Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

On-line webinaras tėvams „Gimusio kūdikio intelekto vystymas”

9 vasario, 2022 | 18:00 - 20:00

19 EUR

Gimęs kūdikis – didelis džiaugsmas šeimai. Visi tėvai svajoja, kad jų vaikai bus ypatingi, išskirtiniai, gabūs, pasieks savo tikslų gyvenime, bus naudingi žmonijai. Ar tikrai tautosaka „Maži vaikai-maži vargai, dideli vaikai-dideli vargai” yra teisinga? Ką tėvai gali padaryti jau gimus kūdikiui, kad jo intelektas, sąmoningumas vystytųsi, koks mamos ir tėčio vaidmuo, jų tarpusavio santykiai gali sudaryti palankiausias sąlygas vaiko vystymuisi?

„Pas vaiką iki 6 metų funkcionuoja dešinysis smegenų pusrutulis, jis priima regimąją ir akustinę informaciją nenagrinėdamas, užrašo viską į pasamonę. kairysis pusrutulis, kuris nagrinėja informaciją, aktyviai veikti pradės tik sulaukus 6 m. Todėl labai svarbu, kad pirmais gyvenimo metais nepapultų neigiamos informacijos, nes ji vėliau nesąmoningai vadovaus 95 proc. mūsų gyvenimo.”

Gyd. Romualdas Šemeta, 2021 m.

Kviečiame į unikalų on-line webinarą poras, kurios susilaukė naujagimių ir nori nepraleisti progos sužinoti bei išmokti praktinių būdų, kurie ugdo ir stiprina vaiko intelektą.

Seminare kalbėsime:

  • Ar aplinka turi reikšmės vaiko intelekto vystymuisi?
  • Protinių, muzikinių ir aktorinių sugebėjimų vystymasis.
  • Vaiko kalbos vystymosi kritinis periodas.
  • Vaikai ir muzika. Mocartai ir bethovenai išugdomi.
  • Tėčio įtaka vaiko vystymuisi.

 Seminarą veda

Romualdas Šemeta – legendinis gydytojas akušeris–ginekologas, turintis 30 m. klinikinės praktikos patirtį, daugiau nei 33 m. ruošiantis besilaukiančias šeimas gimdymui. Gydytojas yra knygų „Gimdymas su šypsena“, „Sąmoningas ruošimasis tėvystei“ autorius, lektorius, prenatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentas, jau 28 metus organizuojantis stovyklas šeimoms.

 

 

 

 

Seminaro kaina: 19 EUR

Registruotis dabar

Daugiau informacijos:

sigita@sveikuoliai.lt, tel: +37065631211

Informacija

Data:
9 vasario, 2022
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
19 EUR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.