Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Sveikatingumo stovykla jaunimui. Online

1 vasario, 2021 | 18:00 - 7 vasario, 2021 | 19:30

45 EUR

 

 

Sveikuolių sąjunga ir jaunimo prekinis ženklas GRLPWR skelbia ONLINE SVEIKATINGUMO SAVAITĘ. Pažadam prablaškysim  ir nuobodžiausias karantino dienas. Ar jau susidomėjai?

 

Kiekvieną dieną kartu mokysimės apie sveikatą, grožį, emocijų balansą ir kitus įdomius dalykus, kuriuos tikrai galėsi pritaikyti sau. Nustebtum sužinojęs kaip sveikatingumas gali pakeisti tavo santykį su savimi, aplinka, o pabodusią rutiną padaryti vėl įdomią.

Šie kursai – galimybė susipažinti ir artimai pabendrauti su kiečiausiais savo srities žinovais ir gauti asmeninių patarimų. Žmonės, su kuriais susitiksi, ne tik kalba apie sveiką gyvenseną – jie patys pergyvenę ir savo kailiu išbandę tai, ką gali sužinoti bei pritaikyti ir tu.

Tai kaip, ar esi pasiruošęs savo didžiajam pokyčiui??🤘 

 

Daugiau kaip 30 metų kūrėme, ištobulinome ir įgyvendinome labai paprastą, aiškią, duodančią greitus rezultatus programą, kuri trunka 7 dienas. Sutikite, kad septynios dienos yra trumpas laikotarpis visame ilgame žmogaus gyvenime. Jų metu dalyviai iš naujo atranda sveikatingumą.

Susipažinkite su lektoriais:

 

 

Sveikatingumo savaitės dalyviai gaus detalią 7 dienų programą su aiškiomis instrukcijomis ką, kada ir kaip daryti, nuorodas į mankštas, receptūras su savaitės meniu, dalyvaus paskaitose, klausimų-atsakymų sesijose. Viskas vyks Zoom platformoje. Visi, kurie užsiregistruos gaus dalyvavimo sąlygas į savo email.

Savaitės programa (susitikimų laikas 18.00 – 19.30 kiekvieną dieną) :

  • Vasario 1 d. – Sveikatingumo programos pristatymas ir veiklos visos savaitės metu.  
  • Vasario 2 d. – Kalbėsimės apie tai, kaip praplėsti savo komforto zoną, kaip grūdinti ir stiprinti savo organizmą ir kodėl tai yra svarbu. Ir mes kartu tai darysime visą savaitę!!!
  • Vasario 3 d. – Sužinosite kaip stiprinti imunitetą mitybos dėka, kokie produktai jį veikia teigiamai, o kokie neigiamai.
  • Vasario 4 d. – Kalbėsimės kaip atrasti motyvacijos ir būti aktyviems.
  • Vasario 5 d. –  Sužinosite apie santykių kūrimo poveikį organizmui.
  • Vasario 6 d. – Tema – kaip mūsų požiūris į gyvenimą veikia mus.  Visos savaitės paskaitų apibendrinimas. 
  • Vasario 7 d.  – Apibendrinimasis laiškas, kaip gyventi toliau kiekvienam dalyviui asmeniškai.

Visa stovykla vyks Online, Zoom platformoje. Visiem užsiregistravusiems dalyviams bus atsiunčiamos nuorodos iki susitikimo likus 20 min.

Susitikime, tam, kad savaitę laiko praleistume naudingai ir prasmingai sau.

REGISTRACIJA

Registruotis dabar!

Informacija

Pradžia:
1 vasario, 2021 | 18:00
Pabaiga:
7 vasario, 2021 | 19:30
Kaina:
45 EUR
Renginys kategorija:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.