Pravestos paskaitos paliko įspūdį ir iš stovyklos išsinešu paskatą pradėti sveikesnį ir dvasingesnį gyvenimą.

Dalintis

 

Į stovykla atvažiavau su tikslu. Per visus metus buvo prisikaupę labai daug blogos energijos, bet šioje stovykloje, atrodo visą savo sielą pravaliau. Nearialios paskaitos, su daug naudingos informacijos. Labai smagu, jog atvažiuoji į šia stovyklą ne tik įgyti naujų žinių, bet ir gerai praleisti laiką. Nei vienas nesėdi nuobodžiaujantis. Nuostabi stovykla su nuostabiais žmonėmis ir gera energija. Tai yra puiki stovykla, tiems, kurie nori praplėstisavo žinias apie sveikatą, mitybą, nuo ko priklauso mūsų savijauta ir dar daug naudingos informacijos. Taip pat čia kiekvienas gauna proga išlipti iš savo konforto zonos, maunau tai reikainga kiekvienam paaugliui. Taigi, kaip ir sakiau, nuostabiai praleidau laiką ir smagiausią, jog net nenoriu atgauti telefono atgal. AČIŪ AČIŪ savanoriams ir lektoriams. Love you all.

Šita savaitė buvo pati ramiausia mano gyvenime. Aš dar tiek naujos ir naudingos informacijos nebuvau gavusi per tokį mažą laiką. Atvažiuodama į šią stovykla nebūčiau pagalvojusi, kad taip pasikeisiu. Visos sesijos man padėjo atverti akis, suprasti, nugalėti baimę, kalbėti su svetimais žmonėmis. Dar nebuvau patyrus ilgą laiką tokios laisvės. Tikrai patarčiau atvažiuoti tiem kurie nori ne tik praleisti gerą laiką, bet ir susipažinti su tikruoju savimi!!

Šioje stovykloje patyriau daug įdomių ir linksmų nuotykių, pasisėmiau begalo išsamių ir labai naudingų žinių, kurias tikiuosi panaudoti. Buvo sunkoka išeiti iš savo komforto zonos, bet tai tikrai labai reikalinga ir jaučiuosi, kad tai man padės tolesniuose gyvenimo įšukiuose. Buvo smagu užmegsti netikėtas, naujas draugystes, kurios per šią vieną savaitę labai sustiprėjo, tikiuosi, kad draugi kuriuos susiradau bus ilgalaikiai. Visi žmonės čia yra geraširdžiai ir tikrai draugiški, bei palaikantys. Man be galo patiko nuostabūs stovyklos vadovai ir savanoriai, visi su skirtingais charakteriais ir visi jie kartu yra nepakartojama “Laisvės kodo” komanda. Pagalvojus nevalgyti mėsos visą savaitę, kai ją valgai dažnai yra tikras įšukis, bet virtuvės šefas padsarė, tai daug lengviau ir prie maisto pripratau iškarto, pasistengsiu taip maitintis ir iš čia išvažiavus. Dauguma veiklų man tikrai patiko ir kvėpavimai, ir bendravimo pratimai, sesijos, mantros, treniruotės (ne visalaiką), maudynės, bei žygis nors jis ir kėlė daug sukumų, bei įšukių, bet jaučiuosi išsiugdžiusi ištvermę. Labai ačiū visiems kurie prisidėjo prie šios įpatingos, gyvenimą keičiančios savaitės!

Ši stovykla yra tikrai nepaprasta, joje pasikrauni visiems likusiems metams. Vadovai, sesijos ir paskaitos padeda atsakyti į gyvenimiškus klausimus, atrasti save, atsikratyti baimių, pradėti ieškoti kelio į vidinę ramybę. Maistas puikus ir kūnas jaučiasi daug geriau, mankštos ir rytinės maudynės suteikia daug energijos. Labai patiko veiklos sesijų metu. Jos leido išplėsti savo komforto zonos ribas, pralaisvėti bendravime ir svarbiausia geriau pažinti save ir kitus. Atmosfera šioje stovykloje yra labai motyvuojanti ir šilta, leidžia jaustis jaukiai ir saugiai. Didelis ačiū visiems vadovams, savanoriams ir dalyviams taip pat, kurie ją kūrė. Vienintelė pastaba būtu, kad naktinio žygio metu, punktų vietos labai kartojasi jau ne vienerius metus ir buvo labai užkišti kur ypatingai sunku pastebėti, o žemėlapiuose pažymėti ne tiksliai. Labiausiai norėčiau padėkoti už galimybes išeiti iš savo komforto zonos ir ją praplėsti. Už galimybes geriau pažinti pačią save ir motyvacija bei instrukcijas sveikos gyvensenos link. Didelis Ačiū visiems, kurie čia buvo. Ši stovykla yra tiesiog nereali. Ir aš būtinai dar sugrįšiu. – Viktorija Šliužaitė.

Ši stovykla buvo pati geriausia iš visų. Čia išmoksi labai daug: apie maistą, sportą, kvepavimą… Šita stovykla pakeis tavo gyvenimą, svarbiausia nebūsi vienas, visi labai draugiški tikrai bus labai daug draugų nesirūpinkite. Maistas labai skanus, ypač sveikas:) Pasiruoškite į patį įdomiausią žygi! Visi vadovai yra ypatigi, linksmi ir geri, jie rūpinsis jumis kiekvieną sekundę. Gal nebūsite vegetarais kai grįšite į normalų gyvenimą, bet visalaiką prisiminkite kas yra gero. 

Šioje stovykloje dalyvauju nepirmą kartą ir dar niekada nenusivyliau. Stovykla padėjo man įveikti labai daug baimių, susirasti daugiau draugų, bendraminčių. Stovykla išmokė priimti kiekvieną žmogų su jo trūkumais ir netobulumais, stengtis žmonėse įžvelgti pozytivias detalias. Kiekvienas čia esantis asmuo padeda augti kaip assmenybei, sąmoningėti. Stovykloje jaučiuosi išgirsta ir svarbi. Kiekvienas dalyvis čia svarbus. Čia pamėgau maisto produktus, kurių anksčiau niekada nemėgau. Maistas gaminamas su meile ir labai skaniai. Gryžus iš stovyklos tikrai norisi keisti mitybą į gerają pusę. Iš šios stovyklos visada gryžtu gyvibinga, energinga ir laiminga. Patirtys, kurias suteikia ši stovykla yra nepamirštamos. Čia tikrai jauti, kad gyveni, pamatai kaip sveikai ir naudingai gali ilsėtis. Rytinės maudynės, žygiai, pelkės, kliūčių ruožas, sužadina laisvės jausmą. Dar niekada nesijaučiau tokia laisva, kaip po šių veiklų (neveltui stovykla vadinasi “Laisvės kodas”). Kvėpavimo praktikos ir meditacijos leidžia pažinti save, pažvelgti į savo vidų, atrasti ramybę, klausytis savęs. Jaučiuosi begalo dėkinga šiai stovyklai. Džiaugiuosi, kad atsirado galimybė tapti šios stovyklos dalimi. – Daniela.

Šioje stovykloje patyriau daug įdomių ir linksmų nuotykių, pasisėmiau be galo išsamių ir labai naudingų žinių, kurias tikiuosi panaudoti. Buvo sunkoka išeiti iš savo komforto zonos, bet tai tikrai labai reikalinga ir jaučiuosi, kad tai man padės tolesniuose gyvenimo iššūkiuose. Buvo smagu užmegzti netikėtas naujas draugystes, kurios per šią vieną savaitę labai sustiprėjo, tikiuosi, kad draugai, kuriuos susiradau bus ilgalaikiai. Visi žmonės čia yra geraširdžiai ir tikrai draugiški bei palaikantys. Man be galo patiko nuostabūs stovyklos vadovai ir savanoriai, visi su skirtingais charakteriais ir visi kartu jie yra nepakartojama “Laisvės Kodo” komanda. Pagalvojus, nevalgyti mėsos visą savaitę kai valgai ją dažnai yra tikras išūkis, bet virtuvės šefas padarė tai daug lengviau ir prie maisto pripratau iš karto, pasistengsiu taip maitintis ir iš čia išvažiavus. Dauguma veiklų man tikrai patiko, ir kvėpavimai, ir bendravimo pratimai, sesijos, mantros, treniruotės (ne visąlaiką), maudynės ,bei žygis, nors jis ir kėlė daug sunkumų bei iššukių, bet jučiuosi išsiugdžiusi ištverme.

Labai ačiū visiems kurie prisidėjo prie šios ypatingos, gyvenimą keičiančios savaitės!

Stovykla yra tiesiog BOMBA! Dabar tikriausiai klausiat kodėl? Todėl, nes tai yra labai gera proga atsisakyti mėsos ir elektroninių prietaisų. Vadovai irgi nepikti kaip kitose stovyklose, jie lyg tavo geriausi draugai, su jais gali žaisti kvadratą, išsikalbėti, pavalgyti ir panašiai. Todėl ir grįžtu jau antrus/trečius metus. Gali susirasti gerų draugų, pailsėti nuo tėvų, brolių seserų ir t.t. Ačiū Pijui – už gerą draugiją; Andžey – už sveikos gyvensenos paskaitas; Sigitai – už meditavimą; Eglei – už gerą stovyklą; Justui ir Andriui – už gerą kvadrato žaidimą; Onutei ir Miglei už geras komandas, ir ačiū tam kas dirbo už baro ar virtuvėje. Ačiū.

Stovykla man labai patiko, smagiai praleidau laiką, susiradau daug draugų, sužinojau daug naujų dalykų. Šioje stovykloje išmokau gyventi sveikiau, jog žmogų gali pažinti vos palietęs jo pirštą arba tik žiūrint į žmogaus akis. Pradžioje stovyklos buvo sunku priprasti prie rytinės mankštos, naujų žmonių, prie sveiko maisto. Bet smagiai praleidau čia laiką, tad ačiū labai visiems kurie čia buvo. Ačiū už sveiką Lietuvą!

Man stovykloje labai patiko. Buvo įdomu per visą savaitę nevalgyti mėsos, pieno ir kiaušinių. Maistas stovykloje visai skanus. Iš stovyklos išsinešu naujus draugus, gerus prisiminimus ir daug naujos informacijos apie mitybą, gyvenimo būdą, bendravimą irkvėpavimą, meditavimą. Rytinė mankšta labai gerai nuteikė dienai. Labai džiaugiuosi, kad čia atvažiavau ir manau tikrai sugryšiu:)

Iš pradžių nenorėjau ir tėvai privertė, bet pabuvus labai patiko ir norėčiau tapti vegane ir sveikiau gyventi.

Į šią stovyklą jau kelinti metai norėjau atvažiuoti. Vis neprisiverčiau, nes žinojau, kad čia mano gyvenimas savaitei tikrai pasikeis ir bus sunku nevalgyti saldumynų. Vis dėl to atvažiavau ir nesigailiu, kad čia atvažiavau, nemeluoju, buvo sunku keltis anksti ryte, valgyti vegetarišką maistą, eiti pakankamai anksti miegoti, kiekvieną rytą sportuoti. Bet tai juk ir duoda patirties, motyvacijos gyvenimui. Kas labiausiai patiko iš stovyklos tai gongai, naktinis žygis, paskaitos su Egle, meditacijos. Kai grįšiu namo, stengsiuosi daugiau judėti, mažiau praleisti laiko prie telefono, bet netapsiu vegane aišku, nes ne dėl to atvažiavau į stovyklą. Džiaugiuosi, kad atvažiavau šiais metais čia į laisvės kodą. Dėkoju visiems vadovams, draugams, kurie buvo visada su manimi ar verkiau, ar juokiausi. Ačiū visiems. Iki kito karto chebryte! Milena

Man ši stovykla buvo įsimintina. Buvo labai linksma, bet buvo ir ašarų. Manau kitais metais tikrai grįšiu. Vanduo būdavo šaltas, bet aš prisipratinau.

ŠIOS STOVYKLOS NEPAMIRŠIU NIEKADA! Ačiū visiems, kurie čia buvo.

Man labai patiko ši stovykla. Manau, kad išmokau daug apie sveiką mitybą, mandalas, daug naujų žinių iš paskaitų. Treniruotės buvo man gan sunkios, tačiau manau man jos suteikė stiprumo ir ištvermės. Sukiausia dalis man buvo kliučių ruožas, kurį man pavyko įveikti tik pusiau. Man labai patiko naktinis žygis. Šioje stovykloje susiradau daug naujų draugų ir tikiuosi dar grįžti atgal į šią stovyklą kaip savanorė, nes jau nelabai galėsiu kaip dalyvė. Laisvės kode išmoku daug ko ir manau, kad gautos žinios man labai pravers gyvenime. Vegetariškai valgyti nebuvo sunku, kadangi ir namuose mėsą valgau gan retai, o pieno produktų nelabai galiu vartoti. Tikiuosi ir toliau stengsiusi maitintis sveikiau ir sveikiau. Tikrai save matau tampant vegetare, nes sveikas ir kokybiškas maistas yra kelias į laimingą ir sveiką gyvenseną.

Labai dėkoju stovyklos vadovams ir ypač Eglei, nes jos paskaitos man padėjo labiau suprasti kas aš esu ir atsipalaiduoti. Taip pat dėkoju Andzej už sveikos mitybos paskaitas. Grasilė.

Stovykla man suteikė labai daug ramybės, labai džiaugiuosi, kad meditavome, nes galėsiu medituoti ir toliau. Buvo neįprasta keltis anksti ryte, bet tai man suteikė daugiau savikontrolės. Šį savaitgalį jaučiuosi daug geriau, nei praitą, kai prasidėjo stovykla. Būtinai atvažiuosiu kitais metais. Ypač dėkoju savanoriams. Labai skanus maistas. Su kiekvienais metais jūs vis geresni. Ačiū! 

Stovykla buvo nuostabi, labai patiko naktinis žygis, tiktais galėjo būti truputį trumpesnis. Sužinojau daug svarbių dalykų apie mitybą, labiausiai nustebino, kad beveik jokio vandens negalima gaerti… Mitybos paskaitų galėtų būti ir daugiau… Sesijose labiausiai patiko tie “eksperimentai”, “bandymai” (paskalos, apkalbos). Tiktai dažnai norėjosi daugiau miego, ypač ryte po naktinio žygio, manau buvo galima bent kelioms valandomis vėliau keltis. IR KUGELIS BUVO ŽIAURIAI SKANUS!!! Per stovyklą trūko miego, bet neskaitant to, tikrai atsipalaidavau. Taip pat labai, patiko kovų menai, manau kažką tikrai panaudosiu ateityje. Ir siūlau atidžiau ieškoti draudžimų daigtų (telefonų, saldumynų), nes tikrai daug kas turi :). Dar labai patiko diskoteka, ypač ta mažoji (nes ten leido dūmus, buvo mažesnė erdvė ir pan.). Visiems labai ačiū, kad sukūrėte ir vedėte tokią stovyklą! Tikiuosi dar sugryžšiu.

Man, Marijui, labiausiai patiko iš visų stovyklos veiklų – tai kliūčių ruožas, nes jis mane nustebino. (Pirmą kartą čia esu)

Šį penktą kartą stovykloje man patiko mankšta, maudynės ir gongai. Viskas patiko, bet šitie išskirtiniai.

Esu Ūla, prieš stovyklą labai labai jaudinaus, bet kai praęjo viena diena, buvo taip gerai. Visa savaitė buvo faina. Ačiū visiems.

Ūla

Man ši stovykla labai patiko ir tikrai norėčiau važiuoti kitais metais. Šitoje stovykloje man labai patiko maistas ir maudynės. Ačiū visiems vadovams ir savanorems už labai linksmą stovyklą. Martynas

Šioje stovykloje pirmą kartą ir turbūt ne paskutinį. Gal valgysiu mėsą, bet mažiau. Laikas čia prabėgo greitai Aišku be tėvų liūdna, bet kai turi draugų tai ir ne taip liūdna. Kiekvieną dieną atsikėlusi padariau Andžėjaus mankštą, jeigu prisiminsiu. Puiki stovykla pabūti be telefono, kompiuterio ir t.t. Ačiū visiems vadovams ir savanoriams. Ačiū.

Ši stovykla mane sužavėjo žmonių draugiškumas ir nuoširdumas. Eglės paskaitos buvo labai įdomios. Andžėjaus irgi, tik gaila aš susirgau ir negalėjau išklausyti daugiau. Tikrai manau, kad išmokau, daug naujų naudingų dalykų ir juos panaudosiu. Čia susiradau daug draugų. Ačiū visiems vadovams už stovyklą ir energiją. Manau, kad tikrai sumažinsiu mėsos kiekį. Ačiū savanoriams, kurie pardavinėjo saldumynus. Tiesą sakant, nelabai patiko kai Simonas mus kėlė. Užtat patiko maudynės. Tikrai manau, kad atvažiuosiu čia kitais metais. Linkiu visiem stovykloje išeiti namo su šypsenomis ir valgyti mažiau mėsos arba visai jos nevalgyti. Sekmės kitais metais.

Stovykloje buvau pirmą kartą ir turiu pasakyti, kad man čia tikrai patiko. Eglės sesijos buvo įdomios ir tikrai naudingos, o per Linos sesijas patiko pažinti kitus žmones. Šioje stovykloje daug gerų žmonių. Buvo keli savanoriai, kurie nepadėjo – per naktinį žygį ir tiesiog negražiai kalbėjo ir gadino nuotaiką. Vadovai man irgi patiko, išskyrus Simonas, nes jis išverčia žmones iš lovų ir net neleidžia užsidėti batų savo, kad galėtum nueit sportuoti. Naktinis žygis buvo įsimintiniausias įvykis, tik galęjo kitą rytą leist pasirinkt ar nori sportuot ar ne, Taip pat manau, kad galėjo pasakyti apie tai, kad paimtumėm blogiausius rūbus, nes nežinojau, kad juos susigadinsiu. Užskaitau.

Ši stovykla man labai patiko. Aš manau, kad tai yra proga savaitę pagyventi be telefono ir mėsos. Čia galima susirasti daug naujų draugų ir pratęsti draugų sąrašą. Virtuvėje visada paruošiamas skanus maistas, vadovai ir savanoriai sugalvoja labai smagių užsiėmimų. Aš visiems rekomenduoju šią stovyklą, nes joje tikrai gerai praleidau laiką. Netingėkite ir atvažiuokite! Augustina R.

Ši stovykla buvo man labai įdomi. Tokioje stovykloje buvau pirma kartą. Iš pradžių buvo nemalonu bendrauti su kitais, nes tai buvo nejauku. Paskutinėmis dienomis su visais susibendravau ir dabar gaila išvažiuoti. Daug sužinojau apie sveikatą ir bendravimą, tai galėsiu panaudoti ateityje. mankšta, maudynės ir ankstus kėlimasis buvo NUOSTABU!

Tikiusi grįšiu kitais metais.

Šitoje stovykloje esu pirmą kartą. Viskas patiko, labiausiai įsiminiau kliučių ruožą ir naktinį žygį. Dėkoju visiems svanoriams ir vadovams. Dėkingas Andzej už rytinę mankštą, žaidimus lauke, tai buvo nepakartojama. Dėkoju Sigitai už sesijas išmokau raminti save, medituoti ir teisingai kvėpuoti. Dėkoju Rameshvarai už sveiką ir skanų maistą.

Ši stovykla man labai patiko. Aš manau, kad tai yra proga savaitę pagyventi be telefono ir mėsos. Čia galima susirasti daug naujų draugų ir pratęsti draugų sąrašą. Virtuvėje visada paruošiamas skanus maistas, vadovai ir savanoriai sugalvoja labai smagių užsiėmimų. Aš visiems rekomenduoju šią stovyklą, nes joje tikrai gerai praleidau laiką. Netingėkite ir atvažiuokite.

Man labai patiko ši stovykla. Manau, kad išmokau daug apie sveiką mitybą, mandalas daug naujų žinių iš paskaitų. Treniruotės buvo gan sunkios man, tačiau jos suteikė stiprumo ir ištvermės. Man labai patiko naktinis žygis. Šioje stovykloje susiradau daug naujų draugų ir tikiousi dar grįžti atgal į šią stovykla kaip savanorė, nes jau nelabai galėsiu kaip dalyvė. Laisvės kode išmokau daug ko ir manau, kad gautos žinios man labai pravers gyvenime. Vegetariškai valgyti nebuvo sunku kadangi ir namuose mėsą valgau gan retai, o pieno produktų nelabai galiu vartoti. Tikiuosi ir toliau stengsiuosi maitintis vis sveikiau ir sveikiau. Tikrai matau save tampant vegetare, nes sveikas ir kokybiškas maistas yra kelias į laimingą ir gerą gyvenseną. Labai dėkoju stovyklos vadovams ir ypač Eglei, nes jos paskaitos man padėjo labiau suprasti kas aš esu ir atsipalaiduoti. Taip pat dėkoju Andžey už sveikos mitybos paskaitas.

Važiuojiu ketvirtą kartą, vis dar fainai.

Stovykla labai šauni ir man čia labai patiko, nes čia visą laiką įdomu ir nenuobodu.

Ši stovykla yra pilna įšūkių bei smagiu nuotykių. Vienas dalykas jog po naktinio žygio galima būtų pakelti kokią aštuntą arba devintą valandą, tačiau visa kita atrodė tiesiog tobula. Kitais metais tikrai čia vėl būsiu. Truputi sunku pabaigt stovyklą kadangi čia yra tiek daug įdomių ir nuostabių žmonių. Bet labai patiko naktinis žygis, kliūčių ruožas bei gongai. Buvo sunku keltis anksti ryte ir eiti miegoti dešimtą valandą vakaro, bet po kiek dienų pripratau. Maistas tiesiog neišsakomais žodžiais skanus. Labai AČIŪ už tokią nuostibią stovyklą.

Man stovykla patiko ir nepatiko, tokia “Medium”. Man patiko gongai, naktinis žygis, labai tingėjau eiti į mankštą, bet keltis nebuvo sunku. Mankšta man buvo truputi per daug, bet labai džiaugiuosi, nes aš sugebėjau svorį numesti.  Aš nesigailiu, kad čia atvažiavau, vienu momentu buvau užmiršusi apie telefoną ir net nebesinori sėdėti prie jo dabar, man toks didelis šokas yra, kad šita stovykla padėjo užmiršti jį, labai visi draugiški buvo, man patiko labai, labai daug naujų draugų radau ir mano kambariokės buvo labai fainos ir kartais mes susėsdavom ir juokdavomės kaip žmogus bando kvarkvabalius nuskinti nuo vaizdo. Ačiū labai. 

Man ši stovykla patiko. Labiausiai patiko naktinis žygis ir kliūčių ruožas, susiradau naujų draugų. Buvo labai skanūs pusryčiai ir tortas. Man labai trūko tėvų ir namų.

Tai stovykloje esu pirmą kartą gybenime ir man padarė gerą įspudį!! Čia susiradau naujų draugių ir maistas tiesiog pasakiškas!! Labai išsiilgau šeimos, bet praleidau puikią savaitę. Labiausiai man patiko trys dalykai, tai yra kliūčių ruožas, naktinis žygis ir DISKOTEKA!! Didelis ačiū vadovams ir savanoriams. Ačiū už nuostabią savaitę.

Stovykla nėra labai patogi, bet yra labai naudinga ir iš jos išmokau daug naujų dalykų. Būtų gerai jeigu būtų daugiau paskaitų, nes jos man asmeniškai labiausiai patiko. Ši stovykla būtų dar geresnė jei keltumėmės aštuntą valandą ryto, nes žiauriai sunku keltis šešios trisdešimt.

Ši stovykla yra faina, bet man labai sesijos nepatiko. Fainiausia buvo paskaitos ir diskoteka šeštadienį. Maistas buvo tikrai geras, bet nebuvo makaronų, gaila… Nepatiko, kad reikėjo keltis LABAI anksti. Kažkaip pirmomis dienomis jaučiausi labai čia nesaugi, bet nesigailiu, kad čia atvažiavau, nes labai daug ko išmokau. Ačiū labai už šią patirtį.

Ši stovykla man labai patiko, joje susiradau draugų, išmokau daug naujų dalykų apie sveiką gyvenimo būdą. Taip pat išmokau kvėpavimo pratimų kurie mant tikrai pravers ateityje. Labai, labai džiaugiuosi, kad atvažiavau, nes tai viena iš nuostabiausių stovyklų kuriose esu buvus, jos vadovai nerealūs, visalaiką pakeldavo nuotaiką kai būdavo liūdna ir pan. Dėkoju vadovų ir savanorių komandai už nuostabią stovykla. Ačiū.

Stovykla man patiko, bet gaila nebuvo Patriko ir Patricijos. Naktinis žygis man nelabai patiko, nes buvo šalta. Patiko Andžey paskaitos, sesijos su Egle ir Lina, patiko maistas, labiausiai iš maisto patiko košės su vaisiais, bulvių apkepas ir šaltibarščiai su bulvėmis. Man labai patinka, kad šitoje stovykloje visada randi draugų, labai patiko mano komanda per sesijas, Justas buvo labai geras vadovas, nes visalaiką atvirai pakalbėdavome. Visi vadovai ir savanoriai labai faini ir draugiški. Nepatiko šokiai ir mantros (užmigau per mantras). Patiko gongai, nes galėjau pamiegoti. Dar labai skani duona buvo, patiko mandalas piešti (viską teisingai pasakė apie mane iš mandalos). nepatiko anksti keltis. Ačiū visiems vadovams ir savanoriams, nes stovykla labai man patiko. 

Stovykloje buvau pirmą kartą, tad pirmasis mano atsiliepimas būtų teigiamas. Vadovai ir savanoriai buvo rūpestingi ir energingi, atsakingai žiūrėjo į savo pareigas. Maistas buvo skanus ir neapkraunantis, tad tikrai nebuvo akimirkų, kada jaučiausi išalkusi. Užduotys ir suplanuota programa buvo įdomi ir informatyvi. Pravestos paskaitos paliko įspūdį ir iš stovyklos išsinešu paskatą pradėti sveikesnį ir dvasingesnį gyvenimą. Kas galbūt nepatiko, tai, kad tokie užsiėmimai kaip mantrų dainavimas, kliūčių ruožas galėjo vykti dažniau. Bet apart to, nusiskundimų neturiu ir tikrai sugryščiau dar kartą į šią stovyklą.

Man ši stovykla labai patiko, rekomenduosiu savo draugams ir kitais metais atsivešiu ir juos. Maistas tobulas, nuo Andžej paskaitos tapau vegetarė. Stovykla yra pati geriausia iš visų kuriose esu buvus, vadovai puikūs (Patys geriausi), veiklos taip pat yra nuostabios ir įdomios. Ačiū visiems vadovams už visą savaitę ir iki kito pasimatymo.

Sveiki, buvo žiauriai smagu. Man labai patiko sesijos, gongai, diskoteka. Buvo labai fainos komandos visi uždaviniai buvo labai faini. Ačiū jums.

Stovykla labai faina. Daug įspūdžių, informacijos ir pan. Šioje stovykloje labai patiko naktinis žygis, bei kliučių ruožas. Nelabai patiko, kad kėlėmės labai anksti, norėčiau, kad keltumėmės aštuntą/devintą valanda rytais ir mankšta būtu lengva. Labai faina, kad susiradau daug draugų. Labai patiko užsiėmimai ypač mandalos ir meditacijos. Ai be to naktiniame žygije punktai galėtų būti labiau aiškiose vietose, nes šį kartą buvo per daug užslėpta. 

Man labai patiko stovykla aš susiradau daug naujų draugų. Aš stovykloje nelabai gerai miegojau todėl, kad kėlė septinta ryto. Man nepatiko naktinis žygis todėl, kad reikėjo per tunelį eiti ir ten buvo šlapia, aš sušlapau nuo vandens. Nepatiko, kad aš pirmą naktį sportavau.

Sveiki! Aš šioje stovykloje esu pirmą kartą. Ši stovykla yra įdomi, linksma, sveika, bei pamokanti. Man stovykla padarė didelį įspudį ir aš iš jos pasisėmiau daug žinių. Ir aš labai dėkoju Eglei, bei kitiems savanoriams, kad suorganizavote šią stovyklą. Kitais metais, jeigu tik tam bus palankios salygos, būtinai atvažiuosiu į šią nuostabią stovyklą. 

Stovykla buvo nereali, susiradau pilna draugų, bei laiką praleidau sveikai ir pozityviai.

Stovykloje man patiko ir tikrai ją atsiminsiu dar ilgai. Joje buvau pirmą kartą ir buvo sunku priprasti prie mėsos nevalgymo, bet man pavyko. Veiklos labai patiko ir manau, kad meditaciją bandysiu pati šiektiek praktikuoti. Stovykloje visi buvo labai draugiški, tad problemų su susibendravimu tikrai nekilo. Sunkiau buvo ryte anksti keltis, sportuoti ir eiti išsimaudyti, tačiau kėliausi visada, ėjau sportuoti, tik eiti išsimaudyti nevisas dienas prisiruošiau, bet pabandžiau ir galiu patvirtinti, kad tai tikrai atgaivino. Žygis buvo kupinas nuotykių ir nuotaikos svyravimų, nes sušlapus mūsų komanda turėjo eiti virš dešimt likusių punktų, bet manau, kad jį tikrai labai ilgai įsiminsiu. Kitam kartui tik siūlau pranešti apie aprangą, kurią reikia pasiimti žygiui, nes dabar buvau su netinkama avalyne, apranga ir t.t. Duodu didelį ačiū visiems tiek vadovams, tiek savanoriams ir visai bendruomenei, kuri kartu dalyvavo ir padėjo patirti šiuos nuostabius įvikius. AČIŪ. 

Labas, pagaliau atėjo, ta paskutinė stovyklos diena, buvo labai sunku priprasti prie atsikėlimo anksti, bet nesigailiu čia atvažiavus, tai ačiū jums. Visą savaitę galvojau kada grįžiu namo, bet buvo labai įdomūs užsiėmimai, susiradau kelis naujus draugus, įgijau daug naujos informacijos, bei žinių. Linksmiausias buvo žygis. Keturias valandas vaikščiojom ir ieškojom punktų, pavargome. Tada visą tą kelią ėjau šlapia, nusitryniau visą kulną, bet buvo vertą, nes susiradau daugiau draugų ir patirčių. Taip pat patiko paskaitos apie sveiką gyvenimą ir mitybą, bet nemanau, kad nustosiu valgyti mėsą. Nu galbūt ribosiu ir žiūrėsiu ką valgau, bet reiks priprasti. Ačiū jums už visus prisiminimus, už kartu leistą laiką ir už nepamirštamus nuotykius. 

Sveiki, man šios stovyklos pirmos dvi dienos buvo labai blogos, neturėjau draugų, buvau pilnas baimės, bet nuo trečios dienos viskas apsisuko 180º ir man ši stovykla pradėjo patikti, kaip nežinau kas. Kambariokai labai išdyke, tai prieš miegą galėdavome prisijuokti. Kad stovykla baigėsi yra ir liūdna, ir smagu. Liūdna, kad su visais žmonėmis reikia išsiskirti, čia man jautėsi lyg mano namai. Smagu, nes pagaliau pamatysiu savo tėvus ir važiuosiu namo, kurių tikrai pasiilgau. Šioj stovykloj išmokau labai naudingų dalykų, kurių mokykloje nemokina. Be telefono ir be cukraus, bei mėsos buvo sunku gyventi, bet panašu, kad išgyvenau. Man labiausiai patiko ėjimas miegoti, kliūčių ruožas, vakarienės su duona ir sviestu ir draugiški žmonės aplinkui. Man nepatiko, kad pusryčių salotose kažkokie ikrai, bet ne ikrai, šaltas ir blogas oras, naktinis žygis per jį nusikaliau negyvai. Tikrai labai norėsiu čia sugryžti!  Ačiū visiems kas padarė, kad ši savaitė būtų labai gera. – Erikas. T.

Šioje stovykloje esu ne pirmą kartą ir tikrai ne paskutinį. Čia patyriau daug naujovių, įgyjau bendravimo, išmokau daug naujų dalykų. Būdama “Laisvės kode” jaučiausi suprasta ir priimta, tokia kokia esu. Ši savaitė buvo ramiausia savaitė per šiuos metus. Rytinės mankštos ir maudynės leidžia atsibusti. Maudynės gonguose duoda galimybę patirti naujų jausmų. Stovyklos maistas yra labai maistyngas ir skanus. Paskaitos pilnos informacijos reikalingos paaugliui. Išmokau kaip apsiginti, sveikesnės mitybos, mokėmės apie pasaulines problemas ir kaip galima jas išspręsti. “Laisvės kode” vykstantys žygiai labai įdomūs ir naudingi. Vadovų ir savanorių energija uždega visus, duoda motyvacijos daugiau domėtis sveika mityba, savęs atradimu. “Laisvės kode” yra labai gera gyventi. Man labai patiko ši stovykla. Ačiū tiems, kas ją sukūrė. – Alna.

Ši stovykla tikrai atvėrė man akis. Esu čia antrą kartą ir tikrai nepaskutinį. Savanoriai ir vadovai yra labai malonūs ir nuoširdūs. Skeptiškai pirmą kartą žiūrėjau į maistą, bet jis yra labai skanus ir skatina tapti vegetarais. Dėkoju stovyklos darbuotojams už nuostabią savaitę. 

Atsiliepimas apie mūsų komandą joje man labai patiko, visi buvo labai draugiški ir darbštūs, tačiau mūsų komandos vadovas – Simonas man nepatiko. Jis palyginus su kitais “team” lyderiais nedaug ką veikė. Visi kiti prižiūrėjo, kad visi būtų savo vietose ir neveluotu, kol jis pats vėlavo ir porą kartu, net praleido susitikimus. Didžiają dalį tokio darbo padarė mūsų komandos nariai. Atsiliepimas apie maistą – maistas man patiko ir buvo labai skanus, įpač kugelis. Buvo labai skanu didžiają dalį laiko. Atsiliepimas apie sesijas ir paskaitas – man paskaitos buvo įdomios ir man tikrai patiko, ne visos, bet čia jau mano problemos. Labai patiko gongai, buvo faina numigt ir atsipalaiduoti po mankštos. Sužinojau daug naujų dalykų ir informacijos. Meditacijos buvo taip pat labai įdomios ir atpalaiduojančios. – Beatričė. J.

Man stovykla labai patiko. Esu čia ne pirmą kartą ir tikrai nepaskutinį kartą. Susiradau naujų draugų ir patyriau daug nuotykių. Stovykla buvo nepakartojama ir nereali. Šiaip aš mėsos nevalgau, todėl neuvo sunku jos nevalgyti stovyklos metu. Tačiau buvo sunku būti be telefono, bet po kiek laiko pripratau ir be telefono radau naujų veiklų ir užsiėmimų. Išmokau atsipalaiduoti, medituoti. Pradėjau žiūrėti į gyvenimą iš kitos pusės, dėl to esu dėkinga sesijoms ir jų vedėjoms Linai su Egle. Aš išmokau būti dėkinga už visus dalykus. Dėkoju Andžej už mankštą, Simonui už gražius kadrus, visiems savanoriams už palaikymą, motyvaciją, skanų maistą ir svarbiausia: ačiū už naują požiūrį į gyvenimą.

Ši stovykla man tikrai patiko, buvo geros veiklos/užsiėmimai. Savanoriai ir vadai buvo geri, tikrai davė motivacyjos. Labiausiai man patiko sportas, kas nepatiko, tai, kad pirmadienį ėjom sportuoti 00:00 val. Iš veiklų labiausiai nepatiko šokiai, nemegėjas aš šokių.

Stovykla puiki, tik gaila, kad telefonus paima. Man patiko piešti mandalas. Dar labai patiko maudytis, nepatiko man, kad labai anksti kelia. Šiandien jaučiuosi puikiai. 

Geriausia ir įdomiausia stovykla kurioj buvau. – Tadas

Dėkoju už šią nuostabią stovyklą, dėkoju už maistą, draugus, sesijas ir pan. Man patiko galima sakyti viskas, nors ir užemėm antrą vietą naktiniame žygyje, vistiek skanus tortas. 

Stovykla labai patiko. Šioje stovykloje sunkiai, bet kiekvieną dieną kėliausi į mankštą. Iš šios stovyklos išsivežu gerai praleistas dienas. Supratau, kad pirma reikia pasirūpinti savimi, tada kitais. Stovykloj labai skanus maistas. Visiems stovyklos vadovams, savanoriams labai AČIŪ!

Man stovykla labai patiko, susiradau daug draugų, buvo labai skanus maistas. Patiko maudynės ypač ryte po mankštos, labai geros mankštos. Patiko kliūčių ruožas, bei naktinis žygis.

Stovykla yra viena iš mano geriausių stovyklų. Labai lengva atsipalaiduoti, pabandyti gyventi kitaip ir išeiti iš savo komforto zonos. Maistas irgi labai skanus. Aišku nelabai faina taip anksti keltis, bet po to kai pripranti yra faina. Žmonės čia malonūs ir draugiški. Žodžiu viskas kas šitoj stovykloj yra, yra labai faina. Apsimoka:)

Man patiko stovykloje dėl skanaus maisto, įdomių sesijų ir maudynių. Dėkoju Eglei, Andžej, Pijui, Vytukui, Sigitai, Justui, Andriui ir kitiems vadovams.

Ši stovykla man labai patiko. Šioje stovykloje jaučiausi atsipalaidavus:) Man labai patiko: Gongai, naktinis žygis, kliūčių ruožas. Dėkoju tam žmogui kuris iškepė duona, ištiesų, duona man buvo labai skani. LABAI GERA STOVYKLA:)

Labai patiko stovykla, galbūt ateisiu antrą kartą ir tikrai bandysiu nevartoti maisto produktų kurie kenkia sveikatai. Gersiu prafiltruotą vandenį ir sumažinsiu pieno prouktų vartojimą, bei mėsos:)

Ši stovykla buvo labai smagi. Patyriau daug nuotykių ir tikrai žadu dar kartą atvažiuoti į šitą stovyklą. Labiausiai patiko naktinis žygis, gongai. kaikurios sesijos, bet ne visos. Kas man nepatiko, tai anksti keltis ir anksti eiti miegoti. Tikrai išvažiuoju su daug naujų patirčių, nuotykių, gerų prisiminimų. Vadovai tiesiog nuostabūs. Labai draugiški (nevisada), bet vistiek. 

Labai dėkoju už šią nuostabią stovyklą “Laisvės kodas”. Joje aš išmokau kaip taisyklingai kvėpuoti ir jų dėka aš galėsiu nusiraminti, kai aš būsių piktas. Sigitos dėka išmokau piešti mandalas ir pajusti koks geras jausmas yra piešti jas. Onutės dėka aš supratau kaip yra svarbu būti draugišku. Andžėjaus pagalba aš išmokau daryti mankštą rytais. Justo, Simono ir Pijaus pagalba galėjau rytais, gan gerai ir smagiai atsikelti. Taip pat dėkoju ir savanoriams kurie dirbo virtuvėje ir gamino valgyti. Maistas buvo nuostabus. Čia aš susiradau labai daug draugų ir supratau kaip gerą turėti draugų. Todėl aš labai, labai dėkoju, kad rūpinotės manimi ir kitais. – Lukas P.

Man šita stovykla patiko. Buvau pirmą kartą ir iš esmės nesigailiu, kad atvažiavau. Nežinau ar kartosiu, nes buvo keli nemalonūs vadovai. Labiausiai nustebau, kad Simonas toks nefainas, nes soc. medijoje visiškai kitoks. + Labai nemalonu, kai jis kiša kamerą. Taip pat nesuprantu “tikslo plauti smegenis”, kad jei suvalgysiu mėsos vos ne susirgsim vėžiu ir mirsim. Iš esmės man patiko maistas, buvo skanu ir gal truputi trūko mėsos, bet ne per daugiausiai. Tiesiog paprasčiausiai manau, kad mėsos valgymas yra tavo sprendimas ir taip nėra gal pagaljus “sveika”, bet nereikia dėl to teisti žmogaus. Stovykloje labai faini žmonės ir greitai radom bendrą kalbą. Susiradau daug naujų pažinčių. Veiklos taip pat patiko, labai daug naujų patirčių. Labai patiko sesijos su Lina ir Egle. Ačiū:)

Registracija į „Laisvės kodas 2023“

1 komentaras apie “Pravestos paskaitos paliko įspūdį ir iš stovyklos išsinešu paskatą pradėti sveikesnį ir dvasingesnį gyvenimą.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.