Nusiėmusi -9 dioptrijų akinius mergina: “Išmok sustoti”

Dalintis

Vilnietės Dominikos Peldžiūtės (25 m.) akinių stiprumas siekė -9 dioptrijas, tačiau ir su jais ji nematė visiškai gerai. Pradėjusi domėtis amerikiečių gydytojo oftalmologo V. H. Beitso rekomendacijomis, nuo 2020 m. birželio mėnesio mergina nei lęšių, nei akinių nebenešioja. Išgyvenusi nepaprastą vaikystę Dominika domisi viskuo, kas TIKRA: santykiai, grožis, gamta, ezoterika, juokas, holistika, atradimai sveikos mitybos virtuvėje ir pats Gyvenimas. Dalinamės jos istorija.

Akiniai – nuo darželio

Akinius užsidėjau, kai išmokau skaityti – darželyje. Kažkur po neįprastų vaikui įvykių – širdies operacijos. Trumparegystė mano buvo progresuojanti – naujas kasmetinis vizitas pas akių gydytoją reikšdavo vis didesnį užfiksuotą minusą. Kaip gydytojai sakydavo: “Galbūt procesas sustos, kai akis pilnai subręs, nustos augti”. Taip pat, kairioji akis linkusi į išorinį žvairumą.

Regėjimo gerinimo pratybos internetu

Mama nukreipė ieškoti alternatyvių sprendimų

Natūraliu regėjimo gerinimu pradėjau domėtis, kai įėjau į pažintį su holistika. Išties, regos sutrikimas mano gyvenime nevaidino labai labai svarbaus vaidmens sveikatos raidos istorijoje – aš paprasčiausiai turėjau daugiau “grožybių” fiziniame kūne, į kurias, dėl didelio diskomforto, buvau priversta nukreipti savo dėmesį. Na, o kai supratau, kad sirgti žmogui tai yra tiesiog programa – nusprendžiau ir regos zoną “susitvarkyti”. Taip sakant, kuo daugiau natūralumo įvesti į gyvenimo būdą. Neturėjau pažinčių ir pavyzdinių istorijų šiuo klausimu, todėl pradėjau dirbti savarankiškai: M. S. Norbekovas ir V. H. Beitsas buvo mano vedliai. Iki tol, kol mama nenukreipė pas jus!

Webinaras tėvams. Kaip padėti vaikui susigrąžinti regėjimą natūraliais budais?

Nusiimti akinius reiškė tikrą transformaciją!

Akinius nusiėmiau prieš maždaug 9 mėnesius. Nuo tos dienos aš nė karto nebuvau užsidėjusi jų pasibandymui. Man pasaulis ir dabar ryškus. Taip, detalių norėtųsi daugiau matyti, bet spalvų visur ir patyrimų tikrai pakanka! Pirmoji savaitė, žinoma, buvo transformacinė. Pamačiau save, kaip naują asmenybę. Teko keisti gyvenimo būdą, sulėtėti, ugdyti dėmesingumą, ramybę, dėl aštrių nepasitenkinimo emocijų. Baimės ar pasipriešinimo, priimant šį sprendimą, aš nejaučiau – man būdingi, imantis pokyčio, kraštutinumai. Aš myliu transformacijas ir esu labai gabi pradėti. Ši patirtis buvo susitikimas su tikrąja savimi, tikruoju savikūrybos rezultatu, be jokių filtrų ar pagalbinių priemonių. 

Natūralus regėjimo gerinimas – ne tik pratimai

Pratimai, ties kuriais dirbau buvo palmingas, darbas su saule, svirduliavimas, spalvų medžioklė. Tai – standartinis pradžiamokslis, kurio praktiškai mokė Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Labutienė. Gyvendama be akinių jaučiuosi nuostabiai, saugiai, orientuojuosi puikiai. Šiuo klausimu esu rami ir patenkinta.

Ilgasis regėjimo gerinimo savaitgalis | Alytaus rajonas

Savipažinimas per regą manyje iškėlė tokias temas analizei ir konvertavimui, kaip: perfekcionizmo siekis, bruožas skubėti, nesaugumo gyvenime jausmas, sugrįžimas į čia ir dabar, puikybė. Tai man apie sugrįžimą į savo prigimtį, prigimtinę teisę – ramybę, nusvarbinimą tų dalykų, kurie nėra, iš tiesų, apie mano širdies pasirinkimą.

Artimieji dar ir dabar stebisi ir kartkartėm siūlo grįžti bent prie silpnesnių dioptrijų lęšių.  Sustok. Išmok sustoti. Čia – atsakymas.

www.sveikuoliai.lt

Nuotraukos D. Peldžiūtės asmeninis archyvas

6 komentarai apie “Nusiėmusi -9 dioptrijų akinius mergina: “Išmok sustoti””

  1. Visvaldaa Grauzinis

    Buvau Sigitos stovykloje. Regejimas pasitaise per puse bioptrijos. Akiu gyd. buvo nustebusi. Maciau geriau, bet vel uzleidau. Darbe turiu butinai astriai matyti, nes esu apdailininkas. Bet va masina vairuoju ir gamtoje laika praleidziu jau be akiniu. Mazai laiko skiriu akiu mankstom. Stengsius ir vel grysti prie praktikavimosi. Grazu skaityti, kad kazkam pavyksta. Man tai liudijimas, gyvas, nesumeluotas. Dekui Sigitai uz jos darba padedant tiems kas iesko kaip sau padeti. Siais metais butinai ir vel dalyvausiu stovykloje.

    1. „Regejimas pasitaise per puse bioptrijos” „Darbe turiu butinai astriai matyti, nes esu apdailininkas. Bet va masina vairuoju ir gamtoje laika praleidziu jau be akiniu” Tai mašina vairuoja su -8,5 ?!

  2. Turbūt mergina nevairuojanti ir šiaip darbas gal leidžia vaikščiot su -9… o gal tikrinosi regėjimą ir visgi stebulingai jau ne -9? Keista, kad nepaminėti kasdienybės veiksmai ir kaip sekasi su jais dorotis

    1. Nereikia žinoti, ar kitam tikrai pasitaisė. Reikia daryti pačiam ir rezultatas bus ne „išpūstas burbulas”, o realybė. Bet kantrybės tikrai prireiks. Daug kantrybės ir valios nenustoti daryti tai, ką pasiryžai.

  3. Tai štai dėl ko avarijos kyla lygiame kelyje- dėl tokių ” matančių gerai” su – 9 dioptrijom … Atsakomybės nulis. Turiu daug pažįstamų iš šitų stvovyklų- regėjimas nepasitaiso, bet žmogus nenori matyti gerai ir ima nenešioti akinių. Nenešiojimas akinių, kai jų reikia, tai dar visiškai ne regėjimo pagėrėjimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Judam kartu

Po poilsio reikia poilsio: kaip išmokti ilsėtis?

Kodėl taip nutinka, kad po atostogų reikia dar vienų atostogų? Kiek stipriai nutolome nuo gamtos, kad net leisdami laiką joje, sunkiai nurimstame be išmaniųjų prietaisų? Kodėl vaikai vidutiniškai lauke kasdien

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.