Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Jaunimo sveikatingumo stovykla ONLINE

25 spalio | 18:00 - 31 spalio | 19:30

48€

      

Sveikuolių sąjunga ir jaunimo prekinis ženklas GRLPWR skelbia ONLINE SVEIKATINGUMO SAVAITĘ. Pažadam prablaškysim, sužinosi ir patirsi daug naujo, susirasi naujų bendraminčių, o svarbiausia turėsi jėgų užsibrėžtiems tikslams siekti ir būsi pavyzdžiu kitiems  Ar jau susidomėjai?

 

Kiekvieną dieną kartu mokysimės apie sveikatą, grožį, emocijų balansą ir kitus įdomius dalykus, kuriuos tikrai galėsi pritaikyti sau. Nustebtum sužinojęs kaip sveikatingumas gali pakeisti tavo santykį su savimi, aplinka, o pabodusią rutiną padaryti vėl įdomią.

Šie kursai – galimybė susipažinti ir artimai pabendrauti su kiečiausiais savo srities žinovais ir gauti asmeninių patarimų. Žmonės, su kuriais susitiksi, ne tik kalba apie sveiką gyvenseną – jie patys pergyvenę ir savo kailiu išbandę tai, ką gali sužinoti bei pritaikyti ir tu.

Tai kaip, ar esi pasiruošęs savo didžiajam pokyčiui??🤘 

 

Daugiau kaip 30 metų kūrėme, ištobulinome ir įgyvendinome labai paprastą, aiškią, duodančią greitus rezultatus programą, kuri trunka 7 dienas. Sutikite, kad septynios dienos yra trumpas laikotarpis visame ilgame žmogaus gyvenime. Jų metu dalyviai iš naujo atranda sveikatingumą.

Susipažinkite su lektoriais:

Sveikatingumo savaitės dalyviai gaus detalią 7 dienų programą su aiškiomis instrukcijomis ką, kada ir kaip daryti, nuorodas į mankštas, receptūras su savaitės meniu, dalyvaus paskaitose, klausimų-atsakymų sesijose. Viskas vyks Zoom platformoje. Visi, kurie užsiregistruos gaus dalyvavimo sąlygas į savo email.

Savaitės programa (susitikimų laikas 18.00 – 19.30 kiekvieną dieną) :

  • spalio 25 d. – Sveikatingumo programos pristatymas ir veiklos visos savaitės metu.  
  • spalio 26 d. – Kalbėsimės apie tai, kaip praplėsti savo komforto zoną, kaip grūdinti ir stiprinti savo organizmą ir kodėl tai yra svarbu. Ir mes kartu tai darysime visą savaitę!!!
  • spalio 27 d. – Sužinosite kaip stiprinti imunitetą mitybos dėka, kokie produktai jį veikia teigiamai, o kokie neigiamai.
  • spalio 28 d. – Kalbėsimės kaip atrasti motyvacijos ir būti aktyviems.
  • spalio 29 d. –  Sužinosite apie santykių kūrimo poveikį organizmui.
  • spalio 30 d. – Tema – kaip mūsų požiūris į gyvenimą veikia mus.  Visos savaitės paskaitų apibendrinimas. 
  • spalio 31 d.  – Apibendrinimasis laiškas, kaip gyventi toliau kiekvienam dalyviui asmeniškai.

Visa stovykla vyks Online, Zoom platformoje. Visiem užsiregistravusiems dalyviams bus atsiunčiamos nuorodos iki susitikimo likus 20 min.

Susitikime, tam, kad savaitę laiko praleistume naudingai ir prasmingai sau.

Registracija į jaunimo sveikatingumo stovyklą vykdoma iki 2021 m. spalio 25 d. užpildžius dalyvio registracijos anketą ir pervedus 50 proc. arba visą dalyvio mokestį.

Registruotis dabar!

Informacija

Pradžia:
25 spalio | 18:00
Pabaiga:
31 spalio | 19:30
Kaina:
48€
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.