Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Susidraugauti su savo ligoms padeda ir fizinis aktyvumas

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vaikščiojantis stebuklas. Taip apie Tatjaną Titorenko (73 m.) sako jos gydytojai, žinantys su kokia puokšte nepagydomų ligų ji gyvena jau keliasdešimt metų. Moteris džiaugiasi kiekviena nauja diena – miškas, grynas oras, jos mylimi augintiniai, sodas, daržas ir nuolatinis fizinis aktyvumas tapo neišsenkančiais jos gyvybinės energijos šaltiniais. Į Alytaus rajone miško prieglobstyje įsikūrusį „Šaltinėlio“ sodų bendrijos sklypą moteris atsikėlė gyventi, tikėdama, kad čia jos savijauta pagerės. „Svarbiausia, reikia labai norėti gyventi, nepulti į depresiją ir nelaukti stebuklų iš gydytojų“, – tikino Tatjana, kurios ligų sąrašas neįtikėtinai ilgas: hepatitas C, astma, išsėtinė inkstų džiova, Laimo liga, sąnarių, stuburo ligos, regėjimo sutrikimai.

         

„Gydytojai sako, kad žmonės su tokiomis ligomis negyvena, o aš, kaip matot esu gyva ir laiminga. Jaustis gerai man labai padeda mano augintiniai: vištos, ožkelės ir gražuolis žąsinas. Aš tiek daug meilės iš jų gaunu,“- sako Tatjana. „Su bet kokia užklupusia liga  galima susidraugauti, tik reikia nenuleisti rankų, svarbiausia daug judėti ir labai įsiklausyti į savo kūną, jis visada pasako, ko jam labiausiai reikia. Miškas, kurio apsuptyje aš dabar gyvenu, labai daug prisideda prie mano savijautos.“  Daugiau apie tai, iš kur ši moteris semiasi gyvybinės energijos ir pozityvios nuotaikos, video reportaže –

 Vienas iš būdų pasitikrinti savo fizinio kūno būklę bei prasmingai praleisti laiką gausiame bendraminčių būryje – kasmetinis EUROFIT finalinis konkursas, kuris vyks lapkričio 25 d. Kaune, lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42).  Daugiau informacijos apie renginį

https://www.sveikuoliai.lt/renginys/euro-fit-2018-sporto-svente-vaikams-seimoms-ir-senjorams/

https://www.sveikuoliai.lt/ar-jau-pasiruosei-konkursui-eurofit-2018/

REGISTRACIJA

Oops! We could not locate your form.

2 komentarai apie “Susidraugauti su savo ligoms padeda ir fizinis aktyvumas”

  1. Šaunuolė optimizmu trykštanti moteriškė. Pastebėjau, jog ligos traukiasi,kai neturi laiko sirgti. Panašu, jog būtent taip ir gyvena Tatjana. Kuo daugiau darbų prisigalvoji, kuo daugiau judi, tuo mažiau laiko lieka galvoti apie negalavimus, laiko savigraužai nebelieka ir pradedi sveikti. Mano močiutė artėja prie šimtmečio ir pati stengiasi ir malkas pjauti ir vandens atsinešti, ir kažką sumeistrauti. o atsigultų į patalą ir kaip mat jėgos apleistų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.