Po cukraus detokso iššūkio akivaizdžiai sumažėję egzemos plotai

Dalintis

Beveik prieš mėnesį laiko, spalio 30 d., Facebook grupėje „30 dienų iššūkis“ susijungę bendraminčiai, norintys pagerinti savo sveikatos būklę, drauge pradėjo 4 savaičių trukmės cukraus detokso iššūkį. Iššūkio dalyviai laikėsi knygos „Cukraus detoksas” autorės, LSS viceprezidentės Kristina Ragauskaitės-Grigonės rekomenacijų. Jos sukurta Cukraus detokso programa (CD) – tai unikalus, moksliškai pagrįstas organizmo detokso planas, leidžiantis susigrąžinti sveikatą, atstatyti pažeistas ląsteles, atnaujinti visą organizmą ir sustiprinti imuninę sistemą, o norint sulieknėti, tą padaryti lengvai ir natūraliai.

Detokso metu iššūkio dalyviai susilaiko ne tik nuo cukraus, saldžių vaisių, bet ir nuo maiste slepiamų toksinų, alergenų, pelėsių bei imuninę sistemą žalojančių ir silpninančių medžiagų. Dalyviai dalinasi įkvepiančiais rezultatais ir patirtimis.

Dienos be diskomforto ir skausmų

Jurga buvo viena pirmųjų iššūkio dalyvių, suskubusių dalintis savo patirtimi. Moteris džiaugėsi supratusi, kad viso iššūkio metu galės maitintis mėgstamais grikiais, riešutais, raugintais kopūstais ar natūraliu jogurtu. „Kas labiausia patinka šiame iššūkyje – porcijų dydžiai neribojami, galima valgyti kiek tik nori, į patiekalus dėti druskos, įvairiausių prieskoninių žolelių, pipirų“, – džiaugėsi Jurga.

Iššūkio metu moteriai saldumynų beveik nesinorėjo, jautėsi lengvai, visiškai nepūtė pilvo. „Virškinimas kaip laikrodukas, odoje juntu drėgmę, savijauta puiki, energijos netrūksta“, – dalinasi Jurga.

Išaiškinti slaptieji alergenai

Iššūkio dalyvė Gintarė CD programos laikosi jau trečią kartą. „Asmeniškai man ši programa artima dėl to, kad yra 100% natūrali, saugi ir tinkama visiems. Pirmą kartą detokso laikiausi, kai žindžiau savo naujagimį sūnų, o šį kartą – ruošiantis nėštumui. Knygoje „Cukraus detoksas“ teigiama, kad iš mitybos CD metu pašalinus labiausiai paplitusius alergenus, ilgainiui galima išsiaiškinti, kurie konkrečiai kenkė sveikatai. Pati įsitikinau, kai po pirmojo cukraus detokso pradėjus vartoti žemės riešutus, staigiai atsirado diegliai pilve. Nutraukus šių riešutų vartojimą, nutrūko ir skausmai. O ant rankų pirštų buvę alergijos iškankinti plotai, atsinaujino pradėjus vartoti daugiau kukurūzų. Dabar šio detokso plano laikausi jau trečią kartą s su malonumu. Neblogai įvaldžiau ne vieną naują CD receptą, todėl šis planas yra lyg dovana mano kūnui“, – patirtimi dalinasi iššūkio dalyvė Gintarė, kuriai po CD programos akivaizdžiai sumažėjo ant odos buvę egzemos plotai.  

Iššūkį sau meta net ir smaližiai

Lina, kuri iššūkyje dalyvauja drauge su savo gyvenimo draugu, nepaisant to, kad labai mėgsta pasmaližiauti, džiaugiasi rezultatais: „Jaučiuosi lengvesnė, galva šviesesnė, energijos daugiau, viduriai susitvarkė.“

Diana iššūkio pradžioje patyrė nemenkų išbandymų ir net trumpai buvo „pikta kaip ragana“. Bet vėliau viskas pasikeitė, pokyčiai pradėjo maloniai džiuginti: „Pradėjus valgyti greitai pasisotinu. Pilvas sumažėjo. Lengviau laiptais straksiu. Nukrito pora kilogramų svorio.“

Vis daugiau dalyvaujančių

Kas kartą iššūkyje dalyvauja vis daugiau savo sveikata besirūpinančių žmonių. Jų atsiliepimai – grynas įkvėpimas tiems, kas šiame iššūkyje dar nėra dalyvavęs. „Cukraus detoksas, žinau, gali pakeisti gyvenimus į gerą. Drąsiai tai sakau. Mano pakeitė.“, – teigia knygos autorė Kristina Ragauskaitė.

Knyga „Cukraus detoksas“ išleistas jau trečią kartą. Tai autorės viso gyvenimo ieškojimai, lengvai skaitoma knyga, kuri yra lyg instrukcija, kaip saugiai atsisakyti cukraus ir jį pakeisti skaniais patiekalais, kurie didžiausią skeptiką privers apsilaižyti pirštus.  Kristinos teigimu, ši programa padėjo daugiau nei 6000 žmonių, kurie pastarųjų 8 metų bėgyje skaitė knygą, jungėsi Facebook grupėje „Cukraus detoksas“, klausė jos paskaitų, dalyvavo stovyklose ar mokymuose.

G. Mockevičienė, www.sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.