Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Regėjimo gerinimo stovyklos rezultatai: “Neįmanoma tapo įmanoma. Sunku tapo lengva.”

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

https://www.youtube.com/watch?v=NYRWYR1Inis

“Tikrai nesitikėjau pagerinti akis, bet stovyklos pabaigoje nustebau. Supratau, kad akys mato, tiesiog smegenys jų neišnaudoja iki galo. Tikrai nebenešiosiu akinių, nes jie man tik apsunkina gyvenimą. Stovykloje tikrai patiko užsiėmimai bei mankštos. Suradau nuostabių draugų, kuriuos laikau šeima. Pailsėjau nuo mokslo, įtampos ir rutinos. Pasiilgsiu draugų ir pačios stovyklos, būtinai sugrįšiu.” Paauglys iš stovyklos.

“Stovykloje iškilo daugybė jausmų, kuriuos ne visada malonu pripažinti. Dabar suvokiu, kad jie ir yra mano nematymo priežastys. Esu dėkinga ir laiminga, kad drįsau čia atvykti. Neslėpsiu, tikrai norėjau gerėjimo. Ir ačiū Jums – jis įvyko. Buvę silpnoki akiniai dabar mano akims per stiprūs. Išsivežu maudynes ežere, meditacijas, ir akių atpalaidavimo pratybas. Širdingai dėkoju.”

“Atsivęžiau viena dioptrija silpnesnius akinius. Šiuo metu su jais matau ypatingai gerai. Sūnus irgi mato gerokai geriau. Nesitikėjau, kad mūsų regėjimas taip pagerės. Didžiulis ačiū už tokias veiksmingas praktikas, be galo įdomias paskaitas ir užsiėmimus, kurie gerokai praplėtė sąmonę ir atvėrė daugybę durų. Neįmanoma tapo įmanoma. Sunku tapo lengva. Ačiū už parinktą nuostabią sodybą, už nuotaikingas mankštas, už išpildytą svajonę išmokti maudytis bet kokiu oru. Ačiū už nuoširdų rūpestį ir maisto pritaikymą mano poreikiams. Dėkoju, kad priėmėt mus su visais mūsų netobulumais ir išmokėt iš tiesų mylėti save, Išvažiuoju visai kitas žmogus. Rodos stresas išėjo iš mano gyvenimo negrįžtamai. Labai dėkoju už nuostabius šokius, mandalų piešimą, Sigitai už labai taiklius patarimus, streso valdymo paskaitą ir pažintį su Dariumi Vyžintu. Dėkoju visiems mokytojams ir dalyviams už sukurtą nuostabią atmosferą ir už grąžintą pasitikėjimą savo akimis ir regėjimu.”

LAISVŲ VIETŲ NĖRA. Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius-2019” – PAVASARIS

“Stovykloje žmones deda visas jėgas į tai, jog kiekvienam padėtų. Visi savanoriai ir mokytojais susirinkę ne šiaip pasibūti, bet kažkam pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Nors stovykla buvo pažadėjusi tik grąžinti gerą regėjimą, tačiau aš čia gavau daug daugiau nuostabių potyrių, drąsos pabandyti kažką naujo: maudynes šaltam ežere, gyvenimą be telefono, naują supratimą apie gyvenimą, naują supratimą apie kitus žmones, daug be galo nuoširdžių draugų, prisiminimų, maisto ypatumų, sveikos gyvensenos, visiško susikaupimo, atsipalaidavimo. Sąlygos čia taip pat nuostabios! Be to šie žmonės net nesiruošia mūsų paleisti! Jei įsivėlei tarp sveikuolių, tai vėl liksi, nes jie dovanoja naujas stovyklas! Tikriausia niekada niekam nesu buvusi tokia dėkinga kaip šiems žmonėms. Pagarba, jog jie patys pasirenka padėti kitiems pasikeisti Myliu, bučiuoju.” Sima

Regėjimo gerinimo pratybos | Vilnius

“Visi žodžiai buvo nuoširdūs. Išvykstu su labai gera nuotaika, ramybe, meile Jums ir savo dukrai. Tikrumo, sveikatos ir Meilės Jums ir Jūsų artimiesiems, Visiems atskirai nuoširdus apsikabinimas. Su Saule ir mėnuliu….Dukrytė akinukų nusprendė daugiau nedėti. Ačiū už tai. Laukiu paskaitų Vilniuje.”

“Buvau netikėtai įtrauktas į šią stovyklą, sakė “akis atsistatysiu”. Tikėjausi, kad tik tai ir bus akių pratimai. Mane nustebino, kad čia buvau mokomas ne tik akių pratimų, bet ir psichologijos, dvasinės savijautos kontroliavimo. Susipažinau su itin linksmais, nuoširdžiais, draugiškais žmonėmis, kurie man padėjo ištverti pirmas dienas, priprasti, pažinti aplinką. Taip pat jų dėka aš esu ramesnis, mano socialine baimė sumažėjo, jaučiuosi drąsesnis tarp bendraamžių. Norėčiau padėkoti, kad padėjote man pagerinti akis, tikiuosi, kad neuŽmiršiu šių pratimų, patarimų ir pavyks toliau savarankiškai tobulinti gerėjimą.”

Regėjimo gerinimo pratybos | Kaunas

“Stovykla “Šalin akinius” grąžino mano pasauliui ryškias spalvas, platesnę šypseną. Buvo naujų patirčių, daug pirmų kartų – o mes ir gyvename kol būna pirmų kartų. Praktika ir naujos žinios kartu su juntamu rezultatu  – SUPER. Ko daugiau reikia? Daug gražaus laiko su nerealiais ir visais skirtingais žmonėmis. Linkiu šiai stovyklai sulaukti kuo daugiau nuoširdžių ir linksmų žmonių. Didelis AČIŪ Raimondui ir jo pagalbininkams! Už gardų maistą ir gausias porcijas. Didelis Ačiū Lukrecijai už tobulas dienos pradžias, už palepintą kiekvieną kūno vietą. Simonui, ačiū už patį geriausią žadintuvą. Savanorei Dianai ačiū už tai, kad ji visada ten kur jos reikia, kai kiti to net nesupranta. Ačiū visiems.”

“Tikime, kad esame čia ne paskutinį syk! Norime padėkoti, kad suteikiate žmonėms galimybę savo akimis, rankomis pačiupinėti teisingą gyvenimo kelią. O ne tą, kurį mums rekomenduoja akių gydytojai (savo praktikoje nesame girdėję nei vieno pagerėjimo atvejo po akinių nešiojimo). Savo nuostabai, dabar jau suprantame, kad norint padėti savo vaikams gerinti regėjimą, turime pradėti visų pirmą nuo savęs.  Nuoširdžiai dėkojame už šį, rodos, paprastą, bet ne taip paprastai pasiekiamą suvokimą.”  Agnė, Tadas, Emilija ir Benas

“Jaučiuosi atsigavusi, lyg būčiau pabudusi iš kokio košmaro. Ši stovykla man buvo LABAI naudinga. Džiaugiuosi, tikrai nesigailiu, kad čia atvažiavau. Žengiu žingsnius jausdama pagrindą po kojomis, jis nėra tobulas, bet manau ateityje pagerės.” Milda.

“Pirma akis gerinanti stovykla ir neturiu kuo nusivilti. Sutikau naujų draugų, pagerėjo regėjimas, puikiai praleidau laiką ir daug naujo sužinojau. Stovykloje svarbiausia perlipti per save, savo ribas ir limitus. Labai didelė rekomendacija visiems, ne tik kurie nori pagerinti akis, bet ir susirasti naujų draugų išbandyti save, peržengti ribas ir pradėti dietą be mėsos.”  Ina

“Įspūdžiai – nerealūs. Daug išmokau kaip galiu padėti sau geriau matyti, išmokau kaip galiu atsipalaiduoti ir taip tokiais pratimais stiprinti akis. Nenuvylė stovykla – kuo aš iš pradžių abejojau ir buvau skeptiška.” Vanda, 51 m.

“Man ši stovykla labai patiko ir buvo įdomu.” Ignas

“Stovykloje esu ne pirmą kartą ir vėl nenusivyliau. Viskas man patiko, pretenzijų aš neturiu. Emocijos buvo per visą stovyklą ramios ir šiltos. Pojūčiai buvo panašūs. Stovykla man patiko labai. Aš iš tikrųjų ją rekomenduočiau kitiems. Maistas vegetariškas buvo iššūkis ir mėsos man trūko.” Kristupas.

Stovykla buvo nuostabi! Nesu dar tokioje stovykloje buvusi. Patyriau be galo daug įspūdžių! Įsimintiniausias mano įspūdis buvo naktinis žygis. Ėjau naktį ir buvo baisu, tačiau buvo labai malonu įsijausti į tamsią naktį. Dėkoju visiems savanoriams už suteiktas paslaugas! Esate pozityvi ir energinga savanorių komanda!!! Dėkoju !!! Brigita ir Melita Petrauskaitės

“Man ši stovykla labai patiko, skanus maistas, tik trūko mėsos. Gaila, kad išsimaudžiau po mankštos tik vieną kartų, o labiausiai patiko, kad pagerėjo regėjimas, Ačiū už viską visiems savanoriams. Pasiilgsiu visų.” Mindaugas Milinavičius.

“Stovykloje esu antrą kartą. Man tikrai patiko šį kartą gal net labiau nei pirmą. Vis vien dažnai trūksta cukraus, tačiau galima gyventi. Tikrai tikėjausi, kad regėjimas bent kiek pagerės, bet nežinojau tiksliai kiek. Rezultatai tikrai nustebino. Niekada nesigailėsiu, kad čia atvažiavau, nes nutiko tiek daug nuotaikingų nuotykių, kurių niekada nepamiršiu. Ačiū!” Nida

“Atvykome į stovyklą pasisemti žinių dėl sveikos gyvensenos ir kaip sumažinti stresą. Visko pasisėmėme, įgavome žinių, esame laimingi ir tikimės, kad grįžę į savus namus toliau tobulėsime. Stovykloje viskas labai patiko: tiek organizatoriai, tiek dalyviai, tiek mankštos. Net nesitiki, kad taip greitai prabėgo laikas ir jau teks išvykti iš čia. Ačiū jums labai, išvyksime pasisėmę daug žinių apie mitybą, stresą ir vaikų auklėjimą.” Rasa, Rimgaudas ir Rugilė

“At first everything was unusual, slightly uncomfortable. I was surprised by very warm, family like atmosphere that lasted through out whole camp. Very good, interesting lectures that gave me some good ideas to think about, how to improve myself. How to find harmony in my life. My 4 years old son absolutely loved camp and all activities (besides walking outside to the fields. It was a little too long for him). I am sure that we will be back for another session. Thank you all for everything!”

“Per šias penkias dienas gavau daug meilės, pozityvumo, šilumos. Taip pat dėkoju už galimybę pabūti prie žmonių/su žmonėmis, kurie daro tai, ką myli… Tai, kuo tiki. Taip pat labai ačiū už patirtis, kai turėjau “perlipti” per savo ribas – maudynės šaltam ežere, labai skanus maistas BE mėsos, labai daug judėjimo gryname ore.”

“Šioje stovykloje pilna šiltos atmosferos, pradedant nuo žmonių, kurie padeda ( savanoriai, organizatoriai) iki pačių dalyvių. Buvo smagu paskaitose su Egle, joga, užsiėmimai. Akys labai pagerėjo. Reikės grįžti dar kartą. Rekomenduoju.”

“ Šioje stovykloje žmonės tiesiog švyti. Čia atvažiavus iš karto pajutau šiltą ir draugišką atmosferą. Visi, kurie buvo šioje stovykloje, skleidžia pozityvą. Labai noriu padėkoti žmonėms, kurie prisidėjo prie šios stovyklos. Buvo smagu klausytis, mankštintis, maudytis. Čia aš išmokau nusiraminti ir mokytis iš savo patirties bei pastebėti tai, ko ankščiau nepastebėjau. Sužinojau dalykų apie save, susipažinau su vienais iš šilčiausių žmonių. Čia pagerėjo mano emocinė būsena, pradingo mano baimės, jaučiausi mylimas ir palaikomas Būnant čia gyvenimas atrodė be liūdesio ar skausmo, čia tik pozityvas bei gera nuotaika. Be galo noriu padėkoti visiems, kurie padarė šias dienas tokias nuostabias. Ačiū!” Patrikas

“Ši stovykla man iš pradžių atrodė kaip klasikinė rudeninė stovykla. Bet iš tikrųjų čia yra daugiau negu stovykla. Čia yra kelionė. Kai kuriems čia yra kelionė į geresnę regą, bet man, kaip normaliai matančiai panai, kuri atvažiavo čia tik dėl šeimos, ši kelionė, nemeluosiu, buvo iš pradžių užknisanti, bet po to aš supratau kokie čia žmonės, mokytojai, savanoriai, Aš pirmąsias dienas šioje stovykloje norėjau praleisti užsidariusi namelyje ir nieko nedaryti, bet save priverčiau pajudėti ir to nesigailiu. Eglė pravedė nuostabias paskaitas ir jogą. Ji taip pat turi žiauriai fainą džempą. Pati stovykla buvo gana įdomi. Sakykim maudymasis, mankštos, žygiai, pietūs. Jeigu mano rega nebūtų 10/10 aš šioje stovykloje regą būčiau pagerinusi. Ir jokia kita stovykla neprivertė manęs taip gerbti duonos su sviestu ir druska. Čia, jei galėsiu, būtinai sugrįšiu. Nors mano rega gera, draugai dar geresni.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Sveika šeima

Atsargiai: namuose paauglys!

Kokiu tonu šiandien kalbėjotės su savo paaugliu vaiku? Gal net nebuvo progos KALBĖTI, turėjote akimirką tik pabandyti prabilti. Neretai sudėtingas besiformuojančio žmogaus tarpsnis pandemijos akivaizdoje

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.