kaip 30 metų puoselėja Lietuvos sveikuolių sąjunga ir amerikiečių gydytojo oftalmologo V.H. Beitso metodu.

Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!” – RUDUO

Stovykloje dalyvavę Arūnas ir Laila vaizdo įraše dalijasi savo įspūdžiais apie stovyklą ir džiaugiasi dėl dingusio dukrytės Amelijos žvairumo. Nepaisant to, kad mergaitė 2.5 metų nešiojo žvairumą koreguojančius akinukus, trečia stovyklos dieną žvairumas ėmė nykti, o stovyklos pabaigoje apie jį buvo galima ir užmiršti.

“Stovykla yra tik pradžia, parodanti tėvams kryptį. Ir ne tik tėvams, visiems dalyviams. Mes nebepastebime kokioje įtampoje gyvename, nebejaučiame ne tik savo vaikų, savo artimųjų, nebejaučiame savo kūno, negalime suprasti, kas su juo ir kodėl vyksta. Baimė mus veda link neteisingų sprendimų nešioti akinius, darytis operacijas. O tai dažnai tik dar labiau pagilinant problemą, regėjimas vis labiau ir labiau silpsta. Stovykloje taikomi metodai ir technikos sugrąžina ramybę, pasitikėjimą, suteikia žinių ir neišgalvotos, neišgirstos, bet tikros patirties. Džiaugiamės kartu su tėveliais Amelijos rezultatais!”, – sako regėjimo gerinimo stovyklų pradininkė Lietuvoje Sigita Kriaučiūnienė.

Webinaras “Kaip padėti savo vaikui gerinti regėjimą natūraliais būdais?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.