25-mečio svajonė pildosi: jis daro viską, kad išblaivintų šalį. Turas po Lietuvą

1265

LSS Prezidentas Simonas Dailidė kovo-balandžio mėn. vyks į turą po Lietuvos mokyklas. Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, ekstremalių 25 m. ledinės eketės varžybų iniciatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui.

Dar būdamas 19 m., tik tapęs Lietuvos sveikuolių sąjungos savanoriu, Simonas kalbėjo: „Aš NENUSPRENDŽIAU ir NEPASIRINKAU tokio gyvenimo būdo. Jis pats pas mane atėjo ir mane pasirinko – ačiū jam, esu patenkintas ir dėkingas:). Mama, žinoma, džiaugiasi labai. Juk tiek problemų buvo per mane… Negrįžimai naktimis nieko nesakius, skambučiai, policijos, skundai tėvų, kaimynų… Labiausiai gaila Mamos, kuri turėjo tiek iškentėt… Darysiu dar viską, kas mano jėgose, kad prablaivinčiau Lietuvą!“

Skaitykite visą Simono sėkmės istoriją!

Praėjus šešeriems savanorystės ir darbo sveikuolių judėjime metams jaunuolio svajonė pildosi. 2017 m. kovo mėn. Simonas Dailidė buvo išrinktas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu ir tapo autoritetu ne vienam paaugliui.

S. Dailidė susitikimuose su moksleiviais dalinsis savo patirtimi ir skatins juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvies aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose.

Pasirinkite vieną iš dviejų susitikimo temų:

Blaivus gyvenimas veža!

 Blaivios pramogos – ar tikrai gali būti linksma?

 Kaip keičiasi pasaulis atsisakius svaigalų?

 Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe?

 VAROM! projektas – kodėl mes tai darome ir kas tau iš to?

 

Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį

 Ką savanorystė davė man?

 Ar savanoriauti gali kiekvienas?

 Kaip padėdamas kitam padedi sau?

 Kaip praleisti atostogas NEMOKAMAI ir NAUDINGAI?

 Patikimas būdas susirasti draugų visam gyvenimui.

Susitikimas trunka: 45 min.

Renginys NEMOKAMAS, jei jį organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjungos klubai ir partneriai.

Pakvieskite LSS prezidentą Simoną Dailidę susitikti su jūsų ugdymo įstaigos moksleiviais rašydami el. paštu sigita@sveikuoliai.lt. Daugiau informacijos tel. 865631211 iki š.m. kovo 15 d.

 

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here