Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Palikusi šį pasaulį  80-metė sveikuolė:  „Sveikas gyvenimo būdas dar ne viskas, svarbu dvasiškai sveikai gyventi“

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Šiandien, 2019 m. lapkričio 26 d. Lietuvos sveikuolių sąjunga (LSS) atsisveikina su viena ryškiausių asmenybių organizacijos istorijoje – Bronislava Vasiliauskiene. Ilgametė Elektrėnų sveikuolių klubo vadovė, LSS garbės narė, sveiko maisto švenčių iniciatorė, žalioji močiutė paliko gilų pėdsaką tiek suaugusiųjų, tiek vaikų širdyse.

Daugeliui vyresnio amžiaus žmonių sunku peržengti namų slenkstį ir išdrįsti atvažiuoti į senjorų sveikatingumo stovyklą "Mes galim!" Bet mes tikime, kad tie, kurie išdrįsta tai padaryti, patiria virsmus. Ir tam amžiaus cenzo tikrai nėra.

Posted by Lietuvos sveikuolių sąjunga on 2018 m. lapkričio 16 d., penktadienis

Sveikuolių sąjungą ši moteris vadino savo šeima, vieta, kur ji atgimė, atsikratė ligų, atrado prasmę, augino savo dukrą ir anūkus. Žaliosios druskos, sėklų pabarstukų receptų autorė, puikiai išmaniusi žolynų paslaptis, visuomet susilaukdavo didžiausio susidomėjimo stovyklose, renginiuose. Senjorų stvyklose ir bendruomenėse paskaitas vedusi lektorė buvo išskirtinis sveiko gyvenimo pavyzdys visiems dalyviams.

„Ji tik duodavo, dalindavosi ir nieko nereikalaudavo atgal. Be Bronelės arbatų ir sėklų mišinių nepraeidavo nei viena stovykla, nebuvo sveiko maisto šventės be Bronelės. Ši moteris atidavė 30 savo gyvenimo metų visuomeninei veiklai . Ji skelbė, skleidė, viešino, pasakojo, dalinosi apie tai, koks svarbus sveikas gyvenimo būdas. Ir jau pakliuvusi į ligoninę pakartojo tą patį: „Sveikai gyventi nieko nereiškia, jei negyvename dvasiškai sveikai, taip, kad mintys būtų švarios, būtų švara bendravime su savimi ir su kitais“, – dalinasi Lieuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

Kiekvienas toks artimų žmonių, bendraminčių išėjimas primena,  koks trapus buvimas šitoj žemėj. Kaip svarbu vertinti kiekvieną akimirką, būti dėmesingu susitikus, būti atlaidžiu menkniekiams, nes mirties akivaizdoje tesinori apsikabinti, atsiprašyti už viską ir atsisveikinti ramia širdimi.

Reiškiame užuojatą šeimai ir artimiesiems, draugams ir visai sveikuolių bendruomenei.

www.sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.