Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavime išrinktas naujas prezidentas

Dalintis

Kovo 25 d. Kaune, Sporto universitete, įvyko visuotinis rinkiminis Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavimas, kuriame išrinktas naujas Sveikuolių sąjungos prezidentas ir valdyba. Ilgametis Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis praėjusiuose Seimo rinkimuose buvo išrinktas Seimo nariu ir atsistatydino iš visų užimamų pareigų Sveikuolių sąjungoje.

IMG_0176Naujuoju Sveikuolių sąjungos prezidentu išrinktas jaunosios kartos atstovas Simonas Dailidė https://www.sveikuoliai.lt/simonas-pradeda-darba-sveikuoliu-sajungoje/ . Iki šiol S. Dailidė buvo sąjungoje projektų vadovas. Viceprezidentais išrinkti – Sigita Kriaučiūnienė ir Lukrecija Augustaitytė.

Lietuvos sveikuolių sąjunga įkurta prieš 27 m. propaguoja visuminį (holistinį) sveikos gyvensenos supratimą. Sveikuolių sąjungos skleidžiamos idėjos padarė ryškų poveikį kitoms su sveikatingumu susijusioms organizacijos, skatino jų plėtrą. Maždaug prieš penkmetį prasidėjo nauja sveikatos banga: visi pastebi, kad sveikatingumo idėjos visuomenėje tampa vis populiaresnės, madingesnės.

Lietuva pagal lėtinių neinfekcinių ligų paplitimą, alkoholio vartojimą yra pirmaujanti pasaulio kontekste, bet formuojasi ir kritinė masė, kuri pasirenka sveiką gyvenimo būdą, tai galiausiai atsispindi ir politinėse diskusijose, rinkimuose ir valdžios sprendimuose. Ir sveika gyvensena vis labiau susidomi jaunimas, tai lėmė, kodėl Sveikuolių sąjungos prezidentu suvažiavimas išrinko jaunosios kartos atstovą.

IMG_0139Suvažiavime pirmą kartą buvo išrinktas ir Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės prezidentas D. Kepenis. Taip pat Sveikuolių sąjungos garbės nariais išrinkti ilgamečiai sąjungos entuziastai Vytautas Mockevičius, Bronislava Vasiliauskienė ir Zita Stalauskienė.

Suvažiavime padėkota buvusios valdybos nariams, ilgamečiams garbės nariams, daug metų prezidentavusiam D. Kepeniui. Naujasis Sveikuolių sąjungos prezidentas S. Dailidė, kvietė visus telktis naujiems užmojams, strategijoms ir sakė, kad sąjungoje bus vertinami visų amžiaus tarpsnių nariai, bus ieškoma naujų veikimo būtų, tęsiami iki šiol sėkmingai vykdomi projektai, šventės, stovyklos, sveikatos mokyklos rajonuose, sveikuolių klubuose ir savivaldybių sveikatos biuruose.

 

Juozas Dapšauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.