Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tarptautinio lygio psichologė-psichoterapeutė Marina Targakova Lietuvoje

29 liepos, 2023

49eur

Po kelerių metų pertraukos pasaulyje žinoma  lektorė, iš Kazakstano,  Marina Targakova, kuri yra psichoterapeutė, šeimos tarpusavio santykių specialistė, vaikų psichologė, knygų autorė, Džono Feivorso instituto direktorė, Tarptautinio humanistinės pedagogikos centro viceprezidentė, atvyksta į Lietuvą su seminarų ciklu bei knygos “Moters kelias” pristatymu lietuvių kalba. Ši knyga – tai tikras tarpusavio santykių vadovėlis.

Marinos Targakovos seminaruose visada įvyksta gilūs vidiniai supratimai, žmonės randa atsakymus į ilgai kamuojančius santykių klausimus, o širdys prisipildo šilumos, meilės ir supratimo.

Susitikimų grafikas:

Liepos 29 d. Palanga

Vieta  – Gradialis, Vanagupės g. 15, LT-00171, Palanga

 “Laimingų santykių formulė”  Praktinis seminaras. 

Kiekviena mergina, moteris nori būti laiminga, jaustis mylima, apsaugota, patrauklia ir nepakeičiama. Kiekvienas vyras nori, kad pastebėtų jo darbus, įvertintų, pagirtų, turėtų galimybę rūpintis bei būti sėkmingu. Abiems svarbu sukurti tvirtą šeimą, užauginti sveikus ir laimingus vaikus, nudžiuginti artimuosius ir draugus. Kiekvienas nori spinduliuoti laime… Mes entuziastingai puolame kovoti dėl vietos po saule, tačiau, vietoj taip laukiamų likimo dovanų,  mus apninka nuovargis, kartėlis ir tuštumos jausmas…

Praktiniame seminare aptarsime:

  • vyro ir moters prigimčių skirtumai;
  • kodėl negirdime vienas kito?
  • kaip išlaikyti šiltus jausmus skirtinguose gyvenimo etapuose?
  • kaip išsigydyti santykių žaizdas ir išsaugoti meilę?

Seminare bus pateikiamos praktikos, kurias išbandžius prisiliesite prie savo vidaus, įgausite drąsos išreikšti savo mintis ir išmoksite išgirsti kitą.

Svarbu. Seminaro metu mes siūlome Jūsų vaikų priežiūrą (nuo 1 m. iki 13 m). Šią galimybę Jūs galite pažymėti įsigijant bilietus.

Pagal poreikį vyks sinchroninis vertimas. Šią galimybę Jūs galite pažymėti įsigijant bilietus.

 

Po seminaro pristatysime pirmąją autorės knygą lietuvių kalba bei vyks muzikos vakaras

Dienotvarkė:

11.00 – 13.00 – seminaras I dalis

13.00 – 14.30 – pertrauka

14.30 – 16.30 – seminaras II dalis, klausimai – atsakymai

16.30 – 17.30 – knygos pristatymas (autorė pasirašys knygas, bendravimas)

17.30 – 18.30 – meditacinės muzikos vakaras („Mantrų pasaulis”)

Kaina tik – 49 Eur.

LIKO KELIOS VIETOS

 

Rugpjūčio 1, 2 dienomis stovyklos “Į Laisvę” metu lektorė net dvi dienas bendraus su stovyklos dalyviais bei dalinsis žiniomis, kurios suteiks galimybę dar labiau pasinerti į tarpusavio santykius ir pajausti jų gylį. Registracija ir daugiau informacijos čia: Į Laisvę 2023

O taip pat su Marina Targakova galite susitikti šiuose festivaliuose:

Liepos 21, 22 dienomis festivalyje  „Masters of Calm”. Temos – „Kelionė į save” ir „Santykių alchemija” (Aprašymas ir bilietai čia: https://mastersofcalm.lt/product/masters-of-calm-2023-bilietas/)

Liepos 25 d. Vasaros vaišnavų festivalis : “Bendradarbiavimo kultūra” (Aprašymas ir bilietai čia: https://festivals.lt/vasaros-festivalis/

Details

Date:
29 liepos, 2023
Cost:
49eur

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.