K. Vaištarienės rekomenduotas grikių iššūkis – tiems, kam nusibodo gerti vaistus be rezultato

Dalintis

Lietuvos sveikuolių sąjunga tęsia a.a. chemijos mokslų daktarės, ilgametės Vegetarų draugijos pirmininkės, Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narės Ksaveros Vaištarienės pradėtus darbus. Grikių iššūkis, į Facebook grupę 30 dienų iššūkis  suburiantis dešimtis tūkstančių žmonių, vyks ir šįmet. Balandžio 8 d. vakare šioje grupėje bus paskelbtos grikių iššūkio taisyklės.

50-ies metų įveikusi „nepagydomas“ ligas: Bechterevo ligą ir reumatoidinį artritą a.a. Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės narė Ksavera Vaištariene nesirgo ir nevartojo jokių vaistų iki savo mirties (88 m.). Save laimingiausia moterimi Lietuvoje vadinusi ilgaamžė noriai dalijosi patirtimi kaip atsikratyti tradicinei medicinai neįveikiamų ligų. „Turime kuo daugiau kalbėti apie mitybos galią. Žmogus gali išgydyti save”, – visada kartojo K. Vaištarienė.

Lietuvos vegetarų motina tituluota moteris tvirtino, kad daugelį neva nepagydomų ligų galima įveikti pakeitus mitybą – atsisakius mėsos, pasninkaujant, laikantis grikių pasninko. Jos praktikoje daugybė atvejų, kai konsultuoti žmonės pasveiko, nors medikai juos jau buvo “nurašę”.

Ksavera Vaištarienė „Padėkime sau”

Grikių iššūkis – atminimui

“Šis iššūkis yra skirtas Ksaverai Vaištarienei ir jos darbams atminti. Todėl kviečiame į jį jungtis ne tik naujokus, kurie norėtų pajusti kaip palengvėja kūnas, krenta svoris, sugrįžta normalus kraujo spaudimas, dingsta aukštas cholesterolio lygis, refliuksas, traukiasi odos, sąnarių, virškinimo ir kitos sveikatos problemos. Kviečiame iššūkyje dalyvauti ir tuos, kurie jau visa tai išbandė, žino kaip tinkama mityba keičia gyvenimo kokybę, kiek energijos suteikia kasdienybėje, kuriems teko galimybė pažinti Ksaverą ir išbandyti jos siūlomus metodus. Tai lyg susitelkimas prisiminti šią iškilią moterį, dalintis jos žiniomis ir toliau”, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė Sigita Labutienė.

Iššūkio dalyviams bus pateikiamos grikių pasninko taisyklės, kurias rekomenduodavo Ksavera Vaištarienė, bus skelbiami vaizdo įrašai su K. Vaištarienės atsakymais į dažniausiai grikių iššūkiuose užduodamus klausimus, teikiamos Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorių ir iššūkio inciatorių rekomendacijos. Taip pat iššūkio dalyviams bus surengtas webinaras apie sveiką mitybą, teikiamos rekomendacijos kaip padėti sau visam laikui atsikratyti ilgą laiką kankinančių negalavimu, kurių cheminiai vaistai neįveikia.

RESTart savaitgalio stovykla. Tikro poilsio menas
Grikių iššūkių dalyvių įspūdžiai

“Grikiauti patiko labai. Pradžioje galvą skaudėjo kelias dienas, dar norėjosi saldumynų. Bet dabar dingo trauka saldumynams. Tai super, o tai anksčiau buvau priklausoma nuo jų. Svoris mano nuo 99,2 kg krito iki 93,6 kg. Tiesa, grikių dienomis turiu daug energijos, jaučiuosiu lengva vidumi, dingo kojų ir klubo sąnarių skausmai, dingo spaudimas, kojų tinimas, ant alkūnių žvynelinė dingo, dingo skausmai nuo artrito, veido oda gražėja… ir tt… o svarbiausia, atsirado lengvumas ir energija.” Liucija

 “Nuostabu! Dėkoju, atsirado daug energijos, kojose lengvumas, pradėjau 62 kg, baigiau grikiavimą 56 kg. Viską dariau pagal nuorodas, lengva nebuvo, bet įveikiau. Prie senų įpročių neplanuoju grįžti, grikiai liks su daržovėmis 3 kartus savaitėje. Mėsos, žuvies poreikis sumažėjo. valgysiu daug žalumynų.” Ingrida

Kristina Bondar „Cukraus detoksas”

“Iššūkis įveiktas. Sugriešijau tik Joninių išvakarėse pas mano kaimynę Janiną vakarėlyje, bet…-4,5 kg, pagerėjęs virškinimas, oda, sąnarių būklė, miegas, lengvumas kūne, sumažėjo menopauzės simptomai, dingo „chroniška” sloga, akių ašarojimas. Dabar laukia naujas iššūkis – tai, ką gavau, išlaikyti. Tikslas – vegetarinė mityba su daug žalių daržovių, vaisiai ir uogos vietoj saldumynų, judėjimas + pozityvus mąstymas. Ačiū visiems, kurie palaikėte vieni kitus.” Sondra

 “Sąžiningai atgrikiavau po 3 dienas į savaitę. Paskutines 8 dienas – kas antrą. Rezultatai 30 dienų be cukraus – man, saldumynų mėgėjui, tai buvo didžiausias iššūkis. Viena diena galvos skausmo ir dingęs portaukis saldumynams. Supratau jog galiu valdyti poreikio valgyti craving’ą. Nebėra panikos jog aš nevalgęs ir man silpna. Tai buvo įdomi kelionė savęs pažinimo link… Iš 81,8 kg liko 74,9. Ačiū, tai buvo įdomi patirtis!” Laimis

www.sveikuoliai.lt

46 komentarai apie “K. Vaištarienės rekomenduotas grikių iššūkis – tiems, kam nusibodo gerti vaistus be rezultato”

    1. Laba diena,
      Noriu išbandyti grikių dietą. Turiu aukštą kraujospūdį ir cholesterolį -8,5 blogasis. Nenoriu gerti statinų. Vis kratausi….

  1. Laba diena,
    Noriu išbandyti grikių dietą. Turiu aukštą kraujospūdį ir cholesterolį -8,5 blogasis. Nenoriu gerti statinų. Vis kratausi….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Aktualijos

Tėvystės bejėgystė su paaugliu: kaip gelbėtis?

Nė vieni tėvai nesvajoja, jog jų vaikas telefonu praskrolins kone visą paauglystę, teks nuolat ginčytis, pyktis. Neįsivaizduoja savo vaiko ir užkampyje su cigarete. Tačiau nutinka visaip. Ir kai susitarti tampa

Naujienos

Ar norėtum pagerinti regėjimą per 30 dienų?

Gegužės 14 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia nuotolinį regėjimo gerinimo iššūkį. Tikslas – supažindinti žmones su natūraliais būdais, padedančiais pastiprinti savo regėjimą ir galbūt pradėti naują gyvenimo etapą be akinių.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.