Sąjungos metų savanoris: darbas čia man tapo poilsis

191
G. Skuminas - www.sveikuoliai.lt nuotr.

Abiturientas Gabrielius Skuminas – Lietuvos sveikuolių sąjungos metų savanoris. Sąjungos valdybos nutarimu, vaikinas nusipelnė šio apdovanojimo, nes praėjusiais metais šiai organizacijai atidavė daug jėgų ir laiko.

Jis savanoriavo daugelyje stovyklų, renginių, dirbo su stovyklų dalyviais, padėjo vesti užsiėmimus, praktikas, dirbo virtuvėje. Atrodė, yra visur ir visada, kai tik vyksta koks renginys. ,,Iš pradžių savanorystė atrodė kaip darbas, o po kažkiek laiko pastebėjau, kad per tą savaitę stovyklose aš dirbdamas pailsiu, tai dabar norisi ten net kaip kažkokių atostogų“, – sako Gabrielius.

G. Skuminas – www.sveikuoliai.lt nuotr.

Pakalbinome Gabrielių apie savanorystę Lietuvos sveikuolių sąjungoje ir nufilmavome:

Vaikino manymu, savanoriaudamas ne tik duodi, bet ir gauni.

G. Skuminas – www.sveikuoliai.lt nuotr.

,,Man atrodo tiesiog reikia nebijoti, jaustis kaip namie, tada geriausiai su visais bendrauji, labiausiai padedi ir pačiam būna fainiausia. Atsipalaiduoji savanoriaudamas, daugiausiai pats gauni ir daugiausiai duodi“, – sako Gabrielius.

Savanoriai – www.sveikuoliai.lt nuotr.
Savanoriai – www.sveikuoliai.lt nuotr.

Lietuvos sveikuolių sąjunga per keletą metų užaugino daugiau kaip 50 savanorių, kurie padeda renginiuose ir stovyklose, rašo straipsnius, viešina sveiką gyvenseną savo vietovėse, neatlygintinai vadovauja klubams, buria žmones, patys organizuoja renginius.

Gabrieliaus sėkmės istorija:

http://www.sveikuoliai.lt/16-m-gabrielius-jeigu-ne-mama-as-ir-dabar-per-dienas-sedeciau-prie-kompiuterio/

Milda Noreikaitė, Simonas Dailidė

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here