Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Žygis dviračiais iš Vilniaus į Palangą

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

2020 metų, birželio 1 dieną, ketvirtą kartą išvažiuojam dviračiais į žygį, Vilnius – Palanga.

Kvietimo video su vaizdais iš buvusių kelionių ir trumpai apie ateinantį žygį:

Kelionės maršrutas:
Vilnius – Aukštadvaris – Prienai – Vikija – Jurbarkas – Šilutė – Rusnė – Nida – Smiltynė – Klaipėda – Palanga (apie 500km)

Nakvynė palapinėse, maistas ant laužo. Tikrų tikriausias žygis!

Išvažiuojam su lyg vasaros pradžia, birežio 1 dieną, pirmadienį, Palangą pasiekiam birželio 5 dieną, penktadienį. Važiuojam vidutiniu tempu, visi kartu nieko nepalikdami, vieni kitus palaikydami ir užstodami vėją. Per dieną įveikiam apie 120km. Tai įmanoma kiekvienam. Jei sugundėm, registruokis, pūsk dviračio padangas ir važiuojam!

Dviračių žygio registracija

Taip pat skaitykite:

Straipsniai

Gyvenimas po karantino: santykių gylis ar baimė?

Karantinas daugeliui virto streso ir įtampos laikotarpiu: finansinis nesaugumas, baimė susirgti ar tapti viruso nešiotoju, kažkam darbo ir veiklos praradimas, o kažkam dvigubi krūviai. Pokyčiai

Kita

Žygis dviračiais iš Vilniaus į Palangą

2020 metų, birželio 1 dieną, ketvirtą kartą išvažiuojam dviračiais į žygį, Vilnius – Palanga. Kvietimo video su vaizdais iš buvusių kelionių ir trumpai apie ateinantį

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.