Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Webinaras tėvams. Kaip padėti vaikui susigrąžinti regėjimą natūraliais budais?

25 spalio | 18:00 - 21:00

Tėvai, iš gydytojų išgirdę apie sutrikusį vaiko regėjimą, dažnai išsigąsta ir greitai priima siūlomą sprendimą uždėti akinius ar operuotis. Tik vėliau, matydami ir suprasdami, kad akiniai regėjimo negerina, kad reikia stiprinti akinukus, o žvairumui panaikinti neretai neužtenka vienos operacijos, pradeda ieškoti daugiau informacijos.

Šis webinaras skirtas tėvams, auginantiems mažamečius vaikus (0-10 m.) su regėjimo sutrikimais: trumparegystė, toliaregystė, žvairumas, akis „tinginė“, astigmatizmas, nistagmas, fotofobija ir pan. Taip pat toms šeimoms, kurios ieško kitokių būdų nei akiniai ar operacijos padėti savo vaikams.

Žinomas amerikiečių gydytojas oftalmologas V. H. Beitsas tvirtino, kad neuždėjus vaikams akinių, regėjimą galima sugrąžinti vos per keletą savaičių. Kartais tai užtrunka 6-12 mėnesių, tačiau vaikams iki 12 metų gerą regėjimą beveik visada galima sugrąžinti natūraliai.

Kalbėsime apie:

  • pagrindines priežastis, dėl kurių sutrinka vaikų regėjimas
  • kodėl akiniai nepadeda susigrąžinti gero regėjimo
  • efektyvias priemones ir būdus, padedančius vaikams gerinti regėjimą natūraliai

Nagrinėsime kiekvieną istoriją individualiai ir ieškosime individualių sprendimų.

Trukmė – 3 val.

Vieta: Zoom platforma. Užsiregistravusieji gaus laiškus su prisijungimu likus 30 min iki susitikimo pradžios

Webinarą veda: Sigita Labutienė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, regėjimo gerinimo stovyklų pradininkė šalyje, sertifikuota V. H. Beitso metodo mokytoja.

Paskaitos įrašas BUS

Kaina 49 eur

Registruotis dabar

Daugiau informacijos:

sigita@sveikuoliai.lt, tel: +37065631211

Informacija

Data:
25 spalio
Laikas:
18:00 - 21:00

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.