Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Sveikatingumo stovykloje pailsi kūnas ir siela, o tai suteikia jėgų pasitikti naujus iššūkius.

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sveikas, 

Kviečiu Tave į ypatingą kelionę. Tai kelionė į sava širdį, sielą, jausmus… Sunku rasti žodžius, kurie padėtų perteikti patyrimus, kurie aplankė mane čia. Vienareikšmiai, laikas, praleistas stovykloje leido pailsėti, atrasti naujų potyrių, pomėgių. Susipažinau su puikiais žmonėmis. Sveikuoliai, savanoriai – tai žmonės pavyzdžiai ir tikri mokytojai. Nuostabi aplinka, gamma, energija, kurios dalimi tampi ir pasikrauni. Čia grįžtame trečią kartą. Ir tikrai ne paskutinį. Pasakysiu, kad septynios dienos, praleistos stovykloje, mane lydėjo ir šildė visus metus, padėjo atremti nerimą, stresą ir įtampą, kurie šiandien tikrai Labai dažni. Kviečiu dovanoti sau laimę, meilę ir ramybę. Nes tai yra geriausia. Su meile, Laura.

Jei domiesi sveika gyvensena, vegetarine mityba – ši stovykla tau tikrai tiks. Rasi daug bendraminčių, draugų. Puikios patalpos, gyvenimas nameliuose po du – tris žmones. Puikus vaizdas iš terasos. Atsiveria graži panorama – pieva, ežeras.

Diena – pilna veiklos. Paskaitos, meditacijos. Ryte – puiki mankšta, maudynės bet kokiu oru. Patogu važiuoti su vaikais – jiems organizuojami atskiri užsiėmimai. Puikios auklėtojos. Vaikams labai patinka. Rekomenduoju šimtu procentų.

Sveikos gyvensenos stovykla “Į Laisvę”- 2022

Labas, 

Jei dvejoji, noriu padrąsinti. Aš pati niekad nesportavau, bijojau šalto vandens, tingėdavau keltis anksti ryte, buvau visavalgė, gėriau kavą, alkoholį ir neketinau nieko drąstiska keisti. Buvau gana uždaro būdo, vengdavau nepažįstamų žmonių, artimo bendravimo, bijojau kalbėti viešai, o Apie šokius diskotekoje neapsvaigus nuo alkoholio negalėjau nė pagalvoti – gėda, kaip aš atrodysiu, ką apie mane pagalvos? Nebeprisimenu, kaip atsidūriau pimojoje savo stovykloje. Greičiausiai radau info internete. Neprisimenu ir motyvo. Šiemet – jau penkta stovykla ir aš – naujas žmogus: atviras, drąsus, nebijantis iššūkių, lengvai bendraujantis.  Jau metus laiko nebevartoju alkoholio, stipriai išsiplėtė sąmoningumas, aš nebebijau svetimų žmonių, viešai kalbėti, šokti. Mėgaujuosi bendryste, naujomis patirtimis. Čia man patinka viskas – vieta, gamta, lekcijos, praktikos, mankštos, maudynės, joga, meno terapia, lektoriai, vadovai. Radau daug šaunių žmonių, su kuriais palaikome draugiškius ryšius. Atvažiuok, ir tavo gyvenimas pasikeis.

Būk pasveikintas, žmogau.  Žinok, yra vieta, kur niekas neverčia nieko daryti, neskaito pamokslų ir nebando tavęs įvertinti – ten tu pats su šypsena kelsiesi šeštą ryto, išgirsi lietaus lašus, barbenančius į langą ir išbėgsi mankštos su Lukrecija. Žinok, čia smagu viskas – meditacija, pusryčiai, naktiniai žygiai, šachmatų turnyrai, vakarienės. Negaliu pasakyti, kad patiko labiausiai – ar mandalų piešimas, ar joga su Lina. Nuostabi vieta. Atvažiuosi čia vieną kartą ir tikrai sugrįši dar. Nepamiršk prašmatnių kelnių ar balinės suknelės – kitaip Labai barsis šokių mokytojas Anatolijus.

Saulius

Labas, drauge, 

Ką tik baigėsi dalyvavimas šių metų stovykloje Į laisvę. Tai yra nuostabių pojūčių ir atsipalaidavimo savaitė. Neliko jokios įtampos ir streso. Mano biologinis laikrodis susireguliavo, ryte pabundu 6.00 prieš skambant žadintuvui. Ryte, prie +12 jau nebuvo baisu išeiti basomis ant žolės, nusiprausti veidą rasa. Čia atsidūriau arčiau gamtos, arčiau savęs. Jei nori tai patirti, būtinai avažiuok čia.

Jurgita

 

 

Labas žmogau,   

Norėčiau pakviesti tave į stovyklą Į laisvę. Man ši stovykla – tikras atradimas. Čia patyriau daug pirmų kartų, t.y. išbandžiau daug dalykų, kurių nebuvau bandžius, išgirdau daug naudingų patarimų apie sveiką gyvenimo būdą, bendravimą, santykius. Labai gerai praleidau laiką, pailsėjau. Tikrai rekomenduoju čia dalyvauti.

Loreta

Mielas drauge, 

Noriu pakviesiti tave į sveikuolių stovyklą. Manau ir labai tikiuosi, kad tau patiks, kaip patiko ir man. Buvau čia pirmą kartą, bet tikiuosi, kad ne paskutinį. Čia tu gausi tiek gerų emocijų, žinių, susitiksi su įdomiais žmonėmis. Pamatysi, tau Labai patiks. O jei turi vaikų – pasiimk juos kartu, Jiems taip pat bus įdomu. Jie nebus vieni, bus visą laiką užimti, turės globėjų.

Božena

Linkiu tau patirti visą Gerą energiją, kuri sklando ore. Tai nuostabi patirtis, nauji potyriai, naujos mintys. Paskaitos, užsiėmimai, meditacija, žmonės ir pokalbiai kuria atmosferą, kuriuoje būti gera. Gydosi būsena, pasiilsima, pasikraunama energijos visiems metams.

Aušra

SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA “Į LAISVĘ!” – 2023

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.