Šeštadienį vyksianti Šiaulių sveikatos mugė stengsis įkvėpti lankytojus labiau rūpintis savimi

Dalintis

Jau šį šeštadienį – lapkričio 11 d. – Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ rengiama Šiaulių sveikatos mugė – renginys pašvęstas sveikatai, sveikatingumui ir įvairiems jo aspektams. „Tikimės, kad ši mugė įkvėps žmones labiau rūpintis savo ir savo šeimos sveikata, kurti sveikatai palankią rutiną, atsisakyti žalingų įpročių“, – sakė mugės organizatorė renginių agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė.

Mugėje stendus turės tiek alopatinės, tiek natūraliosios medicinos atstovai, sveiko maisto, maisto papildų, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių gamintojai, leidyklos, leidžiančios knygas bei periodinius leidinius apie sveikatą, sveikatos srityje dirbančios valstybinės įstaigos, įvairios organizacijos ir bendruomenės.

„Sveikatą suvokiame holistiškai – tai ne tik fizinė, bet ir psichinė žmogaus gerovė, todėl dėmesys bus skiriamas ir tokiems dalykams, kaip streso valdymas, būtinybė pailsėti, darnių santykių su savimi ir aplinkiniais kūrimas“, – paaiškino Ventė.

Pasak moters, idėja organizuoti tokio tipo mugę jai gimė jau seniai, tačiau vis nebuvo laiko ją įgyvendinti, o realizuoti idėją paskatino… pandemija. „Pamačiau, kokios menkos žmonių žinios apie sveikatą, ligų priežastis ir gydymą ir iškart supratau – toks renginys be galo reikalingas“, – prisiminė pašnekovė.

Agentūra „Gera gyventi“ pernai surengė pirmąją sveikatos mugę Vilniuje, o šiemet renginys persikėlė ir į Šiaulius. Kaip ir sostinėje, čia jis vyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. „Su Šiaulių „Akropoliu“ sėkmingai bendradarbiaujame jau keletą metų. Kai pasidalinome planais organizuoti sveikatos mugę, jie panoro prisidėti ir renginiui iš karto pasiūlė savo erdvę“, – džiaugėsi V. Viteikaitė. Pirmasis renginys Šiauliuose įvyko šį pavasarį, o vykstantis šį šeštadienį yra jau antrasis.

Šiaulių sveikatos mugė vėl vyks prekybos centro antrajame aukšte esančioje Renginių aikštėje. Be to įvairių nuolaidų su sveikata susijusioms paslaugoms ir prekėms renginio dieną siūlys ir „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės.

Iš viso mugėje dalyvaus daugiau ne pusšimtis dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. „Norinčių dalyvauti – itin daug, tad vykdome kruopščią atranką. Stengiamės, kad asortimentas būtų kuo platesnis, atėjusieji galėtų susipažinti su skirtingais sveikatos gerinimo būdais. Mums labai malonu, kad jei pirmajame renginyje daugiausiai dalyvavo iš tolėliau atvykę dalyviai, šįkart labai didelis susidomėjimas buvo iš pačiuose Šiauliuose veikiančių įmonių. Mums svarbu, kad tai būtų ir dalinimosi žiniomis, ryšių užmezgimo, bendravimo vieta“, – kalbėjo organizatorė.

Mugėje stendus turės diagnostikos ir gydymo įstaigos, vaistinės, reabilitacijos centrai, optikos, odontologijos kabinetai, kineziterapijos klinikos, grožio salonai, holistinės medicinos įstaigos, jogos, meditacijos centrai. Prekybininkai siūlys sveiko maisto, maisto papildų, agresyvių cheminių priedų neturinčios kosmetikos ir švaros priemonių, įvairių gaminių sveikatai stiprinti namų sąlygomis. Be to dalyvaus įvairios sveikuolių bei sporto organizacijos, bendruomenės – atėjusieji į renginį galės susipažinti su jų veikla ir prie jos prisijungti. „Turint bendraminčių, gyventi sveikai yra žymiai paprasčiau“, – užtikrino renginio iniciatorė.

Atėjusieji į renginį turės progą susipažinti tiek su naujausiais medicinos pasiekimais, tiek su senosiomis, tačiau iki šiol pasaulyje itin plačiai paplitusiomis sveikatingumo sistemomis, tokiomis, kaip ajurveda, tradicinė kinų ar Tibeto medicina. „Žmonės vis labiau įsitikina, kad alopatinė medicina kai kuriais atvejais – bejėgė, tad ima vis labiau domėtis alternatyviais gydymo būdais. Be to svarbu ne tik žinoti, kaip gydytis, o apskritai užkirsti kelią ligoms ir negalavimams“, – įsitikinusi V. Viteikaitė.

Mugėje bus galima nemokamai pasikonsultuoti su sveikatos specialistais: gydytojais, mitybos žinovais, atlikti įvairių testų, išbandyti procedūrų. „Galimybė pasikalbėti su specialistais daug ką vilioja. Jų turėsime tikrai nemažai: nuo odontologo iki psichologo…“, – atskleidė organizatorė.

Mugės darbo laikas: nuo 10 iki 18 val. Įėjimas nemokamas. Daugiau informacijos: Šiaulių sveikatos mugė 2023 | Facebook

Organizatorių archyvo nuotraukos

1 komentaras apie “Šeštadienį vyksianti Šiaulių sveikatos mugė stengsis įkvėpti lankytojus labiau rūpintis savimi”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.