Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ledinės nuotraukos konkursas 2021 (BALSAVIMAS)

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Viso dalyvauti konkurse gavome 343 nuotraukas, kas yra rekordinis skaičius! Mūsų sudaryta komisija atrinko 37 nuotraukas, kurias atiduodame į jūsų rankas, tarti paskutinį žodį, kurios iš šių nuostabių, ledinių nuotraukų yra labiausiai vertos vadintis ledinėmis, 2021 metų nuotraukomis. Balsavimas:

>> Balsavimas už atrinktas nuotraukas vyksta čia <<
(paspauskite nuorodą)

 

Konkurso tikslas  ir idėja yra paskatinti žmones grūdintis. Grūdintis plačiąja prasme, nes tikimės, kad darydami “Ledinę nuotrauką” prieš tai padarysite apšilimą, mankštą ar kitą fizinę veiklą gryname ore, kuri taip pat grūdina mūsų organizmą.

Organizatorius

Konkursą organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjunga. Šios taisyklės pristato konkurso sąlygas. Teikdamas paraišką konkurso dalyvis sutinka su taisyklėmis ir užtikrina, kad jo paraiška atitinka visus pateiktus reikalavimus.

Dalyvavimo konkurse taisyklės:

 • Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
 • Konkursas vyksta  nuo gruodžio 28 d. iki vasario 18 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą sveikuoliai.lt po vasario 18 d., konkurse nedalyvaus.
 • Konkursui „Ledinė nuotrauka“ siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas. Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos.
 • Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tiek nuotraukų, kiek norisi.
 • Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias nuotraukas neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.
 • Nuotraukose negali būti nepadorių ar prieštaraujančių moralės normoms vaizdų, informacijos.
 • Dalyvavimas konkurse yra nemokamas.

Reikalavimai nuotraukai:

 • Nuotrauka turi būti ne didesnės nei 12 megabaitų apimties, JPEG arba JPG formato.
 • Nuotrauka turi atitikti konkurso temą. Turi matytis (arba būtų galima aiškiai suprasti), kad žmogus yra lediniame vandenyje, ant sniego, ledo ar grūdinasi kitu lediniu būdu.
 • Nuotraukos gali būti patobulintos (apdirbtos) skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, pakoreguotos spalvos, kontrastas ir t.t.
 • Nuotraukos turi būti nufotografuotos per pastaruosius metus.
 • Nepamirškite nuotraukai suteikti pavadinimą.

Nuotraukų vertinimas:

 • Konkurso nuotraukas vertins Lietuvos sveikuolių sąjungos komisija, atsižvelgdama į temos išpildymą, originalumą, techninį atlikimą, kūrybiškumą, taip pat gali būti surengtas viešas nuotraukų balsavimas internete.
 • Konkurso metu bus išrinkti trys laimėtojai.
 • Konkurso laimėtojas bus paskelbtas vasario 27 dieną, Trakuose vyksiančiose 25 metrų eketės plaukimo varžybose arba paskelbtas portale sveikuoliai.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę).
 • Konkurso nugalėtojams bus įteikti mūsų bei Audimo įsteigti prizai.

Kiti nuostatai:

1. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
2. Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.sveikuoliai.lt.
3. Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.sveikuoliai.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę (be autoriaus sutikimo) nuotraukas neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant autorių);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
4. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti “Ledinės nuotraukos” konkurso taisykles.
5. Iškilus klausimams, prašome rašyti į el. paštą: simonas@sveikuoliai.lt

Noriu dalyvauti!

Nuotraukos konkursui priimamos gruodžio 28 d. – vasario 18 d. Užpildykite žemiau esančią konkurso dalyvio anketą, pažymėkite, kad sutinkate su konkurso taisyklėmis ir įdėkite nuotrauką, atitinkančią čia nurodytus reikalavimus.

Nuotrauka konkurse dalyvaus tik tuomet, kai ją patvirtins administratorius.

Registracija į konkursą sustabdyta

 

>> Visų nuotraukų albumas yra čia <<
(paspauskite nuorodą)

4 komentarai apie “Ledinės nuotraukos konkursas 2021 (BALSAVIMAS)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.