Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

25 metrų plaukimas ekete 2021

6 kovo, 2021 | 12:00 - 15:00

DĖMESIO! 25 metrų eketės plaukimas Trakuose keičiamas į savarankišką plaukimą. 

Visi tikėjomės, kad vasario gale bus atšaukti ribojimai judėjimui tarp savivaldybių, bet taip nenutiko, o ledas tirpsta. 30 dienų ledinės eketės iššūkis leido mums nugalėti aplink sėjamą baimę, praplėsti savo ribas įveikiant stereotipus apie šalto vandens pavojų. Šimtai pirmų kartų eketėje, dešimtys mažamečių vaikų, užsidegusių tėvų pavyzdžiu nebijoti šalto vandens, 25 metrų eketės kituose Lietuvos miestuose, stulbinamai aktyvus ledinės nuotraukos konkursas įrodo, kad šalčio efektyvumas mūsų sveikatai yra neginčijamas! 

Planuotas renginys neįvyks Traukuose, TAČIAU:

  • Kovo 6 d. Vilniuje, Žaliuosiuose ežeruose mes išpjausime 25 m. eketę su trimis takeliais sau ir tiems, kurie vis dėl to nuspręs praplaukti 25 m ir užfiksuoti savo 2021 m. plaukimo laiką. Eketė bus paruošta 12 val. Visi praplaukusieji gaus specialiai šiam plaukimui sukurtą medalį.
    Nusprendusiems savarankiškai plaukti 25 m. eketėje, atvykus prašome laikytis šiuo metu šalyje rekomenduojamų taisyklių būnant lauke.
  • Tie, kurie atvykti negalės, tačiau yra užsiregistravę ir savo miestuose turi 25 m. eketes, siūlome kovo 6 d. 12 val. plaukti savo mieste ir pasidalinti su mumis vaizdo įrašu Facebook tavo miesto grupėje ir mes jums atsiųsime medalius už įveiktus 25 m. ekete!
  • Tiems, kurie nepasinaudos nei viena iš aukščiau paminėtų galimybių siūlome: 
    • perkelti registraciją 2022 metų vasario mėnesio plaukimui Trakuose;
    • grąžinti registracijos mokestį.

Kiečiame registruotis, kovo 6 dieną plaukti, nepamiršti nusifilmuoti ir atsiųsime jums medalį už įveiktą ledinę eketę!

REGISTRACIJA

Registruotis dabar

 

2019 metų plaukimo varžybos:

2020 metų plaukimo varžybos:

 

REGISTRACIJA

Registruotis dabar

Informacija

Data:
6 kovo, 2021
Laikas:
12:00 - 15:00
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.