Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Jaunimo sveikatingumo stovykla ONLINE

14 vasario, 2022 | 18:00 - 20 vasario, 2022 | 19:30

48€

     

VASARIO 14  – 18 dienomis!

Sveikuolių sąjunga ir jaunimo prekinis ženklas GRLPWR skelbia ONLINE SVEIKATINGUMO SAVAITĘ. Pažadam prablaškysim, sužinosi ir patirsi daug naujo, susirasi naujų bendraminčių, o svarbiausia turėsi jėgų užsibrėžtiems tikslams siekti ir būsi pavyzdžiu kitiems  Ar jau susidomėjai?

 

Kiekvieną dieną kartu mokysimės apie sveikatą, grožį, emocijų balansą ir kitus įdomius dalykus, kuriuos tikrai galėsi pritaikyti sau. Nustebtum sužinojęs kaip sveikatingumas gali pakeisti tavo santykį su savimi, aplinka, o pabodusią rutiną padaryti vėl įdomią.

Šie kursai – galimybė susipažinti ir artimai pabendrauti su kiečiausiais savo srities žinovais ir gauti asmeninių patarimų. Žmonės, su kuriais susitiksi, ne tik kalba apie sveiką gyvenseną – jie patys pergyvenę ir savo kailiu išbandę tai, ką gali sužinoti bei pritaikyti ir tu.

Tai kaip, ar esi pasiruošęs savo didžiajam pokyčiui??🤘 

 

Daugiau kaip 30 metų kūrėme, ištobulinome ir įgyvendinome labai paprastą, aiškią, duodančią greitus rezultatus programą, kuri trunka 7 dienas. Sutikite, kad septynios dienos yra trumpas laikotarpis visame ilgame žmogaus gyvenime. Jų metu dalyviai iš naujo atranda sveikatingumą.

Susipažinkite su lektoriais:

Sveikatingumo savaitės dalyviai gaus detalią 7 dienų programą su aiškiomis instrukcijomis ką, kada ir kaip daryti, nuorodas į mankštas, receptūras su savaitės meniu, dalyvaus paskaitose, klausimų-atsakymų sesijose. Viskas vyks Zoom platformoje. Visi, kurie užsiregistruos gaus dalyvavimo sąlygas į savo email.

Savaitės programa (susitikimų laikas 18.00 – 19.30 kiekvieną dieną, šeštadienį ir sekmadienį 11 val.) :

  • vasario 14 d. – Sveikatingumo programos pristatymas ir veiklos visos savaitės metu.  
  • vasario 15 d. – Kalbėsimės apie tai, kaip praplėsti savo komforto zoną, kaip grūdinti ir stiprinti savo organizmą ir kodėl tai yra svarbu. Ir mes kartu tai darysime visą savaitę!!!
  • vasario 16 d. – Sužinosite kaip stiprinti imunitetą mitybos dėka, kokie produktai jį veikia teigiamai, o kokie neigiamai.
  • vasario 17 d. – Kalbėsimės kaip atrasti motyvacijos ir būti aktyviems.
  • vasario 18 d. –  Sužinosite apie santykių kūrimo poveikį organizmui.
  • vasario 19 d. – Tema – kaip mūsų požiūris į gyvenimą veikia mus.  
  • vasario 20 d. Visos savaitės paskaitų apibendrinimasAptarimas kaip gyventi toliau po stovyklos. 

Visa stovykla vyks Online, Zoom platformoje. Visiem užsiregistravusiems dalyviams bus atsiunčiamos nuorodos iki susitikimo likus 20 min.

Susitikime, tam, kad savaitę laiko praleistume naudingai ir prasmingai sau.

Registracija į jaunimo sveikatingumo stovyklą vykdoma iki 2022 m. vasario 13 d. užpildžius dalyvio registracijos anketą ir pervedus visą dalyvio mokestį.

Registruotis dabar!

Informacija

Pradžia:
14 vasario, 2022 | 18:00
Pabaiga:
20 vasario, 2022 | 19:30
Kaina:
48€
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.